BMW M535i 85a.
#1

Sai siis selline auto omandatud nädal tagasi, tükkaega juba unistand selle omamisest Toungue
Aga jah siis kui esimene ostu vaimustus üle läks ja autot sai veidi lahti kistud siis sain alles aimu kui kehvas seisus ta on Sad
Uksed suht läbi, karbid ka suht õhtal, küljespoilerid püsivad enamvähem ühestükkis esispoileri oliukord on päris masendav päris tükkideks ikka sõidetud tagaspoileris ka mõrad.
Positiivne oli ainult see et põhjas polnd ühtegi auku, küll aga olid väga läbi vettind kõik põhja polstrid vett lausa nirises nendest kui nad autost välja võttsin ja põhjale jäi 2cm veekiht.

See nädalavahetus loodan keretöödesse viia ta ja ehk siis selgub ka täpsemalt mis vahetust vajab ja mida annab taastada.

Üks pilt siis ka:
[Pilt: aab.sized.jpg]
Vasta
#2

Mul sõbral täpselt sama aasta M535i. Sõidab sellega juba pikemat aega.
162kw on kõva sõna! Smile
Vasta
#3

Eks jah, talvel oli ka juba 2.8 mootori 135 kW kõva sõna Toungue
Vasta
#4

sellised masinad on mu arvates kõikse parema kw/eek suhtega. Et siis kõige odavam viis nägu naerule saada Wink
aga jah, igapäevaliikumiseks seab rahakott paraku piirid - muidu kulgeks minagi sellisega...

jõudu.
ära siis ainult koledaks \"tjuuni\"

edit:
on tal ikka plokkdiffer (või mis difrid bemmidel need ketaste vmsga ongi...)?
kus sellistel spidotross lõpeb - kas kastis või sillas?
Vasta
#5

Minu teada sellel plokkdiffer täitsa olemas.
Vasta
#6

13piisab Kirjutas:sellised masinad on mu arvates kõikse parema kw/eek suhtega. Et siis kõige odavam viis nägu naerule saada Wink
aga jah, igapäevaliikumiseks seab rahakott paraku piirid - muidu kulgeks minagi sellisega...

jõudu.
ära siis ainult koledaks \"tjuuni\"

edit:
on tal ikka plokkdiffer (või mis difrid bemmidel need ketaste vmsga ongi...)?
kus sellistel spidotross lõpeb - kas kastis või sillas?


Mingit tuunigut pole plaanis kui siis veidi järele aidata mootorit ja orginaal spoilad ära remontida, välimuse tahan võimalikult orginaaliks jätta.
Ja igapäeva autoks ta mulle ei tule igapäevaliikur olemas.

Tal on jah plokkdiffer.
Vasta
#7

13piisab Kirjutas:kus sellistel spidotross lõpeb - kas kastis või sillas?
Spidomeeter on neil elektrooniline ja oma signaali saab ta tagadiffrist.
Vasta
#8

Nugal täiesti õigus mingit trossi tal seal all ei ole, mu e28 528 mu mälu järgi ka polnd trossi vaid andur ei teagi kas mõnel e28sal seal tross on?
Vasta
#9

Nii vahepeal siis autot lammutatud veel ja isegi mootor tööle saadud Toungue

Mõned pildid siis ka tegevusest:

[Pilt: aak.sized.jpg]


[Pilt: aac.sized.jpg]


[Pilt: aal.sized.jpg]
Vasta
#10

mis sellest autost saanud on?
Vasta
#11

Auto täitsa alles ja seisab lahtivõetuna, kuna kogu aur läheb hetkel teisele e28 projektile ja teinekord kui sul küsimus tekkib mind lihtsam tabada vast e21.ee foorumist Smile
Vasta
#12

Coolkes oled seal?
Vasta
#13

NoorKARU Kirjutas:Coolkes oled seal?

Tanele28 Wink

Ja tegemist siis selle valge M535-ga.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne