kas on huvi spoilerite ja auto ymberehituse vastu?
#1

on olemas materjal ja mehed kes ehitavad autosid...aga puudub veel turg...teeksin siin väikese turuuuringu niiöelda...et kas eestlaste seas on huvi ehitada oma autole silmakäitev väilmus ja panna kapoti alla midagi sellist mida teistel ei ole....tunda mõnu heast, mugavast ja stiilsest autost...
Vasta
#2

On küll huvi ja tean veel mitmeid, kellel on huvi. Aga kahjuks on enamik Eestis tehtavast puhas butafooria. Ei suru spoilerid autot vastu maad (muidugi oma ogaralt suure massiga suruvad), ei oska pea keegi kaasi portida, nukkvõlle, surveastmeid soovitada. Ei saa ka kõige elementaarsemaid vidinaid otse letist osta, vaid peab tellima... See nimekiri jätkub ja jätkub ja jätkub. Ja kui midagi on olemas, on selle hind vähemalt neli korda nii kõrge, kui Euroopast või USAst sama kaupa otse tellides.

Ei too ka sinu \"materjal ja mehed\" siia mingit leevendust, sest juhul, kui sa tegelt ka matsu jagaks, ei küsiks sa siin küsimusi, vaid teeks juba ammu tegusid. Nii et unusta ära see järjekordne klaasplasti spoileriks möksimise üritus ja tee oma ajaga midagi mõistlikku.
Vasta
#3

hmm..kas ei ole mitte ennatlik siin kohe hakata spekuleerima klaasplasti teemadel.....keegi ei möksi midagi....kaup on valmis....ei ole mingit oma vormi valamist....see olex liiga kallis...m alihtsalt kysisin...et kas rahval on huvi...kui on huvi siis me ka tellime...exole...
Vasta
#4

Jah, vot neid \"kui huvi on siis tellime\"-kutte on ka kõik kohad täis. 150% hinnale otsa kasumiks, ilma poepinna üürile, maksudele ja muudele asjadele kulutamata on Eestis \"odav müük\". Riskivaba ka veel, sest kliendi käest võetakse kogu raha ette. Tellida oskab igaüks omal käel ka, mida pole, on elementaarsete vidinate laovaru ja asjatundlik konsultatsioon.

Ma ei ole tegelikult kade, eks igaüks ise teab, kuidas leiva lauale toob, lihtsalt skeptiline.
Vasta
#5

ma ytlen sulle et oota ära ja siis tule ytle midagi head mulle silma sisse...sa ei ole näinud kusagil mingeid numbreid..ei ole näinud kusagil mingit töökoda????või oled....see asi on rohkemgi veel kui ametlik....lihtsalt et rajame eestisse tytarfirmat...ja lihtsalt kysisin et ehk siin on ka \"tarku\" inimesi kellelga asju arutada...mitte ainult \"spekuleerida\" \"skeptikutega\"
Vasta
#6

kalmer1986 Kirjutas:ma ytlen sulle et oota ära ja siis tule ytle midagi head mulle silma sisse...sa ei ole näinud kusagil mingeid numbreid..ei ole näinud kusagil mingit töökoda????või oled....see asi on rohkemgi veel kui ametlik....lihtsalt et rajame eestisse tytarfirmat...ja lihtsalt kysisin et ehk siin on ka \"tarku\" inimesi kellelga asju arutada...mitte ainult \"spekuleerida\" \"skeptikutega\"

Üldiselt oleks võinud sellest alustadagi ,no ja kui asi ametlik
siis võiks juu ka miskid kontaktid,nimed asukohad kah avaldada ...

Jesper on näinud/käinud/uurinud mitu korda rohkem kui mõni mees
endale ette kujutada oskab.

Aga jah spoilerid ja otseläbi pütt (mis on mõne tegelase arvates kogu tuuning...)on siiski vast SR foorumi teema ...

M 411 60.a.,M410 60.a.,M401 56.a.,M403 64.a.,
M 424 64.a.,M423 62.a.,GAZ M20 48.a.,Opel Kadett B 71.a.,
Vasta
#7

alguses on \"mehed, kes ehitavad\" - pärast on aga \"kaup, mis tuleb kurrunurruvutisaarelt\"?
kalmer1986 Kirjutas:on olemas materjal ja mehed kes ehitavad autosid...aga puudub veel turg...teeksin siin väikese turuuuringu niiöelda...et kas eestlaste seas on huvi ehitada oma autole silmakäitev väilmus ja panna kapoti alla midagi sellist mida teistel ei ole....
kalmer1986 Kirjutas:hmm..kas ei ole mitte ennatlik siin kohe hakata spekuleerima klaasplasti teemadel.....keegi ei möksi midagi....kaup on valmis....ei ole mingit oma vormi valamist....see olex liiga kallis...
pole sellist ümmargust ja vasturääkivat juttu vaja. Seda enam, et tuuninguvilede müügiks pole käesolev foorum mõeldud. Teema algatajal soovitaks edaspidi oma kirjutatu ka üle veerida - ehk ei kraabi see siis oma vigadega lugeja silma.

lukku.
Vasta
#8

Big Grin lahe teema aga ok

mul on vaja:
Honda Accord 2005; Type(Euro) R antitiib, karbilaiendid, esispoiler pidurijahutus kanalitega
Audi S4 2000; terve nn spoilerring. taha on vaja koos difuusoriga, ette spoiler kuhu saab ehitada pidurijahutuse jaoks kanalid ja ka intercooler paistaks välja.
VW Golf GTI 1986; terve nn. spoilerrring.

ps. viimased 2 autot on ringraja jaoks...


huvitav kas saab?

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne