audi 100?
#1

liikusin ükspäev ringi väheke ja jäi tee ääres silma üks vrakiseisus audi,see vanem 100 malli,mida enne sigarit toodeti,AGA see olend oli 2-ukseline sedaan,kas tegu on originaaliga või on keegi ise kätt harjutanud,kes teab.:???

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#2

see võis 100 olla kyll. ma ei mäleta mudelinumbrit, aga varasemaid audisid, mis juba saja näoga olid, toodeti kaheukselise sedaanina kyll. rahvusraamatukogus saksa keele saalis on üks suur \"chronic des Automobils\" ja sealt sai piilutud ... see on ainult koha peal lugemiseks.

u.

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#3

SELLINE?
Vasta
#4

kus täpsemalt nägid seda? üks meie foorumi liige on kah sellist suhteliselt haruldast masinat omanud siin! tahtsin endalegi seda saada ehk on sama masin?

igatahes ma rabaksin selle küll ära kui saaks praegugi... ja seda oleks ka jube odav ülesse ehitada...
Vasta
#5

sama aparaat jah,asub Puhjas.

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#6

Oli selline masin jah,paberid siiani minu nimel. Minust see masin Otepääle jäi, see Puhjale päris lähedal.
Vasta
#7

Tartus mõni aeg tagasi üks seliine valge pidevalt ringi liikus.
Vasta
#8

krt keegi jõudis vist juba enne ette,kui selle teema tekitasin.vend sõitis sealt täna mööda ja avastas,et audi kadund,kuigi ta seisis seal mitu hääd aastat.:???

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne