Kart ja selle legaalsus?
#1

Huvitab selline asi, et kas kardiga, millel on näiteks 125ccm mootor, oleks võimalik legaalselt Eesti teedel liigelda? Eeldusel, et tal on olemas kõik vajalikud tuled ning ta oleks võimeline ülevaatuse läbima. Päris auto mõõtu ta välja vist ei anna, kuid ka teatud maastikusõidukeid on ka võimalik ju arvele võtta? Ka mootorrattana vist pole võimalik neljarattalist registreerida? Endal on nii A1 kui ka B kategooria muidu olemas. Linna ma nagunii sellega ei kipuks. Toungue
Vist oli see mingi mootorratta teemaline ajakiri (kui ma nüüd väga mööda ei pane, siis oli see Motomaania), millest ma lugesin autokujulisest neljarattalisest \"mopeedist\", mis pidi tõesti mopeedi alla minema, olgugi, et neli ratast. Selline asi oleks võimalik ka 50ccm kardiga?
Ise kohe mitte ei tahaks uskuda, et kardi arvele saaks, kuid keegi rääkis, et tal ATV registreeritud ning tohib tollega ka liikluses osalega (ma ei ole ta väites päris kindel). Sellepärast ma igaks juhuks siit küsingi, ehk kellegil on kogemusi rohkem.
Vasta


Sõnumeid selles teemas
Kart ja selle legaalsus? - Autor: olli - 03-09-2005, 16:28 PM



Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne