Mingi AVIA A20.
#1

Olen sinine peletis. Sündisin aastal 1982. Talvel päästeti mind napilt kurja Kuusakoski käest. Siis ristiti mind ARK-is A21f-ks. Kevadel tegin läbi noorenduskuuri. Tänu heatahtlikule Põlva P.Lapatile sain ma omale doonori ja nii elan veel kaua kaua........Big Grin
Üks pilt  ,  teine pilt  ,  veel pilt , see ka  , veel mingi , ahjaa see ka , siis veel see , ja sihuke ,

nüüd see , siis selline , lõpetuseks see , ja punktiks see .
Vasta
#2

AVIA A21F ongi selle auto õige nimi.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#3

Kui masin aastast 82, siis võib olla ta õige mark küll Avia 20, Avia 21F autod tulid mu mäletamist mööda 84-85. Sama lugu ka valge furgooniga Aviade puhul. Varasemad A 30 (KSI), hiljem A 31 (KSI) . Ega neil vahet polnud, peale võrel asetseva margi sildi. Sai kunagi nendega tiba sõidetudki. Korra olen uue A 21 Hiiu baasist Pärnu toimetanud.
Vasta
#4

Kena masin! Piltide tegemise asukoha järgi peab vist kodukandis terasemalt ringi vaatama Smile Mis originaal tagatuledest sai? Hetkel tunduvad taga mosse omad olema?
Vasta
#5

Tore näha et üks Avia surmast päästetud.Valge triip küljepeale
ja võibki postiveoks lahti minna.
Kunagi 5 ATB-s üks venelasest Aviajuht helistanud baasi ja
kurtnud et küte otsas.Hea küll,saatsime tehnoabi koos küttega
talle järgi.Saanud abi siis kohale ja hakatud kütet juurde
valama,aga valada ei ole kuhugi!Mees nimelt oli küttepaagi
tee peal ära kaotanudToungue.Hakatud siis teed pidi tagasi kõndima
ja leitigi kadunud paak ülesse.Väheke remonti ja sõit võiski
jätkuda.
Muretuid kilomeetreid Aviale!(koos paagiga).

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#6

Pildistamise kohast vähem kui kilomeetri kaugusel asub ka üks Avia, kuid vähemalt suve algusest see seal seisnud. Vist ei ole tegu sama isendiga?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne