Keevitus

Kui paksu rauda võiks veel korralikult kokku siristada 250A elektroodkeevitusega?
Vahel ikka vaja adral või muul mullaharimistehnikal midagi tummisemast rauast keevitada, selle pärast huvitab.
Vaatan Nordika 3250 poole. Siin pilt andmetest
Nõutav vool on olemas.
Vasta

(28-04-2014, 20:27 PM)Sten Kirjutas:  Kui paksu rauda võiks veel korralikult kokku siristada 250A elektroodkeevitusega?
Vahel ikka vaja adral või muul mullaharimistehnikal midagi tummisemast rauast keevitada, selle pärast huvitab.
Vaatan Nordika 3250 poole. Siin pilt andmetest
Nõutav vool on olemas.

Ühe läbimiga nii 5 mm, mitme läbimiga piiramatus koguses. Cool
Vasta

Isegi 3mm elektroodiga saab paksu rauda sulatada kokku, vahe on selles et kui palju elektroode ja aega selleks kulub. Üldiselt 5mm on suhteliselt suur ning sellega saab kõik kokku ja adra keevitamine on selline enese petmine.
Ma olen 4mm elektroodiga päris paksu rauda liitnud, tuleb lihtsalt mitu korda üle keevitada.
Vasta

Mis võib viga olla PURTSE MODULIl kui esimesed neli astet ei tööta suuremad astmed töötavad korralikult. Esimesed astmed kadusid kui keerasin võimsuse V astmele ja keevitasin, tagasi III astmele minnes enam madalad astmed ei tööta.
Vasta

mõistus otsas.
sai soetet stahlwerki kombiseade http://www.stahlwerk.ee/component/virtue...l?Itemid=0. mitte küll eestist, kuna see kontor on poe kinni pannud.
plasmat pole proovind, kuna kompressorile liitmik vaja soetada ja tig-i pole ka proovind, kuna gaasi pole. küll aga sai üritatud elektroodiga katsetada. ja tulemus on ümmargune null.
masinal hing sees, ventikas puhub kenasti ja ekraani peal saab voolu numbreid ka ilusti potekaga muuta, aga mitte üks särtsupoeg ei ilmu elektroodi otsa.
ons kellelgi kogemusi? kõik mida kontrollida saab, on kontrollitud. krt, hakka nüüd tutikat asja kohe uuesti saksamaale tagasi saatma. ka nagu narr justkui.
Vasta

(15-03-2015, 15:34 PM)diesel Kirjutas:  mõistus otsas.
sai soetet stahlwerki kombiseade http://www.stahlwerk.ee/component/virtue...l?Itemid=0. mitte küll eestist, kuna see kontor on poe kinni pannud.
plasmat pole proovind, kuna kompressorile liitmik vaja soetada ja tig-i pole ka proovind, kuna gaasi pole. küll aga sai üritatud elektroodiga katsetada. ja tulemus on ümmargune null.
masinal hing sees, ventikas puhub kenasti ja ekraani peal saab voolu numbreid ka ilusti potekaga muuta, aga mitte üks särtsupoeg ei ilmu elektroodi otsa.
ons kellelgi kogemusi? kõik mida kontrollida saab, on kontrollitud. krt, hakka nüüd tutikat asja kohe uuesti saksamaale tagasi saatma. ka nagu narr justkui.

Klahvlüliti peab olema keskmises asendis Elektroodkeevituse jaoks, seda asendit võib olla keeruline tabada?

Kui peres on GAZ-52, ei ole 4x4 autot (ka Talveralliks) vaja
Vasta

lüliti on keskel, asend on ilusti fikseeruv. teisi asendeid ka igaks petteks proovitud. kaablitest jooseb vool ka kenasti läbi vähemasti testri järgi. ei mõista enam miskit arvata. õhta läen ühe õppind ja praktiseeriva keevitaja juure patsienti näitama. ehk spets jagab asja paremini. ma väga loodan, et ise olen loll. vastasel korral vaja krt uut asja remoma hakata.
Vasta

Vaata kas massikaabel on korras.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

nii, selle asjaga jonksus. kui ohelikest testri järgi vool läbi käib, siis see ei tähenda, et sealt ka sädeme saamiseks vajalik särts läbi mahub. spetsialist võttis oma kemppi tagant ohelikud ja siristas kohemaid nigu olema peab. teisu asju ikke veel proovida ei saand, a eks uus nädal toob arutust.
tänud kaasamõtlejaile.
Vasta

(15-03-2015, 21:03 PM)diesel Kirjutas:  ... kui ohelikest testri järgi vool läbi käib, siis see ei tähenda, et sealt ka sädeme saamiseks vajalik särts läbi mahub. ...

nagu mul nn krokodillidega elik akult teise masina käivitamise juhtmetega ... ei tule vajalik käivitusvool läbi, testri järgi ok, laeb ka aga ei käivita. Hiinlased teevad ikka haltuurat... kui ka masin mingi euromaa oma, siis sees jupid ikka hiinlased. 
Omal kogemus mikrolaineahuga, kui ükskord tuli lahti võtta, siis selgus, et ei leidnud ma osa, mis poleks hiinlane, aga masin tehtud euroopas.
Vasta

Täku juhtmete puhul üldse tasub osta 4m jämedat keevituskaablit ja neli massi krokodilli ja saad kõige paremad krokodillid hinna ja kvaliteedi poolest. Kummikaabel ei lähe külmaga nii rabedaks ka, et ära mureneks isolatsioon.
Vasta

Stahlwerk on ka hiinas tehtud, saksamaal on ainult projekteeritud. Ma omale sain müüjaga kokkuleppele, et tavalised 2,5 meetrised kaablid vahetas väikese lisatasu eest välja 4 meetriste vastu ja kullatud otsadega, töötab küll. 
Ja omalgi kogemused krokkodillidega kust ei tule voolu piisavalt läbi kuigi korralikud krokodillid ja jäme juhe silma järgi, juu siis oli see vask plastikust tehtud, et odavam oleks Big Grin
Vasta

antud juhul oli massikaabli keevituse poolses otsas juhtmel jäme isolatsioon ää puhastatud, aga vase ümmer oli veel õhuke kile ja see oli jäetud puhastamata.
ju siis hiinlase osavad näpud polnud siiski piisavalt osavad. ilmselt kuskil kogemata niipalju kontakti oli, et testrijaoks signaal läbi käis. eks vaatab edasi, mis üllatusi veel tulla võib.
Vasta

(15-03-2015, 23:09 PM)honkomees Kirjutas:  
(15-03-2015, 21:03 PM)diesel Kirjutas:  ... kui ohelikest testri järgi vool läbi käib, siis see ei tähenda, et sealt ka sädeme saamiseks vajalik särts läbi mahub. ...

nagu mul nn krokodillidega elik akult teise masina käivitamise juhtmetega ... ei tule vajalik käivitusvool läbi, testri järgi ok, laeb ka aga ei käivita. Hiinlased teevad ikka haltuurat... kui ka masin mingi euromaa oma, siis sees jupid ikka hiinlased. 
Omal kogemus mikrolaineahuga, kui ükskord tuli lahti võtta, siis selgus, et ei leidnud ma osa, mis poleks hiinlane, aga masin tehtud euroopas.

Kas on olemas üldse euroopas müüdavad elektroonikaseadet, mis ei sisaldaks hiina komponente? kahtlen sügavalt, et keegi venemaa komponentidega jändab. On ikka vahe küll, kas takisti seal sees maksab 1 sent või 0,0001 senti. Materjal ja kvaliteet sama nagu eurooplasel, selle vahega, et euroopasse see materjal valmistuseks jõuab ikka hiinast.
Vasta

Kuidas teil Stahlwerki omanikel läheb oma aparaatidega, peavad vastu?
Vasta

Peab vastu küll, suurim vool oli 180amp mida 200amprisel MMA aparaadil kasutanud olen elektroodiga lõikamiseks. Minu masinal puudub hotstart ja antistick ka ei tööta, manuaali järgi peaksid need funktsioonid olemas olema, kuid saab ka ilma nendeta, keevitab küll
Vasta

Kas oled ka alumiiniumi kokku siristanud ja kuidas on tulemused?
Vasta

ei ole sellist vajadust alumiiniumi keevitamise järgi tekkinud, siiski must metall mis vajab koguaeg kokkuliitmist ja igasugu leiutised/täiendused mis tuleb teha omatarbeks koduses majapidamises. 
Vasta

Panin kangema optika ette ja avastasin,et 535se aparaadiga ei saa alumiiniumi keevitada.
Vasta

No nii. Täna andis saba mu hiina keevitusmask, maksis 2aastat tagasi mingi 20eur aga nüüd kööga. Ei tumene enam ja kui tumeneb, siis läheb nii tumedaks, et mittemidagi enam ei näe.
 Proovisin patareid vahetada, aga see raibe on kinni keevitatud senna ja tundub lihtsam vähe korralikum mask osta kui jootma ja leiutama hakata. 
Kas kellegil on selline olnud-Isetumenev keevitusmask Footon XDH-11
Mask võiks olla vahetatava patareiga, ehk oskab keegi mõnd soodsat ja asjalikku maski soovitada?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 5 külali(st)ne