Keevitus

(11-12-2019, 23:46 PM)qwerty009 Kirjutas:  keevitus.ee näitks.
Kui oled Tallinna kandis, siis huvi korral on üks kasutatud uueväärne pakkuda 50€'ga.

Tallinna kandist pole, aga vahel satub ikka sinna. Pane oma asjast pilt või link millise ostsid.
Vasta

(11-12-2019, 22:55 PM)Mart69x Kirjutas:  On teatuid töid kus kraapimise TIG on otstarbekam kui kõrgsagedus süütega TIG ja võib päästa väga suurest rahalisest välja minekust.

Enda harimise mõttes, et mis töödega tegu?
Kuna mul on olemas Kemppi elektrood inverter, siis sai mingi aeg ka TIG käpp juurde vaadatud, et seda roostevaba keevitamisel kasutada.
Aga ei saanud kuidagi selle kraapsüütega keevitada. Volframi ots jäi naksti detaili külge alustamisel ja ots jälle murdunud.
Eks ta minu viga ole, näinud kuidas profid muuseas ilma kõrgsüüteta leegi üles saavad.

Vasta

Mina olen kasutanud Stokkerist pärit Binzeli komplekti. Kui naksti kinni jääb tahab rohkem harjutamist saada Smile Roostevaba jaoks soovitan kindlasti gas lens tüüpi düüsi kasutada, tunduvalt lihtsam puhast tulemust saavutada.
Vasta

Probleem tekib siis kui keevitatav detail on mingi süsteemi osa, mis sisaldab elektroonikat ja eriti tundlikud on selles suhtes igasugu andurid, blokid jne. Kõrgsagedus süütega võib seal väga palju kurja teha ja mõttekam oleks kasutada kraape käivitust. Levinud kohad on igasugu toiduaine tööstuste liinid kus kõrgsageduse käivitusega on jama kokku keeratud, millest alguses arugi ei saa.
Vasta

(12-12-2019, 00:25 AM)meli666 Kirjutas:  
(11-12-2019, 22:55 PM)Mart69x Kirjutas:  On teatuid töid kus kraapimise TIG on otstarbekam kui kõrgsagedus süütega TIG ja võib päästa väga suurest rahalisest välja minekust.

Enda harimise mõttes, et mis töödega tegu?
Kuna mul on olemas Kemppi elektrood inverter, siis sai mingi aeg ka TIG käpp juurde vaadatud, et seda roostevaba keevitamisel kasutada.
Aga ei saanud kuidagi selle kraapsüütega keevitada. Volframi ots jäi naksti detaili külge alustamisel ja ots jälle murdunud.
Eks ta minu viga ole, näinud kuidas profid muuseas ilma kõrgsüüteta leegi üles saavad.

Omal ajal kasutasin lihtsat nippi .Pane suvaline grafiiditükk ( nt.mootorihari) stardipaikka ,krapsad üle selle ja leek ongi vahel.
Vasta

Ja kui süütamine käpas on siis lõpetamine on tunduvalt keerulisem  Big Grin (ilma et rv oksüdeeruks)
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne