Honda CRX???
#1

Ommikust sägad,
probleem selline, et äkki keegi suudab seletada midagi lähemalt siukesest massinast nagu CRX. Keegi on isegi omanud kunagi mõnda? Point, ehk põhiline, on selles, et talveks midagi kulgemiseks vaja, odavat Big Grin Niiplaju, kui ise netist olen uurinud, tundub et tegemist suht odavalt ülevalpeetava autoga ja ei tohiks eriti laguneda kah. Praegu jäid silma just esimese gen masinad (80\'date keskpaigast kuni 88 vist). Niisiss oskate midagi antud teemal kommenteerida???

Heigo@talvel jala Sad
Vasta
#2

tegelt hea valik, vähemalt arvan nii, asjal minekut on, kuid eks ta talvel paras buraan ole. selline pisuke ju. ja mis veelgi tähtsam: sellest saab vägeva masina teha.

olin ise ka aasta tagasi dilemma ees, kas osta ka omale crx, aga ostsin miski pärast seat ibiza. ja ega ei kahetse küll. talveks on ibiza ideaalne vahend ja veelgi parem suveks. minek on samahea (veelgi parem tegelt Wink ) ja neid ei liigu ka nii palju kui crx\'e ja kui ibizale remonti vaja teha siis teen ära!

nii palju siis minu crx\'i jutust.

Vasta
#3

1-gen CRX-d olevad väga kehva plekiga - enamusel kere totaalselt läbi.
Vasta
#4

niisiis, nüüdsest uus relv silmapiiril: Seat Ibiza Big Grin Praegu uurin vaatan netis infot asja kohta, aga sina svensson Smile võid ka asjast lähemalt rääkida.

PS: kogu selle asja mõte on selles, et mul on vaja leida mingit odavat ja ökonoomset autot talveks, niiet võite ka muid asju pakkuda, kui keegi teab midagi head. Wink
Vasta
#5

vaata siis minu pandud pilte http://www.mmi.ee/~svenson/ibiza.html

//menüü töötab IEga

minul on 1.5 mootoriga 85 aasta masin. osad asjad on mootorile teinud porsche.

üldiselt ega vanad autod ongi roostes. nii ka minul oli. võtsin paar päeva tegemiseks ja nüüd on ok.

minul on mingi kamm . võtab linnas mingi 20l sajale tegelt peaks võtma 7-9 linnas

võrreldes crx on seal ruumi väga palju (eks see crx selliste äsja load saanud masin ole, rullnokk)
ees on väga hea. mina olen mingi 184cm ja saan jalad isegi nati sirgu panna kui tahan. taga saab ka 3! inimest norm. istuda

//kui midagi veel meelde tuleb siis lisan juurde nüüd aga lähen seda peasüüdlast putitama
Vasta
#6

Minu arust on Kadett ka hea ja odav ja liigub kiirelt ka edasi.

Kuigi ainus asi, mis paha, et kere roostetab, aga sellest saab üle keevitamisega. Aga jupid on sellele väga odavad ja ega ta kehvasti edasi ka ei liigu. :bounce

Ja kui natuke nokitseda viitsid, siis erineb ikka kõvasti muust massist. Tean omast käest Wink



PILT

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#7

Jah!CRX-ist mine suure ringiga mööda ja sülita 3-x üle vasakuõla,et eemale said.
Vasta
#8

Honda CRX 1. generatsioon? Miks mitte. Hea, odav, töökindel. Ja miks ütleb pix nii halvasti, mis sul CRX vastu on?
Vasta
#9

pix Kirjutas:Jah!CRX-ist mine suure ringiga mööda ja sülita 3-x üle vasakuõla,et eemale said.


Sõidad BMW-ga või mingi muu Saksa 'masinaga' et Jaapani masinatesse nii suhtud? Kõik Hondad on head ja ökonoomsed, mootor on neil väga vastupidav ja vajab väga vähest remonti, kui sedagi.
Vasta
#10

-Rotu- Kirjutas:
pix Kirjutas:Jah!CRX-ist mine suure ringiga mööda ja sülita 3-x üle vasakuõla,et eemale said.


Sõidad BMW-ga või mingi muu Saksa 'masinaga' et Jaapani masinatesse nii suhtud? Kõik Hondad on head ja ökonoomsed, mootor on neil väga vastupidav ja vajab väga vähest remonti, kui sedagi.

Loodad 5 aastat vanast teemast vastust? Rolleyes


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne