Paar küsimust mopeedide kohta
#21

Palju su 175cc Delta kiirust arendab kah ?
Ja pilti on kuskil üleval ? Tahaks näha huvi pärast
Vasta
#22

deltat ei taha müüa ve(kõike peale mootori)???Cool
Vasta
#23

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: syncmaster753
keegi võrri ei taha osta ve? peaaegu uus.
mina tahan!!!
Vasta
#24

ära jõudsin kahjuks müüa
Vasta
#25

Päris palju umbes 100km/h.
Vasta
#26

Kahjuks pilte pole.
Vasta
#27

ma sain 500 eeguha krt kus l2hep edasi ise võtsin kõik lahti ja kruntisin ja värvisin tulipunane p2rmutter.kYll kimab edas ja noo tegelt mingi 1500 saab juba norm.:yes
Vasta
#28

[
Ja kas keegi teab, palju maksab mopilubade tegemine? [/quote] kui mina tegi eelmine suv maksis ainult 65kr kui sul olid juba jalgrattaload aga kui neid ei ole siis ma ei tea
Vasta
#29

Ostke Delta 2500.-
Heas korras, jalakäigud
2 omanik
Jõgevamaa
Vasta
#30

ma sain selle 500 kr ühelt mehelt kellel vedeles se ja täitsa uus ka peaegu ma müüks selle mingi 3000kr -3500kr
Vasta
#31

Delta läks müügiks nagu soe sai.
Kas kellelgi on veel mopeedi HONDA MB 8
Tegija pill!!
80 cm3 ja astub minna nagu loom.
Vasta
#32

Aga mul on 175 Delta ja läheb veel paremini.
Vasta
#33

See 175 cc3 Voshodi või Kovrossi mootor on täielik pask. Minu Honda teeb kiirenduselt isegi 350 cc3 IZile ära. Ainult lõppkiirus jääb alla. Vean kihla, et iga päev parandad seda mootorit. Mina aga lükkan õhtul kuuri ja hommikul löön esimesest laksust käima!!!
Vasta
#34

kes viimasena naerab, naerab paremini.
Vasta
#35

jaa ega see lääne värk on ida tehnikast ikka kõvasti üle.sain sellest aru kui ostsin ednale yamaha ja aasta jooksul ple veel kordagi käsi õliseks teinud.ja kiirused on ka suuremad.ja minek ka parem.
Vasta
#36

Minu stella läks küll 70 km\\h tunnis ära kui ta uus oliCool
Vasta
#37

kas te võiksite enda mopeedide pildid ka ylesse siia panna
Vasta
#38

tahate öelda we, et kui mul on 49.9cm3 ja see läheb mul ntx 60km/h välja, siis ment võib mind kinni pidada we? siis ei tohix ju nende rolleritega kah sõita, kuna need jooxevad ju täiesti ära forsitult 105km/h kah välja
Vasta
#39

kas keegi myyb delta raami (mootor on olemas) oleks vaja ainult raami............
Cool:rull:bounce:o
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne