Teema on suletud

Mälestusi nõukogude ajast

Mis marki ta üldse oli?Millal ta tekkis sinna/ära viidi?

Lennukit näed filmis \"Keskearõõmid\"

Gaz m20 Pobeda

Selle lennuki pildid on ka kuskil varasemas teemas ja juttu sest ka.Oli miski An-i või Il-i transportlennuki mudel.

mrali Kirjutas:Selle lennuki pildid on ka kuskil varasemas teemas ja juttu sest ka.Oli miski An-i või Il-i transportlennuki mudel.
Oli jah seal 2 mootoriline transpordi An.Ilmus ta sinna kuskil 80 lõpp 81.igatahes 82 suvel oli ta juba raudselt olemas.Lasketiir töötas seal episoodiliselt.Enamasti oli see asjandus ikka suletud.Ega tast sitast ikka nüüd nii kahju ka pole,oluliselt rohkem on mul kahju m/l\"Lermontov\"Asub teine praegu Pihkvas ja Velikaja jõest paitab vaid vööriosa välja.
Lugupidamisega,Flanagan

Aga neid pilte seal enam polnud?

1976 olid bensujaamad sellistes kohtades:
Paljassaare tee 27 A-72,76,AI-93 talongide eest
Pärnu mnt 141 A72,76,AI-93 talongid ja sularaha
Leningradi mnt 58 A-72.76,AI 93 ,A-95 diisel talongide eest
Leningradi mnt83 A-72,76 diisel talongide ja sularaha eest
Paldiski mnt96 A-72,76 ,95 sularaha eest
Kadaka 66 A-72 ,76 ,95 AI-93 sularaha eest
Weerenni 54 A-72,76 AI 93 sularaha eest
Sommerlingi A-72,76 AI-93 diisel talongide eest
Oli kaks liikuwat jaama Pääskülas kus 93 oli raha eest 72 ja 76 talongide eest,toine jaam oli Pirital kus müüdi bensiini raha eest.Kahjuks oli tolleks ajaks juba Wabaduse väljaku jaam suletud.

Raamat \"Autod\".
Mõeldud lastele, seal sees on Ikarus 250 ja Škoda 14TR pildid sees Smile
On kellegil see raamat, ostaks ära või siis võiks keegi pilti teha .

Bensiinijaamadest veel: üks oli 50-ndate alguses Balti jaama vastas üle tee.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!

Regardman Kirjutas:Raamat \"Autod\".
Mõeldud lastele, seal sees on Ikarus 250 ja Škoda 14TR pildid sees Smile
On kellegil see raamat, ostaks ära või siis võiks keegi pilti teha .

Mul on maal, ära ei müü, küllaga õnnestub ehk sisse skännida need pildid.

Jätkaks veel lennuki teemat, olen kuulnud, et kuskil Keila kandis metsas pidi miski õhulaev olema, kas keegi teab täpsemalt kommenteerida?

Keila ligidal on metsas küll üks lennuk nagu kunagi Tartus seisis.

Minu teada mingi transpordi-An (vist 12).Olen kuulnud,et see lennuk (vähemalt omal ajal) populaarne huviringide asukoht Keilas...

Sealt siis TM pilt kus MB C coupe ja taustal lennuk.Ilmselt see sama siis.Mingi traataia taga ta seisis.

mrali Kirjutas:Minu teada mingi transpordi-An (vist 12).Olen kuulnud,et see lennuk (vähemalt omal ajal) populaarne huviringide asukoht Keilas...
Aasta või paar tagasi oli seal mudellennukite klubi. Sattusin mööda sõitma ja kohe pidin sees ära käima. Kui Saue poolt tulla, siis üle jõe, sealt edasi, kuni peale heinamaad tuleb ristmik. Sealt siis paremale ning metsatuka tagant ta kohe kohe paistma hakkabki.

Too Tartu oma oli Aerofloti v\'rvides aga Keila oma roheline.Too lasteraamat peaks mul olemas olema.Trolli kohta oli kirjutatud nii nurga tagant ilmub troll nagu sarviline koll.Edesi l\'ts ka aga toda es m\'leta.

Kes see neid lennukeid tassis nendesse kohtadesse?Milleks?

Oli saane asi nagu sojalik patriooltlik kasvatustoo,eks tolleparast neid asju tehtigi.Wabandan,et mu arvuti minuga jalle wahekorras on ja tappidega asju keeldub tegemast.

cesium Kirjutas:Kes see neid lennukeid tassis nendesse kohtadesse?Milleks?
Vanavanemad kes elavada Kloogal on rääkinud ühe loo sellest. Lugu Keila lähedal olevast lennuki toomisest: Lennukil võeti tiivad küljest, muidu poleks kuidagi mahtunud läbi metsavahel oleva tee. Veati seda veaoautoga, tõenäoliselt keset teed ja kes vast tulid olid lihtsalt kraavi keeranud, sest olid ehmatanud et lennuk tuleb vastu mööda sõiduteed. Rohkem ei tea asjast midagi, paar korda käidud seda lennukit luuramas ka seal.

kas sinna lennuki juurde saab praegu ka?

cesium Kirjutas:kas sinna lennuki juurde saab praegu ka?
Seisab seal praegugi, võrkaed on ümber aga minu meelest seal ikka mingi tegevus toimub.

Mingi liikumine seal on tõesti ja ka tuli põleb vahest lennukis. Kui seal miski valvuri või muu asjamehega rääkida, siis arvatavasti pääseks ka näpuga katsuma.

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne