SIKS 2107...nõu vaja.
#1

Kas keegi teab öelda et kas kõikide sikside sidurid sobivad üks-ühele või mittte.

Mul selline olukord:

Endal 2107 85aasta mudel mootor töötab nagu kellavärk aga lükkad käigu sisse ja hakkad hoogu üles võtma kuid auto tuurid tõusevad aga kiirust eriti ei kogu ja kui kogub siiis vääääga aeglaselt.Nüüd on juba nii et lükkad esimese sisse aga auto ei taha või ei saa kohalt minna , siis ainlt kui keegi lükkab saab enam vähem sõitma(vaevaliselt). Ma arvan ise et mingi kamm on siduriga. OOTAN TEIE ARVAMUSI!!
Vasta
#2

Lada siduri erinevus seisneb ketta tööpinna suurusest. See omakorda oleneb mootori töömahust. 1,5 ja 1,6L mootorid on suurema tööpinnaga, 1,2 ja 1,3 L mootorid väiksema pinnaga. Nuudid on samad.
Vasta
#3

Eks sul siduriketas kulunud,vaja kettavahetus ette võtta.
Vasta
#4

Kinnitused ja nuudid kõigil tagaveolistel Ladadel ühesugused,ainult 06ja Niva kasutasid laiema tööpinnaga sidurikettaid.Nende korvi taldrikvedru oli ka tugevam.välisel vaatlusel korvid sarnased ainult tugevama vedruga korvil on kahe lamelli vahelt läbi puuritud,et korvidel vahet teha .Asjad omavahel üks ühele vahetatavad.
Vasta
#5

ma ka ise arvasin et kas ketas un kulunud....tänan nõuannete eest.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne