kas on varuosi iz 49-le?
#1

mul iz 49. kui kellelgi ükskõik mida sellele isendile on andke teada. või oskab keegi öelda kust saada.
Vasta
#2

Ütle parem mida sul vaja on.
Vasta
#3

nafta Kirjutas:näiteks oleks mul vaja esituleiluvõru, summuteid koos leegitorudega, kuna vanad on mul eelmise omaniku poolt jube lömmi sõidetud, eelsüütenurga regulaatorit, spidokat või spidoka km lugeja kettaid, silindri küljest ära käivaid magneesiumterasest juppe(ei tea õiget nimetust) mis suunavad karterist tuleva bena auru silindrisse, tagatuld (TILGAKUJULINE),käepidemeid käivituspedaali ja seda nuutidega õõnsat võlli mille otsas käivituspedaal käib.

Summuteid koos leegitorudega tehakse replikatena. Kurtna laadal neid reeglina liigub. Tagatulekorpusi liigub siin ja seal, probleemiks on pikitriibuline plastklaas, mis kipub ajaga hävinema. Mina ei oska siin muud soovitada kui proovida sellest \"klaasist\" kuidagi replikat teha. Mina leidsin õnneliku juhuse läbi 1996 küll uue. Käepidemed peaksid olema hilisemate aparaatidega samad, vähemalt Kurtna laatadel viimase 15 aasta jooksul on neid küll ja küll leida olnud.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

Kurtna pole vist ainuke koht kus torusid saab,kuigi seal neid müüdi ja said ka ostetud.Hind oli selline et selle eest oleks terve sikli saanud.Ja hinnast alla ei tahtnud põder sadat kroonigi anda,kodus lähemal vaatlusel selgus et oleks võinud kroomimise üle natuke iriseda küll,mõni koht kumab läbi.Samas toru on keeratud väga hästi ja õige kujuga.Eks laupäeval Tartus ole näha,kaks ratast on kohal.
Vasta
#5

Torude keeramine on tegelikult üsna spets ettevõtmine. Mina nt ei julge seda oma sisseseadega ette võtta.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#6

Mõnede osadega nagu,sumbutid koos kalasabadega,uued leegitorud ja palju muud ,saan aidata 51 990078

:I M Back
Vasta
#7

mul pakkuda Iz 49 juhisadul 300-400 eeki PILDID SADULAST SIIN!!!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne