Jawa 638 küünlad täitsa kuivad... + elektriprobleemid nüüd!
#21

kõik see tekst tundub kuidagi tuttav mul 3 jaavat olnud.võta mootor pooleks,tihend võib nigel olla.jaaval lihtne mootor,ise pooldan vanema tüübi karuraatorit töötab iga ilmaga.
Vasta
#22

Nojah, see on ka võimalus. Kusjuures on sellel mootoril mis ma ostsin pandud papist tihend vahele. Pidi hoidma, krt ma ka ei oska kui palju ta tegelikult hoiab! :S

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#23

Teadmiseks teile, et jawa karteri keskel ei käi mingit tihendit!!!Big Grin
Seal käib hermeetik/silikoon jms.
Vasta
#24

Hetkel siis selline olukord, et sain karbussi timmitud ja bensiin jõuab küünaldeni ilma topkata ka. Niisiis vasak pütt käib ilma probleemideta. Parem pütt siiski ei tööta madalatel pööretel. Kuigi kõik elektrisüsteemid on püttidel mõlemal korras. Kontrollisin kogu parema püti juhtmestiku ja pooli vasaku püti peal. Eks rääkige mis värk veel võib olla...?

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#25

Selle silindri poolne simmerling võib läbi olla või kompressioon nõrk. Samas võib ka kusagilt keskmise laagrihoidja vahelt õhuvahetus toimuda.
Vasta
#26

Olen kuulnud, et see vahepukk seal peaks siis kolisema? Millist häält ta teeb ja kui kõvasti? Igatahes kui ma silindrid ma ha võtsin ja proovisin seda liigutada seal sees siis ta ei liikunud. Ja kuidas saab parempoolse silindri kompressioon nii nõrk olla, et üldse ei käi. Seal on uued rõngad nagu vasakulgi. Simmerist rääkides siis sinna ma panin uue simmeri, samas see simmer sai sinna tiba tiba lohakalt ehk sisse. Nimelt on ta keskelt nagu sissepoole naca... Aga ma ei usu, et see oleks seal nii hull möödapanek.

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#27

Kui mootor töötab, mis häält ta teeb, kas kostab kusagilt karteripoolt mingit tärinat või kolinat? Kui vaikselt käib, ilma kahtlaste kõrvalhelideta, siis ei tohiks see keskosa loksuda.
Kui silindrid maas, siis mitte ära loksuta seda vahepukki vaid aja väntvõlli ringi ja vaata kas ta siis liigub/loperdab!
Vasta
#28

Ei nii ta küll ei lookunud ja samas sellist tirinat ka kuulda pole kuigi proovisin kuulata sealt karteri juurest. Kõige lollem on see, et tegelt eelmisel mootoril olid täpselt samad tunnused. Eks ma vist pea ta kuhugi parandusse vedama. Sad

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne