Sürgavere IK 620 toomine Järva-Jaani varjupaika?
#81

Lõpp läheneb:

martti: 100.-
marcello: 250.-
potsataja103: 600.-
kris: 100.-
pppp: 146,51
valdo: 200.-
gornholio: 200.-
TMS: 150.-
kooma: 250.-
zazik: 22,67
volvo: 303,49
ingermann: 100.-
Neeme: 500.-
marcco: 150.-
PETSS: 300.-
Sillu: 300.-

Kokku 3672,67



Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#82

Panin omalt poolt tagasihoidlikud 100 kr teele, hetkel rahaga laiata ei saa.
Vasta
#83

Vaid üks inimene (eeldatavalt) saab veel osaleda Sürgavere Ikaruse aktsioonis, osaluse saab lunastada 27,33 krooni eest. Praegu oleme täpselt niikaugel:

martti: 100.-
marcello: 250.-
potsataja103: 600.-
kris: 100.-
pppp: 146,51
valdo: 200.-
gornholio: 200.-
TMS: 150.-
kooma: 250.-
zazik: 22,67
volvo: 303,49
ingermann: 100.-
Neeme: 500.-
marcco: 150.-
PETSS: 300.-
Sillu: 300.-
martinmannik: 100.-
ik-620: 200.-

Kokku 3972,67

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#84

OK,lisasin puuduoleva raha Smile
Vasta
#85

Nüüd peab jääma wist kewadet ootama,et buss sealt kätte saada.Ootan põnewusega toda aiga ,et tollele järgi minna.Tänan omalt poolt kõiki aitajaid!!!
Vasta
#86

No nagu aru olen saanud, on asi väikestviisi rahvaüritusena plaanis, aga sellest detailsemalt las räägib õigem mees, kui õige aeg käesSmile

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#87

Jäägem pikisilmi kevadet ootama, lõpik seis sai selline:

martti: 100.-
marcello: 250.-
potsataja103: 600.-
kris: 100.-
pppp: 146,51
valdo: 200.-
gornholio: 200.-
TMS: 150.-
kooma: 250.-
zazik: 22,67
volvo: 303,49
ingermann: 100.-
Neeme: 500.-
marcco: 150.-
PETSS: 300.-
Sillu: 300.-
martinmannik: 100.-
ik-620: 200.-
mrali: 27,33

Kokku 4000.-

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#88

Ikarus 620 päästmine Leningradi oblastis:
http://lenobltrans.narod.ru/620.html

[Pilt: 620.11.jpg]

[Pilt: 620.12.jpg]
Vasta
#89

Potsataja103 Kirjutas:Ikarus 620 päästmine Leningradi oblastis:
http://lenobltrans.narod.ru/620.html

[Pilt: 620.12.jpg]
Kuna ma vene keelt ei mõista, siis äkki keegi luges selle teksti läbi ja oskab öelda, kas see buss ka tegelikult taastatakse pärast sellist tagasilööki?
Vasta
#90

Martti Kirjutas:Kuna ma vene keelt ei mõista, siis äkki keegi luges selle teksti läbi ja oskab öelda, kas see buss ka tegelikult taastatakse pärast sellist tagasilööki?

Tekstist selgub, et buss viidi hiljem senisest võimsama tehnika (kraana) kaasabil siiski bussiparki, kuhu ta pidi algseltki minema taastamise ootele. Kuid taastamine ei ole alanud ning seda vast muudel põhjustel.

Ma loodan, et selline küljelivajumine ta kere väga kõveraks ei ajanud. Eks muidugi plekitööd ja muud säärast tuleb seal nüüd vast rohkem ette. võibolla parema külje kandekonstruktsiooni vahetamist ka vast veidi algselt plaanitust enam ehk... Kuigi ega ta algseltki oli paras rape ehk jäänus. Aga vast ta ikkagi oli ja on jätkuvalt taastatav.

Eelviimane pilt on muide uuelt tõstmiselt ja pärast seda õnnetut küljelivajumist. Ei paista parem külg olevat selle pildi põhjal lootusetult viga saanud. Vast ZIL-kraana sai ikka selles jamas kõige rohkem viga, sest ta vajus ju küljele buss "noka" otsas ja temal võis küll mingi mehhanismi/detaili väga puruks väänata...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#91

Venekeelsest jutust küll midagi aru ei saanud aga vaadates seda, kuidas alguses kraana trossid bussi külge olid kinnitatud (vist suvalt põhja alt läbi, küljeplekid puruks ja kõverad) siis kahtlen kas seda bussi üldse taastada taheti.
Igatahes väga imelik algus suureks restaureerimistööksSad

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#92

Sealmaal käib enamus asju weidi teitmoodu kui mujjal.Aga igatahes edu neile seal, Wenes.Küllap saab ka JJ õige warsti oma 620 kätte.
Vasta
#93

Kewad peaaegu käes.Saan aru ,et warjupaigas tähtsad toimetused aga millal asi Ikarus 620 jõuab ?
Vasta
#94

Ikarus 620 äratoomine kuulub kindlasti ka varjupaiga tähtsate toimetuste hulka. Kuid bussi väljatoomine praegusest seisupaigast käib üle pehme pinnase. Nii, et paraku peame veel veidi ootama ... Loodan, et kaasfoorumlane Sillu annab meile märku, millal päris kevad Mulgimaale jõuab. PS: Isendil on puudu rooliratas. Kas keegi saab aidata? Kinnitub roolisambale kiiluga ja südamiku silindrilise osa läbimõõt on 30 mm.
Vasta
#95

Tere saatusekaaslased!

Tänase seisuga selline plaan: laupäeval, 20. mail toimub aktsioon “Sürgavere IK 620 toomine Järva-Jaani varjupaika?” Ja mitte ainult. Kuna loota ja oodata on hulgaliselt asjahuvilisi, teeks äkki kolonni pikemaks?! Nimelt oleks vaja varjupaiga nostalgiasektori tarbeks ära tuua Sürgavere lähedalt nõukaaegne ajaleheputka ja veel ka Gaz 51 furgoon. Kas julgeme nii suurt plaani endale seada? Kuigi asjaolud veel lähipäevil täpsustuvad (kaasfoorumlane Sillu lubas veelkord kohal ära käia koos transporti pakkuva AS Tatoli esindajaga), arvan, et julge pealehakkamine on pool võitu. Seda enam, et abistajaid-toetajaid on lubanud kohale tulla palju.
Niisiis - kohtume laupäeval, 20. mail kell 10.00 Mudiste kaupluse parklas. Asub Paia - Viljandi maantee ääres paarkümmend kilomeetrit enne Viljandit. Kes koha leidmise või muuga hätta jääb, sellele abiks minu telefon 51 49 485 Kohtumiseni!
PS: I Loodame meie pearaamatupidaja-pressiesindaja Kris`i abile meediakajastuse toimimiseks ...
II Kui läheks veel "ahnemaks?" Ja korraldaks sellise logistilise süsteemi, et aktsiooni Zaz 1102 (Tauria) õnnestumise korral, liituks Tallinnast tulnud, kellegi foorumlase poolt juhitav auto, meie kolonniga Mäo ristis?
III Neile hullumeelsetele ideedele on oodatud igasugused ettepanekud-kommentaarid.
Vasta
#96

Idee hullupööra lahe aga kas kõik see on ühe päewaga võimalik ellu viia? Ise olen kohal Ikarus 180 rooliga + Tauriaga või niisama abilisena ,weel ei tea.
Vasta
#97

PETSS Kirjutas:Idee hullupööra lahe aga kas kõik see on ühe päewaga võimalik ellu viia? Ise olen kohal Ikarus 180 rooliga + Tauriaga või niisama abilisena ,weel ei tea.

Väidan, et on võimalik! Eeldusel küll, et ei tule ettenägematuid takistusi. Näiteks, et Ikarusi käändteljed on nii kinni roostetanud,et ei liigu üldse. Aga ka sellises situatsioonis leiaksime kindlasti ühiste jõududega lahenduse. Kindlustunnet lisab tekkinud tegus sõpruskond, kellele tõenäoliselt raskused vaid selleks ongi, et neid ületada ...
Vasta
#98

Olen minagi kohal ja nagu alati üritan ka kasulik ollaSmile
Vasta
#99

Plaan samuti tulla Smile
Vasta

Kohal kindlasti ning mul on au tulla Tauriaga koos PETSS, Regardmani ja kris'iga Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne