Teema on suletud

Pildimäng, osa 6.
#41

Tahan teada, mis on selle prototüübi nimi

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
#42

Lisan selle bussi jutule, et selle 70nendatel Tallinnas nähtul bussil käisid USSR kontsert reisil USA \"Living Sound\" gospel ansambel. Pisi poisina sain ise ka seal sees istuda ja mu vanemad kärutasid nendega Lenskani kaasa.Buss ise oli renditud kuskilt Euroopa riigist ja nime ei mäleta.Olen kindel et kellelgi tuttavatel on sellest pilt ka kuskil.
Vabandust et teemast väljas.

Just a man!
#43

Kuna eetris on vaikus, peab vist mõne vihje andma.
See masin on Itaalias ühe teise riigi autotootja tarvis kujundatud. See firma eksisteerib ka tänapäeval ,ent ei tooda enam autosid.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
#44

Mingi aasia proto 70nendatest,ehk San? Prince?

Just a man!
#45

Pigem küll 60ndate lõpust. Ka pole tegu Aasia autoga. Tänu oma erilisele kasutusalale oli selle firma toodang tegelikult üsna tuntud.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
#46

järsku checker
minul mõistus otsas
#47

Checker on muuseas täitsa õige vastus. Täpsemalt on see Checker Ghia aastast 1968. Tom Tjaarda ja Giorgio Giugiaro loodud kere oli ehitatud tavalise Checkeri põhjale, auto pandi välja 1968 Pariisi autonäitusele.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
#48

vdp on sul mõnda linki selle checkeri kohta anda.Tom Tjaarda kodulehelt leidsin sama pildi lõpuks üles kuid rohkem infi selle kohta kuskilt ei leidnud.tundub huvitav auto olema oma vastastikku avanevate ustega.
ok uus pilt märksa lihtsam,kuid siiski haruldane auto[Pilt: wasistdas1fc.th.jpg]
#49

Eks ma isegi tean selle kohta ainult niipalju, mis google' abiga leida õnnestus. Siin võib tema kohta midagi huvitavat kirjas olla, aga kahjuks on see tasuline: https://www.hemmings.com/index.cfm/ fuse...le_id/1040
Ega Checkeri ajaloo kohta internetis väga palju infot polegi, mõnel nendest vähestest lehekülgedest on seda autot vaid möödaminnes mainitud.

Aga pildil on Rolls-Royce Camargue. Mul juhtub endal arvutis olema pilt sellest samast autost seal samas kohas, aga eestpoolt pildistatunaSmile

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
#50

no jah eks see rolls oli checkeri kõrval lihtne pilt kah.
#51

Selline pilt siis.
On ehk pisut lihtsamSmile

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
#52

Sunbeam Alpine Le Mans
#53

Vastus õige!
Kerefirma Harrington ehitas kupeekerega Alpine'i mitu seeriat, see variant sai oma nime tänu Sunbeami edukale esinemisele 1961. aasta Le Mansi sõidul.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
#54

üks väga ilus pilt,vähemalt minu jaoks.
[Pilt: rallikas2fg.th.jpg]
vaatame kas nii kehva kvaliteediga pildilt kah vastuse välja võlute
#55

See on Leyland P76, korra on ta juba pildimängus olnud.
Omapärane aparaat ralli sõitmiseksSmile

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
#56

vdp Kirjutas:korra on ta juba pildimängus olnud.
seda ma kartsin aga see oli ammu.
aga uus pilt palun!
#57

Midagi päris ilusat teile ära arvamiseks:
PILT

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
#58

Matra

Just a man!
#59

Ei, kuigi sarnasus on täitsa olemas. Tegu on kümnendi jagu vanema autoga.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
#60

Sel juhul pakun Fiat!

Just a man!
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne