Paljassaare garaažilinnaku likvideerimine
#1

Uudistest jäi kunagi kõrvu Tallinna linna soov likvideerida Paljasaarel asuv garaažilinnak. Sellekohta üks Postimehe artikkel http://www.postimees.ee/270505/esileht/s...167161.php

Ise pole seal kandis uidanud, kuid ma hakkasin siin mõtlema, et kui seal on üle tuhande garaažiboksi ja kui linnak ise on üle 30 aasta vana, siis võib seal peidus olla üht-teist vanemat tehnikat.
Ühesõnaga, peab lootma, et lammutamise käigus ei rändaks vanatehnika emeksisse.
Vasta
#2

Ise paar korda sealt läbi sõtnud, plats on ikka megasuur. Vanatehnikahuvilised leiaks sealt nii mõndagi huvitavat ilmselt. Jääb vaid loota ,et nt. homsest Postimehest ei leia artiklit, kuidas kogu see plats buldooseriga kõrvalasuvale prügimäele lükati.
Vasta
#3

Hoopis veider on artikli lõpus olev kommentaar:

Tsitaat:Sepa lausus, et lisaks salakaubale on sealt leitud ka varastatud autosid ja muid näpatud esemeid. «Oleks siis tõesti nii, et inimesed hoiaksid seal oma autosid. Tegelikult tegeletakse seal kõige muuga – hoitakse paadimootoreid, paate, lootsikuid, kalavõrkusid, varastatud esemeid, salakaupa ja nii edasi,» lisas ta.

Hobikorras paadi omamine ja selle oma graažis hoidmine on ühes reas varastatud esemete ja salakaubaga.
Vasta
#4

Ei usu ma nende plaanide realiseeritavusse! Tehku kõigepealt Tallinna lennuvälja naabruses laiuva ebaseaduslikult püstitatud \"suvilarajooniga\" \"käsi valgeks\".

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#5

eberhard Kirjutas:Ei usu ma nende plaanide realiseeritavusse! Tehku kõigepealt Tallinna lennuvälja naabruses laiuva ebaseaduslikult püstitatud \"suvilarajooniga\" \"käsi valgeks\".
Osaliselt on ju tehtudki Smile Kevadel lükati Jossidega mingi osa sellest \"linnakust\" maatasa.
Vasta
#6

Tea, kuidas see läks neil seal lennuvälja juures.

Igatahes Ülgase pilpaküla elanikud seadsid end jossi ilmumisel molotovi kokteilidega lahinguvalmis.
Vasta
#7

No aga mis sest lükkamisest kasu oli - selle asemel laiub uus prügimägi. Seda s.tta mis tekkis, pole viicind keegi ära koristada. Ja tekib isegi juurde, kuna elanikud mõtlevad kah oma p.sa sinna maha panna.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne