kas kovrovets175 on vastupidav ratas
#1

kas kovrovets175 on vastupidav ratas ja kas sellele varuosi on saada.küsin kuna tahax teada kas tasub ostaToungue
Vasta
#2

varuosi on kindlasti saada. vastupidavusega aparaat eriti ei hiilga. mina eelistaksin igatahes minskit.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#3

Minsk on parem kohe kindlasti eriti uuem varjant. Vastupidavus sõltub ka sellest kuidas hoida, mõnel ei pea päevagi vastu, mõni sõidab terve suve probleemidetta ära.
Vasta
#4

mul minsk on aga tahax lihtsalt talveks uut projekti ette võttaRolleyes
Vasta
#5

et kas kovrovetsile voshodi või nt k-62 karpst saab panna.
Vasta
#6

olen kah millalgi kahte kavrovetsit omanud. Jama on olnud ainult siduriga (vist isegi mõlemal) muidu aga suht lollokindel riistapuu.
Vasta
#7

Mul on ka kovross, võin öelda et tegelikult on tegu väga lollikindla ja lihtsa ehitusega venelasega. Ja tegelt on tegu ikka vastupidava masinaga, sellega mis mul on sõitis juba minu vanaisa enne mind 40 aastat tagasi (10 000 km). Pole eriti midagi katki läind ja käivitus isegi peale 10 aastat seismist enamvähem. isegi heinasaate on sellega veetud (lohistatud mööda maad).
Vasta
#8

Njah... Mul oli Voshod 3M... Pmst. Kavrossi edasiarendus. Eks ta ikka käib kui hoodad REGULAARSELT!

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne