Tuula hind?
#1

Tere

Ma sooviksin spetsalistide arvamust. Palju võib sellise TULA TURISTI eest küsida.
Ta on sõtnud 3000km. Keegi on temaga kunagi küllili käinud triibud küljel. Seda näete pildilt. Osad peaksid kõik orginaalid olema, kummid ka.
Dokumedid saan ka varsti, nii et täiskomplekt. Pildilt võite näha et ei ole tagaistuja jalatugesid ja esimese porilaua laekal ei ole lukku ees. Lukud on paigaldatud orginaalid, ehk siis oli vaja maha võtta kuna ei olnud võtit kuid vana pobeda võti hakkas sisse.
Jalatoed panen ka külge täitsa olemas. Võtsin ära kuna ei saanud kuurist kätte.
Siit küsimus kas ma peaskin need üle värvima saab sama tooniga või on parem kui ma ta nii jätan.

Räägitakse et sellised rollereid ostetakse itaalias ja inglismaal soolase hinnaga.
Mis on teie arvamus?

pildid siin: http://www.zone.ee/tammlinn/tula/


Terv Lauri
Vasta
#2

värvimisega peletad hulga kliente eemale. originaalvärv (kasvõi kraapsudega) on asjatundjate silmis palju rohkem väärt kui parandused.

ja kes sulle seda hinna juttu rääkis? huvitav küll, miks peaks itaalias, kus rolleritööstus on massiline ja valik ülisuur, selle eest hingehinda antama?
Vasta
#3

Aastarv loeb ka palju, eelistatakse vanemaid isendeid, aga üldiselt pole ta äritsemiseks.

Eestis võid saada heal juhul 5 tuhat kr,
kui mõni välismaalane huvi tunneb, siis 10-15 kkr enimalt.

Üldiselt soolast hinda ta eest ei saa, sest neid ikka liigub praegu turul.

Minu väga heas korras ja iljuti suht originaali taastatud \'62 Tuula eest üks venelane oli valmis maksma 5 tuhat krooni, aga kuna see oli praktiliselt taastamise hind, ei tulnud asi kõne alla.

Reaalne turuhind, pakun välja 3000 kr, nii enda kui Sinu oma.

Vasta
#4

Muidu väljalaske aasta on 76 ja sõidab ka päris hästi.
Eks siis tuleb lastejaoks hoida....endal ka põnevam linnas käia...Big Grin
Aga jändamist on ikka küll sellega.

Terv Lauri
Vasta
#5

Ega see välismaale müümine nii lihtne pole. See on ikka paras jebimine et see õige inimene leida sest seal on neil omal ahvatluse küllaga. Aga Eestiski peaks olema huvilisi. Isegi oleks huvitatud kui see hinna jutt oleks pisut konkreetsem. Sellised sõidukid on minu nõrkus.
Tervitades
Samuel
Vasta
#6

Mulle lubati üks selline tuua.Kas tõesti on reaalne hind 5000 eek.
Vasta
#7

Äitäh kõigile. Asi läks juba Kloostrimetsa tööse.
Eino
asi läks valesti
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne