rallikrossi noorteliiga
#1

niisis oleks mõned küsimised: mis on max mootori kubatuur noorteliiga masinatel, kuidas on lood paberitega, mis on veel kohustuslik????

endal oleks soov hakata sõitma vähemalt see aasta jäärada , aga ei tea täpselt reegleid, seega teadjad, palun kirjutage siia reeglitest.

seoses eelnevaga on ühtlasi soov osta rallikrossi jaoks autot. oodatud kõik pakkumised-kuni 1,6 l, bens., manuaal. Salong, tuled ja värgid ei oma väärtust, kuna auto hakkab sõitma rallikrossis....võib vajada vähesel määral ehitust/keretöid.....kuni 1500.-....e-mail cross666@hot.ee

edit by usku: pole mõtet teha mitut postitust, kui sisu on nii sarnane. lisaks pole müügi-ostu suunitlustega foorum. niimoodi ühes postis on palju ülevaatlikum ja korrektsem
Vasta
#2

Kogu info reeglite kohta on siin: http://eal.cma.ee/index.php?lang=est&main_id=144 .

Nii kõhna eelarvega sa tõenäoliselt rallikrossi starti ei saa, juba vajalik isiklik turvavarustus (kiiver, kombinesoon, iste, vööd) maksab kasutatuna umbes 5-10 korda rohkem. Mingist emexi kandidaadist võidusõiduauto ehitamine on väga vaevaline protsess, arvatavasti tuleb lõppkokkuvõttes odavam osta veidi sobivam toorik. Selliseid masinaid, millel on puur sees ja muu kere enam-vähem korras, õnne korral ka iste ja vööd sees, kuid mille tehnika vajab nokitsemist, leiab 10-15 tuhande krooniga. Nullist alustades maksab juba puuri teha laskmine 10 tuhat. Arvatavasti ei ole 1500kr toorik ka roostevaba, samas pehme kerega vaevalt kedagi starti lubatakse - jälle kulub mitutuhat krooni. Ja nii edasi, lõpmatuseni.

Jäärajaga pole ma kahjuks eriti kursis.

Edu!
Vasta
#3

njh....selle puuriga on kah nii nagu on.....selle võibolla saab lasta ühel tuttaval sõbrahinnaga ja ei taha päris nii palju välja käia. Varustuse saan tädi mehe käest, kes ka kunagi sõitis rallikrossi, aga sis lõpetas, kuna naine tal enam ei lubandu....endal on ka keevitus ja päris hea kohe(sellega on saanud nii mõnegi auto korda teha). noh....olgu kuidas on .....ikkagi on oodatud müügipakkumised...P.S: ega ma sis laksult igat autot, mis pakutakse ära osta....mul ikka pakkumisi on juba tulnud...
Vasta
#4

Müügipakkumisteks on teised kohad, teised foorumid.
Vasta
#5

VAATA: http://www.zone.ee/pootsijole/
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne