Halogeen pirn moskvich 412 laternasse
#1

tervist mul on selline küsimus: Kas moskvits 412 esilaternasse saab paigaldada halogeen pirni ja kui saab siis kas h3 või H7 ja mis nende vahe on.
Vasta
#2

saab teatud sorti H4, mitte H3 ega H7.
Vasta
#3

H4jade jaoks on eraldi reflektorid, kuhu istuvad kohe õiged pirnid sisse. Ei olnud kallid ka minuarust äkki 150 kr tuli?
Vasta
#4

... Ja on ka R2 (ehk lada/mosu) pesasse istuvad H4 pirnid, millel R2 sokkel. Maksavad vähe rohkem kui tavaline H4. Kasutan, soovitan. Ainus mure, et ostma pead kohe mitu tükki tagavaraks, sest igalpool neid müügil pole. Läbi ei ole paari aasta harvema kasutamise jooksul ükski läinud.

H7 on uuemate autode lähi/kaugtule pirn, mis ühe niidiga ja lähi/kaugtule jaoks eraldi, H1 reeglina \"proshektori\" e. lisakaugtule pirn, H2 ja H3 udukate oma.
Narva leht sattus esimesnea näpu alla.


Vasta
#5

Kasutasin kah kunagi Mosse esilaternas H4 pirni, see võis olla nii 1998-99, siis oli selline pirn uus asi, alles müügile tulnud. Valgustas küll tublisti paremini ja polnud tavalisest H4-st kallim.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#6

ma olen pannud suvalise hallogeeni mosse esilaternasse.
kuna polnud midagi muud panna ja s6ita oli vaja.
seda tuli eelnevalt muidugi näpits tangidega töödelda.
õnneks ei olnud see mingi peenöö ja pidama jäi pirn hästi.

metsas s6idetakse russiga
Vasta
#7

On olemas ja on müügil ka lääne sokliga mosse laternad ehk siis juba pikemat aega.Ja on ka H4 pirne mis on vanade laternate jaoks mõeldud- ehk venesokliga H4 !!! Ja tõtt öelda valgustavad väga hästi .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne