Jama Iz jupiter kolmega
#1
Question 

Mul on selline mure:
Lükkan käima, annan gaasi, aga tsikkel käiks nagu ühe silindriga... pot pot pot..
hoian gaasi põhjas, hoog suureneb ja siis järsku tuleb ull boost taha nagu, et mõlemad silindrid annavad täiega minna.
mis värk on? Äkki oskab keegi aidata?
tänud ette ära!
Vasta
#2

no säde peaks ikka korras olema, küünlajuhtmed kaa korras... Big Grin

aga muidu kas see võiks alguse saada segu kruvist?
Vasta
#3

Ühel silindril võib süüde hiline/varajane olla. On ka võimalus, et üks pütt hõredam ja tahab rikkamat segu.
Vasta
#4

ehh... kuidas öelda, minuarust on segu liiga rikas, sest silkudest tilgub benzu välja.
Täna aga avastasin, et masin ei käi enam üldse, ühe kontaktivahel on jube õrn säde ja teisel vahepeal on ja vahepeal mitte, mootori kondeka ma vahetasin ära (üks oli täiesti läbi) siis sõitis ja kõik oli ok... aga mis nüüd? SadSadSad mina ei oksa enam midaghi teha, selline tunne, et müü mingi hullu rahaga maha ja osta krossikas.
Vasta
#5

Kui sa kahetaktilise mootori põhitõdesi ei valda, siis ei ole võimalik sulle kirja teel seletada, mis viga. Samuti ei ole sinu jutu järgi võimalik ühest diagnoosi määrata.
Seetõttu soovitan leida ja kohale kutsuda asja jagav tegelane.
Kui asja müüa tahad, siis mingit hullu raha sa sellest ei saa. Masin ju ei tööta, osad jupid puudu ning dokumente sul vist ka ei ole....

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#6

Ei tohi alla anda Toungue Ma pole oma jawaga sõitagi veel saanud. Jaman juba mingi kuu!

Jõudu ja Jaksu!

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#7

Ootamatu tõmme keset podinat viitab kas küünlale või kontaktidele. Alusta küünalde vahetamisest- kas jama kestab samas pütis või hakkab teine vahele jätma. Siis võid proovida küünlajuhtmete vahetamist. Siiski kõigepealt käi kontaktid sametviiliga üle ja ära unusta pärast lahustiga puhastamast. Jupil on veel üks ebameeldiv omadus- kui aku on tühjapoolne, siis viskab ta tihti ühe püti tagant minema... et katseta peale seda, kui oled aku täis laadinud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne