K: Juhilubade vahetuseks arstitõend Tallinnas?
#1

Hei!

Oskab keegi soovitada mõnd kohta Tallinnas, kus saaks juhilubade vahetamiseks vajaliku arstitõendi hankida? Perearsti oma ei sobi, kuna lubadel on kirjas ka C-kategooria, mis vajab eraldi tõendit.

Ei otsi tõendi altkäe saamise võimalust, tervis on mul lihtsalt korras.
Kodulinnas kahjuks mainitud tõendi hankimine erakordselt ajakulukas, samuti eksisteerin ma suurema osa ajast Tallinnas.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

Mustamäe polikliinik, Ehitajate tee 27 on see koht. Ma isa just sinna viisin, tal kah ABCDEjne kategooria Smile
Vasta
#3

Natuke oled ajast maha jäänud, nüüd juba C-kategooria samuti perearsti pärusmaa.
Vasta
#4

Minu teada kehtib siiski veel vana kord..aga äkki oskad viidata seadusaktile, mis juba seda muudab?

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

Ise küsin, ise vastan:

http://www.ark.ee/atp/?id=33496

jurkman, Sul oli õigus Smile

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne