Mille mootor ja kust saax juppe?
#1

Ehitan endale midagi ATV sarnast ja tõin endale seele tarbex nn invaliidi auto milel on peal mingi 1 silindrine iZ i mootor.
Kahjux oli vesi karpast sisse pääsend ning selle tagajärjel on vänt,silinder ja kolb tuxis.
Mis IZ-i mootori juppe ma üldse otsima peax ja kas neid kuskilt veel saada ka on?

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#2

Otsi Planeta osi. Kloostrimetsa ja Tondi motopoed ehk abiks.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

Tallinna piirkonnas jah, Kloostrimetsa ja Tondi motopoed abiks.
Võibolla on odavam ja kergem vaadata mõni teine mootor, aga see on vaid minu mõttesähvatus.
Vasta
#4

Ma rohkem tartu inimene ja ex ma pean uurima siinsetest poodidest.
Kui kellelgi on mõni planeta vänt üle võib mulle pakkudaWink

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#5

Tartus raadil ka motopood....

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#6

isandpauk Kirjutas:Tartus raadil ka motopood....

Mnjah see raadimoto on nii nagu ta on.
Äkki neil veel on mingeid juppe alles.

A kristo käest võid küsida küll, ta käib venemaal ja äkki saad uusi juppe.
Teine varjant on brauermoto, ta tegeleb ka vene juppide müümisega, kuid hinnad on jah...

\"Don\'t ride faster than Your angel can fly\"....
Vasta
#7

Nüüd sain siis nii palju teada,et tavalise planeta vänt ei sobiSad
Tuleb vist too mootor nurka visata ja midagi uut otsida.

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#8

Saatsin sulle maili
Vasta
#9

Selle mittesobimise vastu aitab selline rohi, et selle starteri hammakale tuleb teha uus koonus, mis istub peenema väntvõllikoonuse otsa. Ise kasutasin generaatori rootori koonust, mis sai pressida eelnevalt suuremaks treitud starteri hammaka "südamiku" sisse ning siis igaksjuhuks 4 punktiga kinni keevitatud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne