Vingumine kadreerimise teemal ning arutelu Peningi mõisa kohta
#1

pilte oleks kadreerida võinud...seda teeb isegi irfanview...koormavad asjata foorumit-maht suur...
Vasta
#2

mgarageu Kirjutas:pilte oleks kadreerida võinud...seda teeb isegi irfanview...koormavad asjata foorumit-maht suur...

EheeeSmile Selles asi et need pildid pole üldse automoto foorumi serveris, need on minu serveris. Ja teeme nii, et ära hakka siin rääkima kadreerimisestWink Vaid oleksid vöinud nimetada pildi suuruse muutmisest. Kadreerimine ja pildimöötmete muutmine on hoopis teine teema. Ja need pildid on minumeelest ilusti kompositsioonis. Üldiselt kasutan ma piltide töötlemisel üldse PhotoshopiWink Ja need pildid pole ka veel selles formaadis mis kaamerast tuliBig Grin Nood on väiksemad. Kui pildid aeglaselt avanevad on see selles, kas sinu ühendus on aeglane vöi siis minu asi on aeglaneWink

Päikest!
Vasta
#3

minu meelest ei ole siin carrating. auto tehnilise või isegi projekti koha pealt ei anna suur hulk teekatet ja lagunenud maja midagi juurde. maja on nagunii autost ju veel vanem...asi pole avanemises...
Vasta
#4

mgarageu Kirjutas:... ei anna [...] lagunenud maja midagi juurde.

Veidi offtopic aga...ega see lagunenud maja ei ole Peningi mõisahoone äkki? Tundus mulle paganama tuttav... (vt www.mois.ee ehk minu 10 aasta "töö").

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

valdo Kirjutas:Veidi offtopic aga...ega see lagunenud maja ei ole Peningi mõisahoone äkki? Tundus mulle paganama tuttav... (vt www.mois.ee ehk minu 10 aasta "töö").

Täitsa õige jutt, see on Peningi mõisahooneToungue
Vasta
#6

mgarageu Kirjutas:minu meelest ei ole siin carrating. auto tehnilise või isegi projekti koha pealt ei anna suur hulk teekatet ja lagunenud maja midagi juurde. maja on nagunii autost ju veel vanem...asi pole avanemises...

Sa ei tea kunstist midagiWink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne