TZ 4K-14 mootori remont

väikse vahemärkusena mainiks, et krooning müüb neste kütet.
ainult enamasti törts odavamalt.
Vasta

(16-05-2020, 19:38 PM)diesel Kirjutas:  väikse vahemärkusena mainiks, et krooning müüb neste kütet.
ainult enamasti törts odavamalt.
 Aitäh, selle info kohta ma küsin küll Nestest üle, raske uskuda. Eestis müüdav kütus tuleb ju muidu kõik Mažeikiaist. Kui põletada siseruumides kõrgsurvelambis tuleb kütuste kvaliteet kõige paremini esile: hais/ lõhn, suitsusus.
Vasta

(15-05-2020, 20:56 PM)hydrofoil Kirjutas:  
(03-05-2020, 21:29 PM)KKK Kirjutas:  Tere, 

Küttekogust veel mõõta ei ole jõudnud.
Aga küte hakkab tõusma hooratta esimese märgi juures kuni teise märgini. 

Tervitades, 
Kairo
 
  Ja sellel näidatud käivitamiskatsel vajutasid ikka etteande piiraja nupu maha? Käivitusgaasiga ka ei lähe käima?

Tere, 

Ikka maha. Kui maha ei vajuta tuleb tossu vähem. 

Tervitades, 
Kairo
Vasta

Kas keegi on teinud või teab kust näeb, lähedalt tehtud pilte originaalkonditsioonis traktorist. Sain omale hiljuti ühe millel tundub olevat mitu asja ümber ehitatud või hoopis puudu/üle ja kuna originaali pole näinud, siis raske oletada. Tšehhikeelses kasutusjuhendis olevatest piltidest pole midagi kasu, nii udused on.

Do'nt panic
Vasta

(22-05-2020, 15:16 PM)giordanobruno Kirjutas:  Kas keegi on teinud või teab kust näeb, lähedalt tehtud pilte originaalkonditsioonis traktorist. Sain omale hiljuti ühe millel tundub olevat mitu asja ümber ehitatud või hoopis puudu/üle ja kuna originaali pole näinud, siis raske oletada. Tšehhikeelses kasutusjuhendis olevatest piltidest pole midagi kasu, nii udused on.

 Veebis ju pilte küllalt, otsi ja vaata. Kui kahtlustad, et midagi on teisiti, siis võid ju omandatud asja pildistada ja siia üles panna.
Vasta

Oskab keegi aidata millest pöörded tugevasti kõikuda võivad? Madalatel pööretel käib enam vähem, aga gaasi juurde pannes pöörded jubedalt tsükliliselt kõiguvad. Valget tossu ajab ka kõvasti. Kas võib olla pöörete regulaator, kuna see sai tagasi paika kõhutunde järgi? Mille järgi seda reguleerite?
Vasta

Kas kellegil antud teemas osalejatest oleks pakkuda TZ-4K pihustit? Ei pea olema töökorras.
Tänud ette!
Tarvo
5176162
Vasta

(07-02-2021, 00:55 AM)Pärnakas Kirjutas:  Kas kellegil antud teemas osalejatest oleks pakkuda TZ-4K pihustit? Ei pea olema töökorras.
Tänud ette!
Tarvo
5176162
mul on. tallinna all lagedil
Vasta

Subaru kirjutasin teile. Mul endal vist mingi jama nende teadete nägemisega. Äkki jätate oma nri siia?
Vasta

Mure siis järgmine. Sügisel traktor läks käima ilusti. Sai ära vahetatud kütusefilter ja peale seda pidi enne pihustit kütusetorust igakord õhku välja laskma (arvasime, et kuskilt kisub õhku vahele). Nüüd siis peale mitut kuud seismist keeldub mootor täielikult käivitumast (ainult eetri pealt käib). Pihustisse ei jõua küte mootori käiamise ajal, kuigi kütust kütusepumbale peale tuleb. Kahtlasti viitab kütusepumba rikkele. On ehk kellelgi soovitusi/mõtteid kuhu suunas asja uurimisega minna?
Vasta

Kas pump käis ka maha? Veidral kombel on sellel aparaadil pumbast õhu väljasaamine paras peavalu. Mul on endal kogemusi nende traktoritega pea 30 aastat ja korra olen selle pumba vahetusega ikka omajagu aega kulutanud Smile 
Üldiselt niisama seismisega selle pumbaga midagi juhtuda ei saa, pakuks, et kakub ikkagi õhku kuskilt vahele seismisega.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

(02-03-2021, 09:43 AM)saarrand Kirjutas:  Kas pump käis ka maha? Veidral kombel on sellel aparaadil pumbast õhu väljasaamine paras peavalu. Mul on endal kogemusi nende traktoritega pea 30 aastat ja korra olen selle pumba vahetusega ikka omajagu aega kulutanud Smile 
Üldiselt niisama seismisega selle pumbaga midagi juhtuda ei saa, pakuks, et kakub ikkagi õhku kuskilt vahele seismisega.
Pump maha ei käinud jah. Nüüd läks käima lõpuks. Kui seisab mõnda aega siis on jällegi käivitamine vaevaline aga lõpuks läheb. Tundub, et tuleb see paagist pumbani süsteemi kriitilisema pilguga üle käia.
Vasta

Tervitus, kas keegist targem oskaks öelda kuidas teetseti hüdropumbal see lülitushark kätte saada? Või oleks pakkuda kellegil töökorras hüdropumpa?
Vasta

(26-03-2021, 19:19 PM)ollikas007 Kirjutas:  Tervitus, kas keegist targem oskaks öelda kuidas teetseti hüdropumbal see lülitushark kätte saada? Või oleks pakkuda kellegil töökorras hüdropumpa?
on pakkuda
Vasta

Sama jant jälle uuesti. Traktor vedades käima läheb, aga starteriga ei lähe. Õhk tundub, et on väljas. Pihusti pihustab, aga kriipivat heli see ei tee. Eetri pealt käib. Pritsenurk on pigem hilisemapoolne, kuid sellises asendis käis veel eelnevalt. Otsakaan sai maha võetud ja mingeid anomaaliaid ei tuvastanud gaasihoovastikus. Tundub justkui, et pump ei suuda piisavat rõhku toota. On kellegil olnud sarnast kogemust?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne