Maailma koledaim auto?
#41

Jesper Kirjutas:
fic Kirjutas:Ma ei leia põhjust miks ma peaksin ostma endale linnasõiduks maasturi
A ära siis osta Smile

Räägin siin mõeldes nõmedalt kasvavale suurushullustusele Eestis Sad
Aga ma ei saa aru milleks siin üldsegi rääkida, kellele maitseb taim, kellele kala, jutuga ei jõua kuskile Big Grin Võin näite tuua, et mulle isiklikult see škoda meeldib.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#42

fic Kirjutas:Aga ma ei saa aru milleks siin üldsegi rääkida, kellele maitseb taim, kellele kala, jutuga ei jõua kuskile Big Grin Võin näite tuua, et mulle isiklikult see škoda meeldib.
Rahuldad suhtlemisvajadust. Saad teada teistest inimestest. Saad teada kellele maitseb taim, kellele kala. Kellele meeldib Cadillac, kellele Smart Big Grin
Vasta
#43

Keegi kirjutas auto24.ee foorumis, et
Millegi pärast on tõeline probleem luua univ.kerega ilusat autot. See on olemas ja veel mis sugune meistri teos.
http://www.channel4.com/4car/gl/gallery/gallery/355/2 siin tundub, et modifitseeritulu kujul juba, kuid see ei vähenda selle masina ilusat kuju. Kahju, et MG/Rover pankrotti läks.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#44

Muide Skoda on veel normale ja minu arust ilus masin, teiste kärval.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#45

Minu arust on väga kole auto Fiat Multipla. Mul ei ole lihtsalt sõnu selle kirjeldamiseksBig Grin
   
Vasta
#46

Irw. Huvitav miks ei võinud kapott minna laugelt esiklaasini nagu alati on olnud Big Grin
Vasta
#47

selle multipla kohta ütles kord üks venelane (klient, müüsin uusi autosid) et käis autonäitusel ja nägi autot millele teine auto oli peale kukkunud (ta mõtles seda tõsiselt), umbes nii- ja ahujel, videl machinu na vüstovke kuda drugaja machina upala, ahujet!
Vasta
#48

oxygen Kirjutas:Irw. Huvitav miks ei võinud kapott minna laugelt esiklaasini nagu alati on olnud Big Grin

aga muidu ei ole ju huvitav, kui sealt esiklaasi alusest prigust igast stta näpuga välja ei peaks koukima Toungue

Tegelt pole see multipla veel sugugi kõige hullem Smile
minu isiklik arvamus on, et see uus civic oleks võinud olemata ollaRolleyes

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

Vasta
#49

tegu on minuteada retro autoga, st algsest multiplast inspireeritud mudeliga. Praeguse multipla teine põlvkond on juba tavaliste tulede ja tavalise kabotiga ja näeb välja...hmm...tavaline.

http://www.supanet.com/motoring/car_gall...ery/304/1/  algne mudel

http://www.motorvision.es/salon2004/imag...ltipla.jpg   II põlvkond
Vasta
#50

Ka mina jätsin siia mingi aeg postituse, kus ära oli mainitud eelmise põlvkonna Multipla. Olen endiselt arvamusel, et see maailma üks jubedamaid peletisi autotööstuses. Ent leidsin veel ühe konkurendi- uus Chrysler Sebring (Autolehe viimane aastaraamat, lk 16), no ma ei saa aru, miks tehakse autole selline ninaosa krt... JA lugupeetud autoajakirjanikud kiidavad veel takkaSmile
Vasta
#51

Coger Kirjutas:Ka mina jätsin siia mingi aeg postituse, kus ära oli mainitud eelmise põlvkonna Multipla. Olen endiselt arvamusel, et see maailma üks jubedamaid peletisi autotööstuses.

Hmmm...?

Minu meelest on vana Multipla näol tegemist ju ülistiilse asjaga. Igatahes õigustatult võib seda autot lugeda maailma esimeseks mahtuniversaaliks. Midagi sarnast oli venelastel plaanis suuremana
Pobeda baasil küll juba 1950ndate algul nime NAMI-013 (lehel http://gaz20.spb.ru/history_post-pobeda.htm eelviimane pilt), kuid see jäi kahjuks mõne üksiku katseeksemplari tasemele.

Ja mis veelgi üllatavam - Multipla valmistati imepisikese Fiat 600 põhjal. Eesti inimesele on 600 rohkem tuntud kui 965 muhk-sapaka prototüübina (sapakal tehti tagaosa veidi teistsugune + ka teine mootor).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#52

eelmiselt lehelt selgub, et peetakse silmas värsket multiplad, mitte 60ndate oma.
Vasta
#53

Jansa Kirjutas:Võibolla peetakse silmas värsket multiplad, mitte 60ndate oma.

Jutt oli ju sõnaselgelt eelmisest põlvkonnast?

Eelmise põlvkonna Multipla - tootmisaastad 1956-65
Moodne ehk teise põlvkonna Multipla - alates 1998 kuni praeguseni

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#54

valdo Kirjutas:
Jansa Kirjutas:Võibolla peetakse silmas värsket multiplad, mitte 60ndate oma.

Jutt oli ju sõnaselgelt eelmisest põlvkonnast?

Eelmise põlvkonna Multipla - tootmisaastad 1956-65
Moodne ehk teise põlvkonna Multipla - alates 1998 kuni praeguseni
pardon, jõudsid juba tsiteerida, kui ma oma kirjatükki muutsin. Ma polnud ise ka eelmisi lehti eriti lugenud, vahepeal tegin seda. Seal pildid ja puha.
Vasta
#55

No ma ei mõelnud päris seda vana varianti nüüd vaid seda, mille pilt ka eelmisel lk-l välja on toodud. Võib-olla sõnastasin valesti. Tegemist siis Multiplaga, mida tehti enne viimast modifitseerimist (mingid krdi tuled esiklaasi ja kapoti vahel)- seda imelikku mõtlen.
Vasta
#56

Pre-facelift Multipla on ju igati omanäoline huvitav masin, kuigi alguses kohutas küll ära. Aga see kõige uuem ei tekita mingeid emotsioone.
Kole on aga näiteks 80-ndate teise poole Civic Smile
Vasta
#57

Inglased ikka oskavad! Ford Granada+ Range Rover+ väikeveoki rattad= Hooper Metrocab
Taksona täidab kindlasti oma funktsiooni, aga väline ilu? Kahtlane.
https://www.taxi-mart.co.uk/imgtaxis/Kreg.jpg
Vasta
#58

Kole auto on märksa köitvam kui mittemidagiütlev auto, seega eelistan eelmist Multiplat praegusele - see uuem näeb ju välja nagu iga teinegi lastega pere stealth-liikur. Kui ainult välimusest rääkida, siis mina jätaksin auto ostmata pigem selle pärast et ta lootusetult keskpärane välja näeb, kui et ta mingil põneval viisil kole on. Tänavapildi põhjal järeldan ma et enamus minu arvamust ei jaga.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta
#59

Su juttus on point VDP kuid ma pole sinuga selles suhtes nöus, et ültse on Multiplat kole ja mötetuu masin ,kuid see vanem see köige esimene on nendest minu arust köige huvitavam.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#60

Ma ei saagi nüüd aru, kas see arusaamatus on tõesti arusaamatus või lihtsalt napakas tähenärimine, aga:
Multipla 1 (ehk "esimene"):
[Pilt: Fiat%20Multipla%20-%201956.jpg]

Multipla 2 (ehk "eelmine"):
[Pilt: Fiat%20Multipla%20-%202000%20-%20better.jpg]
Multipla 2 uue esiosaga (ehk "praegune"):
[Pilt: fiat_multipla2.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne