Barkas B1000
#1

Selline asi et oskab keegi anda infi Wartburi mootorite või töökorras väntvõllide kohta, hädasti oleks vaja masin uuesti pöördesse saada, samuti oleks huvitatud 73,5 mm kolbidest samale mootorile. Samas on äkki kellegil ideesid, kuidas seda mootorit mõne normima asjaga vahetada, räägitakse Golf 1 mootorist, kuid keegi pole kindel.
Masin ise 1991 aasta väljalase ja selline tank et anna olla, kahju oleks lasta tal niisama seista.
Vasta
#2

Sa tahad mootorit osta?

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 0liver
Sa tahad mootorit osta?

nu ka terve töökorras mootor oleks ju hea, kui hind päris ära ei tapa
Vasta
#4

1991.aasta oli viimane Barkase tootmisaasta üleüldse ning viimased paar aastat toodeti seda autot minu teada AINULT 1,3-liitrise VW bensiinimootoriga (vt.ka 1990.aasta reklaami http://www.wartburg-net.de/Prospekte/Pro...00-102.htm )
Aga kuna tegu sellise haruldusega Eesti mõttes,siis midagi sel teemal sobiks ka Uunikumi alla teemasse \"Ida-Euroopa veokid ja bussid\".Tean,et seda mudelit toodeti väheste muudatustega Karl-Marx-Stadti lähedal Frankenbergis alates aastast 1991.Variante oli päris palju:buss,kaubik,kiirabi,madel,autoredel on vaid üks osa sellest.90ndate alguses üritati teha sellist diili,et tootmine Piiteri lähedale Sosnovõi Bori üle viia,kuid sest ei tulnud midagi välja.
Aga praegu oleks see üpriski korralik pilgupüüdja tänaval.
Ons kellegil aimu,leidub seda mudelit Eestis veel?

Vasta
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mrali
1991.aasta oli viimane Barkase tootmisaasta üleüldse ning viimased paar aastat toodeti seda autot minu teada AINULT 1,3-liitrise VW bensiinimootoriga (vt.ka 1990.aasta reklaami http://www.wartburg-net.de/Prospekte/Pro...00-102.htm )
Aga kuna tegu sellise haruldusega Eesti mõttes,siis midagi sel teemal sobiks ka Uunikumi alla teemasse \"Ida-Euroopa veokid ja bussid\".Tean,et seda mudelit toodeti väheste muudatustega Karl-Marx-Stadti lähedal Frankenbergis alates aastast 1991.Variante oli päris palju:buss,kaubik,kiirabi,madel,autoredel on vaid üks osa sellest.90ndate alguses üritati teha sellist diili,et tootmine Piiteri lähedale Sosnovõi Bori üle viia,kuid sest ei tulnud midagi välja.
Aga praegu oleks see üpriski korralik pilgupüüdja tänaval.
Ons kellegil aimu,leidub seda mudelit Eestis veel?

Reedel Rakveres jäi ühe maja ees silma kaks Barkast, üks oli buss, teine madel(vist). Mõlemad punast värvi. Autoaknast tundusid mõlemad olevat igapäevaliikurid ja suht kabedad.CoolCoolCool
Vasta
#6

[ [/quote]Reedel Rakveres jäi ühe maja ees silma kaks Barkast, üks oli buss, teine madel(vist). Mõlemad punast värvi. Autoaknast tundusid mõlemad olevat igapäevaliikurid ja suht kabedad.CoolCoolCool [/quote]

Rakveres on kokku kolm Barkast, Kaks punast kuuluvad Rakvere Teatrile(üks on tõesti madel) ja kolmas on roheline mis seisab tihtipeale Pikal tänaval ja kaarutab ka pidevalt võsu vahet. Samuti on teada Loksal kirsipunane Buss, ning mul endal ka üks roheline, mis hetkel ei liigu, aga heki taga seisab teine doonor ka mis on arvelt maha võetud. kuid ikkagi oleks mootorit vaja saaks kaunitari liikvele jälle
Vasta
#7

Kui sul kindlasti Wartburgi mootorit vaja siis ma saan sind vist aidata. Ainult et ma pean enne uurima mis korras see moto on.

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 0liver
Kui sul kindlasti Wartburgi mootorit vaja siis ma saan sind vist aidata. Ainult et ma pean enne uurima mis korras see moto on.

Jah hetkel on tal Wartburgi mootor, viimati see väiksem, kuid töötas küll, põhiline et kui Sul mootor on siis vaata et vänt oleks norm, kui sellega ok siis ehk läheb ka kaubaks
Vasta
#9

Üks Barkas on Ida-Virumaal, Kurtna kandis.
Vasta
#10

Ida -Virumaal Pagari kandis ei tea ma küll ühtegi Barkas´t ,küll aga Ida-Virumaal Jõhvi -Kuremäe tee ääres Pannjärve teerist läheduses ühe talu hoovis ilmselt eluvõimetuna seismas.Sõjaväeroheline.
Vasta
#11

sass Kirjutas:Ida -Virumaal Pagari kandis ei tea ma küll ühtegi Barkas´t ,küll aga Ida-Virumaal Jõhvi -Kuremäe tee ääres Pannjärve teerist läheduses ühe talu hoovis ilmselt eluvõimetuna seismas.Sõjaväeroheline.

SEESAMA !
Vasta
#12

Tere
Paar aastat tagasi asus üks sõjaväeroheline Tartu lähistel talu hoovis. Pärit Luunja Päästekompaniist.

Kõike paremat.
Vasta
#13

Kas see Barkas on juba foorumist läbi käinud?
[Pilt: _dsc0802.jpg]
Vasta
#14

Mul peaks vanemate juures keldris säänse bussi kollast värvi mudel alles olema.Aga too on kaubiku variant.Isa kunagi tõi mulle DDR ist.Esirattad olid veel keeratawad.
Vasta
#15

Tsitaat: Kaks punast kuuluvad Rakvere Teatrile(üks on tõesti madel)
[Pilt: 0_13.jpg]
[Pilt: 1_12.jpg]
[Pilt: 1_11.jpg]
Vasta
#16

Barkas`e fännklubi http://www.barkas.de/Fotogalerie/index.htm
[Pilt: flowerpowerbus5gt.jpg]

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#17

esimeses postis kirjutasid, et 73,5 läbimõõduga kolbi vaja sul. mõtlesin kohe, et tuttav mõõt ... nii nii ... mõtlesin veel ja siis tuli meelde, et Soomes Minitronis on selline müüa:

Mäntäsarja, 1.3, 73.5 mm Powermax 370,00 EUR (see siis 4 tk hind)
(allikas: http://www.minitron.fi/page2.htm)
(algallikas: http://www.minitron.fi)

huvitav, kui talle minu Allegro (ehk siis ka 1,3 Mini mootori) remontmõõdus kolvid sisse sobivad, kas siis on neil mootoreil ka midagi ühist? kui nii, siis on see sinu jaoks rõõmusõnum, sest sama mootor on minil peal ning sellele on võimalik saada KÕIKI tutikaid varuosi. kuid siiski arvan, et niivõrd lilleline see olukord siiski pole. aga uuri!

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#18

Igasuguseid kolbe valatakse ka Türil "Mewitepis"
Vasta
#19

PETSS Kirjutas:Mul peaks vanemate juures keldris säänse bussi kollast värvi mudel alles olema.Aga too on kaubiku variant.Isa kunagi tõi mulle DDR ist.Esirattad olid veel keeratawad.

Kas saaks selle Sinu käest kuidagi kätte ?
v
Vasta
#20

Siin on müügis üks mudel Barkas B1000 punane.

Just a man!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne