honda ns 125 f
#1

Ostsin sellise tsikli 2 kuud tagasi, tsikkel oli halvas seisus. Ise kavatsen teha selle algupäraseks.Väga kiire ja võimas tsikkel, oli maailma võimsaim 125 kuubikuline tootmisaja alguses (1986-1993).Tsiklil on 25 hobujõudu, proovisin maanteel kiirus kah, kahekesi sõites sai 5-nda käigu poole gaasiga 140 , kuigi masinal 6 käiku, tal on piisavalt jõudu, aga ülekanne on kehv.Plaan on tsikkel teha algupäraseks.Pilte ka tsiklist(loodan, et eelmine omanik ei pahanda, et 2 pilti on tema tehtud, esimene pilt on teistsugusest): http://tehnika.eliit.com/

Riga-13>Suzuki Sepia ZZ>Honda NS125F>Riga-4>Riga-13>Peugeot SV50>Yamaha DT50R>Suzuki TS50XK>
Honda MT5>Gauja>Riga-7>Riga-11>Riga-11>Suzuki RG80 Gamma
Vasta
#2

Päris kena tsikkel.
Kui saladus pole, siis mis nende turuväärtus hetkel on ?
Vasta
#3

Ehk siis njah ,eelmine omanik: Mina...Toungue
Njaa ,tsikkel oli/vast on tõesti võimas ,see nokk püsti pilt sai hästi tehtud ,asi rabas nii järsult nokka lendu ,et selle pildi tegemiseks pidi 8 pilti klõpsima enne kui hea sai... Loodan ,et teed tast veel elulooma ,edu tööle...

Ullem aretaja...
Vasta
#4

Turuväärtust täpselt ei tea, kuna hinnad on seinast-seina.Ja selliseid tsikleid palju ka pole.

Riga-13>Suzuki Sepia ZZ>Honda NS125F>Riga-4>Riga-13>Peugeot SV50>Yamaha DT50R>Suzuki TS50XK>
Honda MT5>Gauja>Riga-7>Riga-11>Riga-11>Suzuki RG80 Gamma
Vasta
#5

Kas sel rattal mitte dok ei puudund??
Vasta
#6

Räägi siis kah ,mis teinud oled selle tsikliga ja kuidas sa temast 5'ndaga 140 kätte said ,kui ta minu käes oli ,siis ei läinud ta mitte mingi valemiga üle 130.. Ja see oli 6'nda käiguga

Ullem aretaja...
Vasta
#7

Praegu ootab honda uut ketti, et saaks uuesti söita.Mina olen vahetanud küünla ja puhastanud bensiini kraani kuna sealt tilkus bensiini välja ja panin sisse valvoline öli.6-nda käiguga honda maanteel üldse vedada ei jõua, maanteel on hea söita 4nda vöi 5nda käiguga.Kuu aega peale ostu kukkus tagapütt alt ära ja selle peaks ka korda tegema.Kui ma 140 kätte sain, oli bensiini kraan pooleldi lahti, vb kui täiesti lahti keeran selle, saab 6ndaga ka söita ja kiiremini kui 140km/hToungue

Riga-13>Suzuki Sepia ZZ>Honda NS125F>Riga-4>Riga-13>Peugeot SV50>Yamaha DT50R>Suzuki TS50XK>
Honda MT5>Gauja>Riga-7>Riga-11>Riga-11>Suzuki RG80 Gamma
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne