tagaklaasi soojendus
#1

tere taas küsimus siis selline.Talvel sõites lähevad klaasid härma ja tekivad jäälilled. esiklaasil saab sellest vast soojenduse kordategemisega jagu, aga kuidas tagaklaasil jääst lahti saada? Kas 412 saab panna mingid traadid klaasi sisse vüõi uus klaas panna ja kuhu need traadid lähevad? Kuhu kinnituvad klaasist väljudes?
Vasta
#2

nende ajastu masinatel kasutati tagaklaasi külge iminappadega kinnituvat soojendust.

kui leiad naftat, lõpeta puurimine ja alusta pumpamist

urmas.raidlo@gmail.com
SKYPE: volvoclub
Vasta
#3

412 jaoks liigub ka soendusega tagaklaasi, kuigi vähe. 2140SL vist omas sellist tehasepoolt. Originaali säilitamise huvides tuleks muidugi kasutada ajastukohast lisavarustust.
Vasta
#4

Kõige lihtsam lahendus: osta autotarvikute poest soojapuhur, paigaldada see tagaakna ette riiulile, juhtme külge lüliti ja juhe suitsusüütaja pessa. Toimib päris hästi. Vene ajal polnud soojapuhurit saada, kasutati tavalist ventilaatorit, pikema sõiduga võttis ka see klaasi puhtaks.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#5

kas kellelgi äkki leidub kusagil garaazinurgas smolini poolt kirjeldatud nõuka aegne ventilaator? ammu olen oma mossele säärast igatsenudSmilevastu pakkuda igasugu 402/407/403 nodi.
Vasta
#6

Minul mitu tükki neid ventilaatoreid, üks veel täitsa uus. Saadaval ka. Aga teemasse nii palju, et on müügil ka tagaaknale liimitavaid soojendusribasid, konkreetset müügikohta ei tea öelda.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne