Vana hea VW
#1

Pole veel surnud !
Värske mudel aastast 2006


"That is the new brazilian's VW Kombi 2006. This model use also gasoline and alcohol (vegetal) with 1.4 liter engine, water cooled.
Those are the newest pictures."
Vasta
#2

kommenteerida ei oska aga rõõm vaadata Smile
Vasta
#3

Pakun, et see võib küll saada suured müüginumbrid Smile
Kunagi ikkagi tuntud auto .

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#4

Viimati prooviti uusi põrnikaid (Mehhiko omasid) näiteks Soomes müüa 1989 aastal (võib-olla ka 1990).Käisin isegi vaatamas auto salongis. Kuna hind oli kallis ja saaste normid viletsad, siis autot osteti väga vähe ja see asi lõpetati kähku. Ma arvan, et sama käib ka T2 kohta.
Iseenesest armas ja nostalgiline masin! Ma arvan, et mõnele hakkajale ei tohiks käia üle jõu uusi juppe oma uunikumile saada nondest riikidest kus neid T2 d veel valmistatakse.

Just a man!
Vasta
#5

Braziilias müük peaks ikka hästi minema !
Ma arvan ,et ka T1 'sid on Ameerika mandril rohkem
kui Euroopas ! Kes oskab öelda ?
v
Vasta
#6

Selles on rohkem juttu nii T1 kui T2 nii eestis kui mujal.

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=14052

Just a man!
Vasta
#7

2006 aasta tõi vanade volkarite taastajatele ka kurva uudise, kadus tootmisest vana hea õhkjahutusega bokser mootor.
Vasta
#8

Kui palju need bussid seal Brasiilias maksavad? On neil rool paremal või vasakul? Ise ei suutnud hindu leida kuna portugaalia keelt ei oska..

Lõuna-Aafrika Vabariigist võib vabalt soetada parempoolse rooliga Golf I, mudel Citi Golfi nimega. http://www.vw.co.za/

Lähis-Ida uudistes võib tihti näha vanu VW Passati sarnaseid sõidukeid, ilmselt kuskil seal kandis neid ka tehakse, võib-olla mitte VW nime all.

Indias .... jne.

Maailm on imeline.
Vasta
#9

krister Kirjutas:Indias .... jne.

Indias pole VW minu teada siiani eriline tegija olnud. Küll aga toodetakse Hiinas 2. generatsiooni Jettat ja Santana 3000-t, mis põhineb 32B Passatil. Mõlemaid on kõvasti kaasajastada üritatud ja näevad seetõttu sellised... noh... tiba kummalised välja.

Rool on Brasiilia bussidel ikka vasakul. Ja maksab Saksas 18000 eurot (Saksa nõuetele vastavaks kohendamine ja arvelevõtmine hinna sees).
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne