paljuga võiks ära müüa mittekomplektse K-750m 1965.
#1

seisab siis est-dokudega ja numbriga K-750m oli siis kas 64 vistaga päriselt(65)(mitte komplektne,aga kõik jupid olemas)raamil rattad all sadulad peal,porikad jne,paak roostes ,aga taastatav.elektskeem tahab ka lapimist uuesti.mootor tõõtab sai just eelmine suvi tõõle pandud korra.karbussid nii originaalid kui ka uuemaid kaasa veel ka teine mootor varuosadena ja mingi 3 käigukasti .ja külkorvi raam ka kahju et korvi ennast pole >selle sõid rooste ussid ära.
sõbilik taastamiseks > ise mul pole tahtmist emmilistega tegeleda -sest dnepr mt 11 1990. ootab ka veel et kedagi käpa külge paneks, ise kaldun rohkem izhiliste poole
aga äkki keegi oskab aidata ja õelda et palju saaks-võiks küsida sellise looma eest. muidu kui kellelgi huvi on... ise asun saaremaal
Vasta
#2

Iga asja jaoks on ostja. Kui müüdud ei saa siis on hind vale. Kehtib eelkõige automüügi kohta aga sobib ka mootorratastele.
Vasta
#3

pildid aitaks otsustada...
Vasta
#4

2000.- palju ei tohiks olla, eriti veel kui Eesti dokumendid olemas.
Vasta
#5

olen 2000 huvitatud, helista mulle 53 444144

militaarmootorrattur
Vasta
#6

myy ikka nii 4000- 5000 kr sest 2000 on ikka liiga vähe mul myys vend ka k-750 dokumentiteta ja rooste uss oli palju tööd teinud ning sai selle eest 3000 kr nii aasta poolteist tagasi
Vasta
#7

Hind sõltub tegelikult komplektsusest, tehnilisest korrasolekust, (kroomdetailide) välimusest ja muust tuhandest pisiasjast. Palju detaile avavad fotod (mis võiks olla siin vaadeldavad), paljut peab aga ise nägema.

Minu arvates on veidi spekuleeriv ehk "põrsa kotis ostmine" rääkida ilma detaile teadmata/nägemata ühest või teisest hinnast.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#8

asi selles et jupid pole kõik ühekohapeal koos nt raam kuuritaga-mootor kuuris,agaüritan pildid teha ehk saate ette kujutise millise õudusunenäoga tegu ...teen kõikidest jupidest pildid mis vähegi leian..panen ülesse siis....
Vasta
#9

valdo Kirjutas:Minu arvates on veidi spekuleeriv ehk "põrsa kotis ostmine" rääkida ilma detaile teadmata/nägemata ühest või teisest hinnast.

"Põrsas kotis" hind on 1 kroon per kilo, sellega võib alati arvestada Wink

Dad.
Vasta
#10

tegelt isegi on mootor ilusamas seisus kui raam -see tegelt kuidagi tyhi on küll see sobiks just sellisele vennale tegmiseks kellel on kuskilt pealt juppe võtta-eks rooste võibolla polegi oma tõõd seal teinud vaid rohkem aeg ise ja lapsed-sai vansti raaki lükatud ja nõnda sõitu tehtud mäest alla ja jälle üless Smile aga mootori poolset -mõnus emmilise hääl oli kui tõõle läks..see mootori tõõlepanemine oli ka mul sellepärast et teada mis äält teeb--seest võttsis öönsaks kohe....sumpsid küll -kroomisrooste augud ja niisama augud ka niiet supsid ma usun et taastamine mõtetu- kusjuures polegi siin imestada sest viimati sõitis see relv kuskil 85. aastal (enne mo sündi) krt käin õues küll aga pildid unuvad ära niiet nädalavahetuseks äkki saan kuigi siin foorumlased on juba huvitatud eks see ikka vist liikuma ajab et eesti dokud arvan ma ..raamist veel -see tegelt toorik lausa-ühe pildi kuskilt leidsin aga midagi ikkagi on.. lähen mootorit ja sumpasi pildistama ja mõned jupid ka..
Vasta
#11
Exclamation 

VÄGA VABANDAN FOORUMLASTE EES!
tegu on hoopsiki 65 aasta k-750m -ga ..oleks pidand ennem andmeid kontrollima kui suu üldse lahti tegin-aga nüüd juba on hilja ..pilte tegin veel -kui kellelgi oli huvi ehk nüüd siis nüüd vast enam pole...vabandan veelkord!Sad http://pilt.ee/kasparj
Vasta
#12

..niiet sellise eest on tegelt 2000.- vähe küsitud seda arvab ka omanik ise.omanik ise ei tahaks alla 3500.-ära andagi motikast veel siis: tehniline pass välja antud(täpselt ei tea)2000-2003 astal maap mäletagi ... omanik ise kättetsaadav (kui vaid vaja) registreeritud on tehnilises passis külkaga.külkat pole kuid kui väga vaja võin mingi tooriku hankida..(piltidelt enamus jupid ikka puudu) sõitvaks saab selle küll...juppidest veel: 2praktiliselt tutikat kummi velgedel ka kaasa) tehke siis pakkumised
Vasta
#13

vabandan,
aga minu arust kas 3,5 kilo ikka pisut ülepakutud pole??
Vasta
#14

Kui mootor ok ja paberid ka olemas + kompl rattad jms , siis nagu pole hullu, kui asjade hindasid eraldi vaadata ja kokku liitaRolleyes
Vasta
#15

ats97 Kirjutas:Kui mootor ok ja paberid ka olemas + kompl rattad jms , siis nagu pole hullu, kui asjade hindasid eraldi vaadata ja kokku liitaRolleyes


Liida praamisõit ka otsa.
Ikkagi meretagune asi.Toungue

Müün valget nahka paksus 1,4-1,6
http://www.wix.com/Peterx01/R35
Vasta
#16

tehniline pass ja nr läks üksi 1200 kuskil kokku.eks need emmikummid ka just odavad pole (arvan et 500 on kumm,kuid ei teagi) ja eks see ostmine on ka selline asi et.kes hindab uunikume ,kes ei hinda.
Vasta
#17

masin ikka veel seisab,kas keegi 2300.- äkki huvitaud pole, jääb siin ette juba
Vasta
#18

helista 51907808 ahto
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne