jaguar 3 seeria
#41

Paneks siia Janeki töö kohta mõned pildid ka, ammu talle juba võlgu....Smile

Jaguari plekist keskkonsool pärast spooni liimimist selline:

[Pilt: picture1451qa.jpg]

ja lähemalt vaadates:

[Pilt: picture1467ot.jpg]

Kindalaeka kaan sai samuti uue kuue:

[Pilt: picture1401eo.jpg]

[Pilt: picture1417cg.jpg]

ja

[Pilt: picture1423ee.jpg]

Küsimused tegijale, Janekile.
Vasta
#42

kuna stihl pani pooleli oleva töö plldid üles(tänud talle),siis ei jäänud mul muud üle,kui kupatada üks sõber garaasi ja lasta tal panna üles pilt praegusest seisust.kui olen võimeline ise oma pilte üles panema saab ka paremad pandud,praegu tuleb sellega leppida.    
jälgige sigareti süütaja ja kella vahelist ala,seal ongi see defekt millest eelpool sai räägitud.tulevikus läheb ümber tegemisele,praegu kui õppe vahend.alumine osa sai nii nagu peab.
Vasta
#43

Natukese teemaväline, aga äkki on abiks - sellel pildil paistab Su automakk, mis vist ei ole originaal? Igastahes, käisin mõni kuu tagasi Kadaka autoturu juures asuvas automakkide parandaja juures (asub Mersu varuosasade müügikohaga samas majas) ja jäi seal müügisolevate makkide hulgast silma Jaguari originaalne kasettraadio - täiesti ilus ja korralik tundus.
Vasta
#44

janek555 Kirjutas:jälgige sigareti süütaja ja kella vahelist ala,seal ongi see defekt millest eelpool sai räägitud.tulevikus läheb ümber tegemisele,praegu kui õppe vahend.

Janek, pagan, ma ei tea - äkki ei olegi see nii juhuslik ja äkki pole see üldse mingi defekt. Igatahes -  absoluutselt esimene asi, mis mina seda su va defekti vaadates nägin, oli jaaguari pea... (!)

Otsisin esimese netist vastu tulnud jaaguari pildi, panin kõrvale ja.... :


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#45

ning kui siia lisada sama seeriana veel fragment Jaguar'i logost:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#46

vot see on üks ise tegemise häda,kunagi ei ole miski ilus ega hea.alati näen ma kõikjal vigu ja tegemist vajavat.homme lähen ja vaatan kas ma suudan ka päris tükil seda jaaguari näha.igatahes väga luks idee sul ja teostus ka.

aitäh raul,stereo tõesti puudu.ise ei taha sellise ilmaga linna tulla,kuid ehk viitsib stihl minna ja asja üle vaadata,ehk saab mõne pildi ka.
Vasta
#47

Stihl viitsib ja läeb kaeb.
Vasta
#48

Käisin - vaatasin seda pilli. Elusuuruses näeb üsna kena ja kraapimata välja. Sinu, Janek, uuemasse autosse vast isegi istuks.
Ja, tundub, et ta on mõne USA Jaguari pealt pärit > mängib ainult teatud kümnendik sagedusi, nagu kõik vanemad usa raadiod. Samas, see poevana lubas 300 eegu eest ta kõike mängima panna, raadio ise maksis 700.-.
Niiet kokku tahab 1000.-

Kahjuks pold fotokat kaasas, niiet pilt tuli selline:

[Pilt: im0004054nl.jpg]

Eks otsusta.

Samas, hiigelsuured tänud ja aplaus Raulile, kes sellele poele üleüldse tähelepanu juhtis: oma autosse sain pea ideaalses korras 70-ndate lõpust pärit Beckeri (Europa 663). Kahe suure nupu ja meh. mäludega, täpselt, nagu vaja....Smile
Niiet, Raul, kui kusagil trehvame, on dringid kindlasti minu poolt....Big Grin

Pill ise sihuke:

[Pilt: 663_1.jpg]

Väga lahe.
Vasta
#49

sa,stihl,said küll õige asja oma autosse,ise pean vist ikka kohal ära käima,selle hinnaga ta sealt vast kiirelt ei kao.ega sa ei pannud tähele,kas sel makil ääre liist ikka oli alles ja kas tal el. antenni juhtimine ka oli?

Vasta
#50

kuna selline teema juba loodud,siis paneks veel natuke huvitavat kirja.

minu jaoks huvitav avastus,et koos tagumiste udutuledega ei ole võimalik panna põlema täistulesid.täiesti loogiline ju,kuid kas on veel masinaid,milledel sama lahendus,kes teab kirjutagu.
teiseks avastasin orginaal euroopa teede kaardilt lisaks kõiksugustele jaguari kirjadele ja märkidele ka varuosa numbri.huvitav kas seda tellida ka saab?muidugi võib see olla ka mingi muu tähendusega nr.igatahes kiri on järgmine- jaguar part no. AKM 9114
Vasta
#51

Ääreliistu tal ei käinudki, seda vaatasin küll: ilmselt peab ta üsna täpselt sinna makiauku minema ja kogu lugu.
Ainult ma ei suutnud välja mõelda, mis ajastu Jaguarist või mis mudelist ta pärit võiks olla...Mingi Ameerika XJ6 või XJ12 kolmas seeria...?? Või äkki hoopis XJ40?
Ei tea.
Antenni juhtimine oli kindlasti, muideks, see oli isegi tol 70ndate Beckeril olemas...Toungue
See on ju ainult üks pisike relee maki sees + kontakt...

jaguar part no. AKM 9114 on mingi kaart või atlas. Tänapäeval on selle asemel Jaguar part no. AKM 9135, mis on navigatsiooniseadme plaat....Cool, Eks aeg on edasi läinud....

Mul oli kunagi Sierra XR4, millel kaugetega koos lülitusid udukad välja. Ilmselt, tõesti tihti eeldatakse, et tiheda udukaga ei saa kaugega sõita...

Ahsoo, makipoevana ( tel. 50-36173 ) palus enne ette helistada, kui keegi tuleb seda Jaguari makki ostma, siis ta saab selle varakult euroopa sagedusele ümber teha.
Muidugi võib seda ka mujal lasta teha...






Vasta
#52

Selle pika makijutu peale veel niipalju, et tegelikult on minu saani originaalraadio hoopis selline:

[Pilt: IMG_1224_exposure.jpg]

Nimi on Blaupunkt Frankfurt.

Või vähe "ameerikam" variatsioon samast asjast....:

[Pilt: IMG_1200_exposure.jpg]

Niiet, kui kellelgi vedeleb, siis....Rolleyes
Siiani olen paar aastat siit Eestist luuranud, aga eimidagi.
Saksas ja Inglismaal küsivad 150 euri alates...
Vasta
#53

ega see ostmine pole veel kindel,minu makil jaguari esindaja kleeps peal,seega vist orginaal,peab veel uurima.samas tahaks endiselt box-i juhtimisega puit paneeliga makki.
stihl,võid nüüd selle makipoevana numbri kustutada,kirjutasin üles,kui ta just ise pole huvitatud selle avalikust esitlusest.
Vasta
#54

kas need raadiod mitte liiga vanad ei ole, mul on analoogne blaukar aastast 1965, ostsin ka kadakast Leo käest (350.-) ja on peaegu tutikas, jaguar kasutas rohkem Calrioni
Vasta
#55

Ma siin küll ühtegi Clarioni ei näe...: http://www.oldautoradio.com/NWsixtiesJaguar.html

Originaalosade kataloogis (olemas nii paberil, kui ka CD rom`il) samuti mitte.
Vblla uuematel...
Vasta
#56

Xj6 on mul kahjuks ilma raadiota aga 86a xj40 oli mul küll orig jaguari clarion sees
Vasta
#57

Mul on auto peal praegu Blaupunkt Frankfurt (1973 a abs. korras ja olemas kõik raadio paberid), sobiks aga Becker Europa (Mexico) 1965-1967). Kui keegi pakuks vahetust, siis võiks asja arutada.


Välja näeb selline


[Pilt: Raadio.jpg]
Vasta
#58

nüüd siis jõuab mu teema tegemine eesmärgini.1;2 ja 3 seeria autod hakkavad välja ilmuma.kui autosid on ja omanikel huvi ka,siis korraldaksin suvel mingi kokku saamise.
Vasta
#59

janek555 Kirjutas:nüüd siis jõuab mu teema tegemine eesmärgini.1;2 ja 3 seeria autod hakkavad välja ilmuma.kui autosid on ja omanikel huvi ka,siis korraldaksin suvel mingi kokku saamise.

Ma ei ole Jaguar'i omanik
Vasta
#60

Anonymus, kevadel, esimesel lustisõidul sis arutab seda raadio vahetamise asja....
Kui mulle vahepeal muidugi Beckeri ülimõnus saund liialt meeldima ei hakka....Toungue
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne