jaguar 3 seeria
#61

minu xj6 III see suvi vist veel ei sõida, kuigi väga palju tööd seal teha ei ole, küsimus veel selline, et kuna autol on BBB numbrid kas see viitab sellele, et auto on kungi Vikingi poolt eestisse toodud
Vasta
#62

Supp, milles sis probleem, kui tööd teha ei ole, aga ikka sõitma ei hakka....?
BBB-? Krt seda teab. Ilmselt peab mõne viikinglase käest küsima....
Kas tal hooldusraamat on?
Vasta
#63

tööd ikka natuke on, tiivaäär vahetada ja ülevärvida ning eluvaim sisse puhuda, seisab teine juba 4-5aastat garaaziz, hooldusraamatut ei ole, eelmine omanik oli mingi pohhuist väitis küll et ta selle viikingist ostis, aga mine teda tea, ostsin ta käest hulgi 2 jaguari, nii et ta viskas mulle tehpassi väiksed pooled ja oma passikoopia ning kadus, üritas krt veel rooli autolt ära kangutada (õnneks ei saanud kätte), kuna tegemist on Momo rooliga, kus on vist Stirling Mossi autogramm (100% kindel ei ole aga meenutab küll Mossi allkirja)
Vasta
#64

Pgn seda Mossi teab, võibolla ongi ta Momoga mingi diili teinud....Smile ja nende toodetele oma allkirja pressinud....
Igal juhul asjalik rool ja vedas sul tõepoolest.

Aga ma olen kindel, et Viikingil on mingi andmebaas oma müüdud ja hooldatud masinate kohta (kui ta sealt ostis, siis pidi ta ju seal ka hoolduses käima) olemas, tarvis lihtsalt ilusasti ja viisakalt küsida...Wink
Vasta
#65

kas sa ,supp,pilte ka panna saad,või elad minu moodi ürgajas?huvitav oleks näha mis komplekt meil siin kokku tuleb.luban et mitte kauges tulevikus on ka minu pildid väljas,hetkel veel harin ennast selles vallas ja siis otsustan mis masinat soetada.
Vasta
#66

Supp, muidugi pane pilte ka....

Ja, muidugi taas juhust kasutades eputan pisut oma saaniga ka:

[Pilt: wed_010.jpg]

P.S. Modellid on juhuslikult pildile sattunud....Cool...ja varjavad olulist osa autost...
Vasta
#67

Leidsin jag-lovers.org`ist sama maki pildi, mis Leo juures müügis:
Vaata siia :http://www.jag-lovers.org/snaps/snap_vie...1137816832

Kutt väidab, et 86nda aasta auto pealt pärit ja ikkagi peaks mingi raam ka olema....
Vasta
#68

ilma raamita on see makk väärtusetu.olen selle maki teema peale palju mõelnud ja uurinud mida sellel ajal toodeti.selle kõige tulemusena olen jõudnud järeldusele,et ükski 80-date keskpaiga makk ei sobi sellesse autosse,stiilide vahe on nii äärmuslik.samas arvan,et aastasse 86 ei sobi ka see auto,pole kohe kuidagi tema aeg.sellest kõigest järeldusi tehes soovin ikkagi oma autosse puit paneeli ja cd-boxi juhtimisega makki.senini pole kahjuks sobivat leidnud.orginaali jätan muidugi alles ja aastate pärast on äkki muutunud ka mu vaated ja siis võibolla panen ta tagasi.praegu aga otsin oma puit makki edasi.
Vasta
#69

täna vaatasin üht inglaste jaguari saadet ja inglased naljatasid seal lucase üle: küsimus,miks joovad inglased sooja õlut?
vastus,sest neil on lucase elektriga külmikud.
Vasta
#70

Cool...Cool

Jaguaristid, endiselt otsin kompanjoni varuosa tellimiseks....
Olge hääd, vaadake oma masinad kriitilise pilguga üle ja paneme tellimuse kokku.
(Mul see ventikasidur endiselt karjub...
Aknapesu pump, seevastu, ei karju enam midagi ja tahab pensionile....)
Vasta
#71

lõin Te kogunemisplaani-jutu siit teemast natuke teise kohta:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=16020

noh, et las siin olla pigem igihaljas Jaguari-jutt ning ühe kogunemise arutamine jäägu siit välja. Mudugi hea on näha, et foorumi kaudu "kaaskannatajaid" leitakse ning lausa kokku saama asutakse Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#72

no nii , nüüd väike ebaviisakas küsimus modedele.äkki saaks poolitatud teema kuidagi teisiti selle jaguari teemaga liidetud.nimelt oli meil selline mõte,et villu jaguari lehe asemel hakata kajastama oma toimetusi siin.siin publik suurem ja äkki annab see automoto lehele ka natuke juurde.
kui midagi on võimalik korraldada,siis võiks kõik see jääda näiteks jaguar nimelise teema alla,nii et kui inimene otsib midagi jaguari kohta,avaneb talle vaade nii tehnilisele poolele kui ka muudele juttudele seoses jaguariga.
tänud ette jaguari sõprade poolt.
Vasta
#73

waddafak? kes see 13/pool on?
Vasta
#74

moderator,ehk foorumi üks tehniline tegija.
Vasta
#75

täiendaks seda spoonimise teemat veel,sai tehtud teinegi tükk ja nüüd natuke tarkust juures mida teistega jagada.
kogu eelnev jutt on olnud õige,välja arvatud lakk.nimelt autolakki mina igatahes rohkem ei kasuta.jääb ta küll väga ilus ja kõrge läikega,kuid ebastabiilne temperatuuri suhtes.lakki sai seekord 5-6 korda peale pandud,igal korral vähemalt 4 kihti.vahelihviga lihvitud täiesti siledaks,kuid ikkagi murrab puit oma jooned läbi,kuigi spoon on ju liimitud metallile ja korduvalt lakiga silutud.puidulakiga pole varem seda probleemi olnud.

nii et peab hakkama sobivat lakki otsima,või tehnoloogiat vahetama.

tükk ise selline.    
Vasta
#76

stihl Kirjutas:Selle pika makijutu peale veel niipalju, et tegelikult on minu saani originaalraadio hoopis selline:

[Pilt: IMG_1224_exposure.jpg]

Nimi on Blaupunkt Frankfurt.

Või vähe "ameerikam" variatsioon samast asjast....:

[Pilt: IMG_1200_exposure.jpg]

Niiet, kui kellelgi vedeleb, siis....Rolleyes
Siiani olen paar aastat siit Eestist luuranud, aga eimidagi.
Saksas ja Inglismaal küsivad 150 euri alates...
tundub, et Blaupunkt Frankfurte on visuaalselt õite erinevaid. Näiteks selline sobib 60ndate põrnikatesse:
[Pilt: blaukkari.jpg]
(pakutakse Soomes 120eur eest)
Vasta
#77

JAG varuosadeks 2K krooksu eest.
4,2 mootor ja igaks juhuks ka kontaktid, kui peaks kuulutus ära kaduma. Aga usun, et enne jõuavad siinsed JAG'i fännid jaole Big Grin

dmitri@nbas.ee
tel 56257609
Vasta
#78

spoonimis teema on minupoolt lõppenud.nimelt sai vahetetud lakki ja tulemus täitsa rahuldav.nii et kokkuvõte järgmine:
jaguaril reeglina vajab spoonimist ainult keskmine plekk osa,ülejäänud piisab ainult vana laki eemaldamisest ja lakkimisest.laki eemaldusel tuleb olla väga kannatlik,kuna kiiruga tehtud vigastusi spoonile,on hiljem väga vaevaline peita.vältida tuleks täielikult lihvimist,ainult sooja õhku ja kannatliku nokkimist.rõhutan eriti sõna sooja,liigne kuum rikub vana spooni tooni,mida hiljem lakk ka veel võimendab.lihvimine aga tekitab lohke,mida saab hiljem välja ainult lakiga täites,see aga hoopis vaevalisem ja kulukam töö,kui algselt nokkimine.
üks nõuanne veel.kuna juurespoon on väga õrn ja auklik,siis tuleb mõni väike defekt ikka sisse,seda on aga võimalik lakki kihtide vahel värviga peita(aaderdada).tulemus tuleb ikkagi hea,õieti valitud toon ja pintsliga tõmmatud õiges suunas täpp jääb hiljem märkamatuks!

mõni pilt ka.        
Vasta
#79

praktilistele kogemustele tuginedes tundub mulle,et V12 jaguar võtab mul kuskil 12 liitrit kütust sajale,maanteel kiirusel 90-100 veelgi vähem.mitte kuidagi aga ei taha mu juttu uskuda ülejäänud meie väikse jaguari seltskonna liikmed.kindlalt ei julgenud neid ümber veenma ka hakata,kuna konkreetseid mõõtmis katseid ma teinud ei ole.
nüüd sirvides oma raamatuid leidsin aga enda jutule kinnitust.tegemist on 1988 aasta sakslaste kataloogiga.järgmisel suvel teen kindlasti praktilise mõõtmise ka.    
Vasta
#80

Minu 89a. saksa kataloogi järgi on V12 kulu 10,6/13,1/18,8.
Kui arvestada, et tehaseandmed on antud sooja mootoriga ja selle mootori aju külmareziimi juhib aegrelee oma 15!!! minutiga ongi selge, et linnas kiirelt sõites on kulu 30-40l. Maanteel soojalt pikka sõitu sõites peaks siis 10l võimalik olema.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne