Warszawa Pick-Up szukam czesci do Pobiedy
#1

Witam ,мена завод Aleksander jestem z Polski,szkoda ze mnie nikt z Was nie odczyta znalazlem Wasze forum i chciałem wam pogratulowac Waszej strony.Jestem z Polski i mam kopie M20 czyli Warszawa Pick-Up z 1959 года.Szukam wszedzie atrapy,maskownicy albo inaczej oslony silnika tej chromowanej z przodu samochodu,chcialbym zeby mnie ktos potrafil odczytac jezeli uda sie wam to prosze o kontakt ze mna na e-mail moze jak skoncze odbudowe auta to pojawie sie tam u Was.Поздравлю Вас ! Big Grin
Vasta
#2

It's very nice to get a message from Warszawa-hobbysts from Poland. But none of us can't speak and understand the polish unfortunately.

So - please communicate with us in English or in Russian.

Best wishes, one of the member of Estonian Pobeda Club

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Vene keele oskajad lugegu kõva häälega endale ette, siis saab aru ka millest jutt käib.

Dad.
Vasta
#4

dad Kirjutas:Vene keele oskajad lugegu kõva häälega endale ette, siis saab aru ka millest jutt käib.

Päris nii lihtne see kahjuks ei ole. Poola keel on vene keelest ikka erinev. Olen pobihuvilisena palju käinud poolakeelsetel Warszawa'de kodulehtedel - saab aru küll, millest umbes jutt käib, aga detailidest ja ka mõttest tihti mitte.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

Suhtlen tihti Poolakatega ja tõesti, piisavalt käsi, jalgu ja vene keelt kasutades saab jutu mõttest aru, aga kahjuks ei saa käesoleval juhul jutu täpsele poindile pihta.
ps vene keel on vabalt käes.


Vasta
#6

Mina saan nii palju aru, et kasutaja Ventor PL omab Warszawa M20 pikapit aastast 1959 ja otsib sellele esivõret ja muid kroomitud osi.

Kaþdy automobil se stane jednou veteranem, nebude-li dřive seðrotovan.
Vasta
#7

smolin Kirjutas:Mina saan nii palju aru, et kasutaja Ventor PL omab Warszawa M20 pikapit aastast 1959 ja otsib sellele esivõret ja muid kroomitud osi.

Ohh... see võre on Pobi omast palju erinev ju - vaid meenutab väliselt 3. seeria Pobi võre aga ei enamat. Arvestades, et Warszawasid on Eestis võrratult vähem kui Poolas (minu hinnangul vaid mõned eksemplarid), siis leiab ta selle võre pigem oma kodumaalt kui siit.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne