valimised
#1

krt postkastis on propagandat rohkem,kui ajalehti ja kirju.sellest veel vähe täna hakkasid juba sõnumitega pommitama,kaua võib:mad::mad::mad:

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#2

mul viskab ka jumala sita keema postkastis reklaami nii mis tapab,teleka käima paned jälle valimiste reklaam,linnas käid ringi jälle reklaam.kuskile mujale ei ole raha panna ja need reklaamid on nii nõmedad et ma parem ei räägi.:mad:
Vasta
#3

Võtkem asja (musta) huumoriga ning teemakohaselt vaadelgem kes milliseid pareteiutosid liikvel näinud on.

Mina olen Tallinnas näinud kollast VW Polot Reformarite kirjadega ja röökarid on katusel.
Viljandis jäi silma Roheline Prspublica Pobeda.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#4

ehhee ükspäiv nägin toda boobikut kesklinnas kapott üleval ,vend sebis ümber autu näpud õlised :rull

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#5

kui siis kleeps bamperil \"parteiliikuriks\" teeb, kinnitas üks uus volvo mu arvamist reformist: peamiselt noored kuked, kes arvavad endast jube palju ning ülejäänud planeedi asukatest siis vastavalt seda vähem. Oli teisel siis paksus liikluses ilmselt jube kiire ning suunatuled mingil põhjusel mitte töökorras...

...ei kutsu just \"selliseid\" valima - ning kui lisada nende \"pimesilmne\" Eurolembus (mis toob tahes-tahtmata kaasa idiootseid \"läänelikke\" norme) ja maksuvähendamissoov (riik on vist liiga rikas?...), kipub vägisi mõni paha sõna nendega seostuma.

liiga palju sai nüüd \"oma arvamust\" - aga see viimase aja poliitikarohkus pole vast kedagi päris külmaks jätnud...

veel: ühe apoliitiline tegelase kulgur seisis hiljuti ttü trepi ees - legend, et see ilma numbrita sõidab, vastab tõele! Kah nõme, et mõni on ikka meie (demokraatlikus) riigis \"kõvem mees\" kui ülejäänud. Või tohib \"proletariaat\" kah mingit pidi (näiteks vastavat seadust paremalt vasakule lugedes või muu juriidilise nipi läbi) numbrita sõita?

EDIT: maarahva eestseisjad on oma rahaga VÄHEMALT midagi asjalikku teinud: mõnel tuttaval on juba kümmekond nende sümboolikaga kaabitsat! Ime, et valimisreklaami kojameeste vahele ei topita (see vist ajaks juba adressaadid marru).

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#6

Ja sellega seoses kutsun üles kõik foorumiliikmed minna valima ja valida tuleks kõige vähem sümpaatsem erakond.Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne