KADUNUD!!! Ford Eifel 1936
#1

Niisiis Tänassilmast Viljandimaal ilma omaniku teadmata "jalutama läinud" Ford eifel 1936. Auto punaka krundi all, katus kinni keevitatud, salongi raamid (ümber tehtud) metallist, Tehnika(mootor, sillad) Mosse 407. kui keegi pakub olge ostmisel ettevaatlik. (omanik otsib!)

Omanik: Silver Tel: 55516757 mail: silver.sild@mail.ee

Ette tänades igasuguse info eest!
Vasta
#2

Esimese asjana soovitan sõita Viljandi utiiliplatsile, olen sealt leidnud metallikollide poolt pätsatud asju.

Dad.
Vasta
#3

peeterk Kirjutas:... mina seda autot peast ei mäleta, ehk on konkreetsest autost mõni foto, või siis mõnest teisest isendist. Siis oleks pilt silme ees ...

http://www.autogallery.org.ru/foreif37.htm - jätkem siis pilt silme ette, seal neid pilte palju!

[Pilt: 36forEifel_Bayde.jpg]

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

Kas tõesti oleks vaja teha suvel aktsioon Vanametalli kokkuostjate vastu või korraldada yks suursõit eestimaa peal ja sõita läbi need suuremad punktid ning rääkida nendega,näidata tehnikat ,mis nende kaudu pressi alla oleks sattunud!Olen arvestanud,et iga päev läheb kogu eesti peale kuni 20 vanat tsiklit vanametallli!!!
Kõik vanatehnikahuvilised ühinege!!!!!!!!!

:I M Back
Vasta
#5

Tänan Valdo. Pilt täitsa õige, ainult,et 36 aasta mudelil on kannel teise kujuga. Pildil olev isend siis alates 1937 aastast.
Vasta
#6

Tsiklimeister Kirjutas:Kas tõesti oleks vaja teha suvel aktsioon Vanametalli kokkuostjate vastu või korraldada yks suursõit eestimaa peal ja sõita läbi need suuremad punktid ning rääkida nendega,näidata tehnikat ,mis nende kaudu pressi alla oleks sattunud!Olen arvestanud,et iga päev läheb kogu eesti peale kuni 20 vanat tsiklit vanametallli!!!
Kõik vanatehnikahuvilised ühinege!!!!!!!!!

Kahjuks see ei aita. Metallikokkuostjatel on suva, nendel tuleb raha nagunii, nende jaoks üks koli kõik. "So what", kehitavad nad õlgu kui mainid et see või see väärtus nende kaudu vanarauda läinud. Et ärge siis tooge meile, mida väärtuslikuks peate.

Hea vähemalt sellegi poolest, et osa neist viitsib siiski liigutada, kui lubad neile sinnaviidud kola eest kokkuostuhinnast mitu korda suurema summa anda ja Sul asja sealt tagasi osta. Osa ei luba aga põhimõtteliselt nende laoplatsile jõudnud haruldust sealt päästa - segab nende normaalset tööd, ohtlik on metallihunnikutes kolada, pole ette nähtud jne...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#7

Kus see masin sul siis oli? Varem seisis rahvamaja juures, kuid seal pole seda enam aastaid olnud!
Vasta
#8

Jaanile. August 2005. oli ta ikka sealsamas rahvamaja juures. Ainult,et teisel pool väikest maja kenasti kuuriall kuivas. Olulisemaks pean aga mitte auto eelnevat vaid praegust asukohta. Sellegipoolest, tänan huvi tundmast.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne