Restaureerimiskonverents 2006
#1

Lugupeetud uuniklane!

Olete oodatud Eesti vanatehnikaliikumise 30. juubelile pühendatud

Restaureerimiskonverentsile

Kurtna Hotellis 28. jaanuaril 2006.

Programm

11.00 ettekanded

Märt Kirik –  Piiritus kütusena
Märt Aarne – Plekkdetailide paikamine
Heino Reinjärv – Stettin 1943-44

13.30 Suurel ekraanil programm Eesti Televisiooni tolmustelt riiulitelt
(pisarate pühkimiseks palume varuda salvrätikuid)

14.00 Pidulik bankett „UNIC 30”

Teade on mõeldud ka neile, kellega kontakt on tuhmunud, kuid kes tunnevad endas armastust uunikute vastu ja ühiseid mälestusi 1976. aastal loodud vanatehnikaliikumisega.

Osalemisest palun teatada 22. jaanuarini meiliaadressile Tonu.Piibur@mail.ee või SMS-iga 5116265 või mis iganes muul moel teatades oma nime.

Riietus vanatehnikaüritusele sobilik. Võimalus külastada Mootorrattamuuseumit.
Info Tõnu Piibur 5116265


Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#2

upitaks teemat - et ikka kõik huvilised käesoleva nädala laupäeva plaanida teaks.
üleeile kukkus ju ka "eelregistreerimisaeg"

teet,
kellel endal õnneks kuupäev mälusopis püsib

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#3

Kes Tallinnast minemas on ?
Vasta
#4

Mina lähen, võimalik et autoga, täpselt selgub homse päeva jooksul.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

Kui kellegi vaja homme konverentsile ja tagasi saada, siis olen Tallinnast autoga minemas. Auto täitsa tühi. Stardin Nõmme teelt, kusagilt võin ka veidi läbi tulla kui väga vaja. Linnas siiski vabalt ei orienteeru.
PM abiks.

Vallo

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#6

kes peaksid Laagri/Saku vms poolt tulema:
vältige võimalusel Kasemetsa ja Kiisa vahelist teelõiku. See on "remondiks" üles kaevatud ja need 30km/h piirangud on seal täitsa asja eest...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#7

Siinkohal TÄNUD korraldajatele!
Ettekanded olid väga huvitavad ja filmiprogramm meeliülendav. Kohale olid tulnud nii vanatehnikaliikumise raudvara kui enamus vanakoolimeestest, mõnusalt kulges small-talk.
Ja Juubelitort, (mille Valdo oma perfektses korras käru - jalgrattaga uksest sisse manööverdas), oli väga maitsev!
Veel meeldis, et Piibur polnud kutsunud vanatehnikahuviliste suhtes ebaviisakaid amf nö valvemölisejaid, kes õnneks vist kõik välismaal, tõeliste uunikute näitusel või kus iganes.
Lõpetuseks kõigile mõnusat vanatehnika ettevalmistamist - hooaeg algab varsti - juba jaanuari lõpp!
Vasta
#8

Nõustun eelpool kõlanud Sm Tasku mõtetega restaureerimiskonverentsi teemal. Ka minu poolt tänusõnad korraldajaile!
Vasta
#9

Mina tänan kõiki osalejaid, kõik olid kutsutud ja on ka edaspidi. Samas ootame ettepanekuid kuidas asja edasi korraldada. Ootame tellimusi huvitavate teemade esituseks ja julgeid, kes tahaks ise oma kogemusi jagada.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#10

Nagu traditsiooniks saanud toimus sel aastal konverents jälle täpselt siis kui ma pidin olema mingil napakal koosolekul. Krt hakka vai töökohta vahetama Sad Teed plaane ja kalkuleerid ja kõik on korras ja siis tuleb käskkiri, et koosolekule marss, masendav. Vahepeal oli juttu mingist videoasjast et keegi olla eelmised linti võtnud. Kas vastab tõele ja kui vastab siis kuidas neid näha saaks?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne