Kus saaks näha Estonia vormelit?
#1

Tere, küsimus järgmine: kas kusagil saab näha Estonia vormelit? Jututoas rääkides tahtis üks inimene seda näha saada ja postitasin küsimuse siia foorumisse.

Maamees linnast.
Vasta
#2

Minu teada on üks inimene eestis kõik estonia formelid kokku ostnud.Lätis,Leedus ja venes on neid veel järgi.Turuhind pidavat olema Estonia formelil ca 30-40000kr.
Vasta
#3

Kas Varbola kollektsioonis olnu on ka sealt läinud? Ei usu...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

Aga küsimus on just nimelt, et kus seda (neid) näha võib.

Maamees linnast.
Vasta
#5

Moskvas hotell "Kosmose" vastas üle tee kasiino/mängupõrgu ukse kohal ripub. Sihuke puna valge.Täitsa südantsoojendav oli seda vaadata.Wink
Vasta
#6

Netis on päris palju pilte:
http://autosoviet.altervista.org/ENGLISH...ormula.htm
Vasta
#7

http://www.amperracing.ee/?id=1094
Vasta
#8

Käesoleva aasta Motorexil (19.-23. aprill) saab näha kuut Estonia vormelautot. Eesti Autospordi Liidu hallis Laulukaare kõrval eksponeeritakse kahte restaureeritud Estonia-21 ning kolme erinevas restaureerimisastmes Estonia-15 (restaureeritud, ehedal kujul N.Liidu aegadest säilinud komplektset autot ning restaureerimises olevat autot). Viimast eelkõige selleks, et näidata seda, milline tehnika oli autodel voolundite all. Viimane Estonia, mudel 26/9 eksponeeritakse Silberauto (Mercedes, Chrysler ja Mitsubishi) stendis.
Võidusõidu ajalugu näeb Motorexil veel Laulukaare sees, kus näidatakse valikut vanu võidusõidumootorrattaid.
Vasta
#9

Kas ESTONIA 9 ka näha saaks?Selle nägemine oleks kõwa sõna! Wähembalt minu jaoks.Kuigi see (15 ja 21 )kunagiste vormelite on juba tegija.Mina sooviks toda 9 siiski näha.
Vasta
#10

Estonia 9 läheb järgmisena restaureerimisse, tänasel päeval näeb auto välja nii nagu Auto Bild´is mõne numbri eest. Kunagi saab tervet rida Eestis tehtud võidusõiduautosid näha. Kuid kahjuks mitte veel.
Vasta
#11

Mõningaid näiteid Motorexilt.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne