K:Mis mootor GAZ 21-le?
#1

Peaks olema:
Välismaa toode
Väike küttekulu
Sobima GAZ 21-le(peaaegu)
Lihtsa ehitusega
Kuni 71,5 kw
Bensukas või turbodiisel



Ise mõtlesin et Volvo B-21 või B-23

Vasta
#2

Antud Volvo mootorid oleks arvatavasti päris mõeldavad, kuid B21 võimsus algab mõningatel andmetel 73 kWst, B23l rohkem. Variant oleks veel opeli omad. Tõenäoliselt tuleks vahetada koos käigukastiga, ja kui juba tegema hakata, siis vast ka tagasild ülejäänuga sobiv panna.
Vasta
#3

volvo 2,3i istub päris hästi koos kastiga.Ise präegu paigaldan,mõningad agad on aga täitsa teostatav
Vasta
#4

Kirjutad ehk toimuvast lähemalt, ja ehk lisad ka pilte?
Vasta
#5

Pildid siin. http://www.radial.ee/index.php?page=63
Vasta
#6

Ise uurisin nüüd, et kw järgi läheks kõige paremini B-17A,B-20A ja B-21A. Aga lihtsalt huvi pärast küsin, et millised Opeli mootorid läheks.

Praegu aga aega arutada ja uurida on, sest garaaž saab alles suvel valmis ning siis saab hakata tõsisemalt lammutama/ehitama.Praegu aga kogun vajalikke juppe ja teadmisi.
Muidugi on kõikide juppide pakkumised teretulnud.
Vasta
#7

Kui pidureid kaasa ei aita siis.............. läheb raskeks. Kuid siiski Volvo B23 mootor ja turbo variant ja koos konditsioneeri ja muude jubladega. Legaalsus!!! Lubatud mootori vahetus ju Gaz24 mootori variant.Sealt tasub võtta ka need andmed ,et võimagstersus ´30% jne.Samas põhjamaade kõige kiirem tavamotoga dragster on ehitatud Toyota mootorile. Seega Cmry 2,0 või2,2
Vasta
#8

Just nädal tagasi ostsin 24 mootori ka aga erilist plaani seda küll peale pole panna(vist natuke nõrk ikka). Pidurite poolelt on kõik uued osad peasilindrist töösilindrite ja trumliteni juba valmis varutud.
71.5 kw ongi 30% Volga originaalist rohkem.
Küsimus aga on,et palju need Volvo mootorid keskmiselt kaaluda võivad??
Vasta
#9

Mina paigutaksin GAZ-21-le 3-e liitrise UAZ kasutatava mootori, muide see on GAZ-21 plokil ainult kolvid on diameetriga 100 mm, kapoti alla vaadates on raske vahet teha originaali ja viimati mainitu vahel. Selline trikk on minu teada ka ühel Pärnumaa mehel teostatud (pruunika pärlmutter värviga värvitud GAZ-21).
Vasta
#10

miilits Kirjutas:Mina paigutaksin GAZ-21-le 3-e liitrise UAZ kasutatava mootori, muide see on GAZ-21 plokil ainult kolvid on diameetriga 100 mm, kapoti alla vaadates on raske vahet teha originaali ja viimati mainitu vahel. Selline trikk on minu teada ka ühel Pärnumaa mehel teostatud (pruunika pärlmutter värviga värvitud GAZ-21).
Küttekulu?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne