Kes mida kogub?
#41

kui keegi kuuri koristades kusagilt kola seest leiaks, siis oleksin väga tänulik ÕLLEPUDELITE KORKIDE eest. päris tavalised ei huvita, aga kui korgil on juba mingi kiri peal, siis läheks kaubaks. eriti huvitet olen 70ndatest pärit korkidest - siis pressiti mingil ajal korgi sisse säilivusaeg ja tootja nimi.
Vasta
#42

Kui kellelgi leidub kusagil vinüülplaate,siis võib pakkuda ps-s .Päris suvalisi plaate ei kogu ,muusika peab ikka olema kuulatav ja plaadid enamvähem korras aga pakkuda võib kõike,( mine tea mida leida võib, seepärast ei hakka ka esitajaid ega muusikastiile üles loetlema,kõlbavad nii lääne kui nõuka aegsed plaadid.) teen valiku ja kui muidu kaubale ei saa siis võin pakkuda ka mõõdukat tasu.
Vasta
#43

õllepudeli korke võin pakkuda, aga tavalisi, kasutatud frederik, saku jne. 3-4a vanad kogus ca 6000tk
Vasta
#44

Mina kogun siis ameerika muskel autode mudeleid! Big Grin

Mini chopperi mees!
=) Wink
Vasta
#45

kogun nostaligilisi asju, mingiaeg panen pilte ka

Suzuki Powwa ! Pure Rice
Vasta
#46

jugaramus Kirjutas:Kogun veel käibel olevaid 5 krooniseid,aga aint mündikesiToungue
Peale selle mudelautosid ja autovõtmeidBig Grin
Võtmeid kogun,kuna ära ei hakka neid viskama,aga aegadega neid nii palju tulnudBig Grin
nüüd ma tean kelle juurde ma müntide järgi tulen Toungue olen ka tahtnud 5münte saada, aga lihtsalt enam pole , ahjaaa mul on üle üks tuliuue opeli võti .

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#47

Ise kogun nii lääne kui ka vene automudeleid. ( erilist huvi pakuvad Fordid ja Vaz'id Wink )
Vasta
#48

MartinL Kirjutas:Lisaks kastide viisi Za Ruljomi.
Kas Sul leidub 40-date lõpu ja 50-date ZR-e kus on mõni artikkel või pilt GAZ 12-st? Oleksin huvitatud skaneeringust või koopiast või koguni vastava numbri omandamisest või vahetusest. Minu ZR kogu algab aastaga 1970 kusjuures on ka üksikuid topelnumbreid põhiliselt 80-datest.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#49

Mina tegelen mootorrataste kollektsioneerimisega. Ja nende taastamisega. Korjan kõiki vene mootorrattaid + veel mitte vene mootorrattaid nagu näiteks jawa jne. NB! ei müü neid ealeski maha vaid võtan need kõik vist omaga hauda kaasa!

Otsin Türil olnud jalgratta poest ,,Raidaru,, pilte ja jutustusi!

Tulihingeline asjaarmastaja retro ralli teemal !
Vasta
#50

Kogun vene automudeleid ( tänaseks päevaks kogus on 160 tk) Smile
Vasta
#51

eberhard Kirjutas:
MartinL Kirjutas:Lisaks kastide viisi Za Ruljomi.
Kas Sul leidub 40-date lõpu ja 50-date ZR-e kus on mõni artikkel või pilt GAZ 12-st?  Oleksin huvitatud skaneeringust või koopiast või koguni vastava numbri omandamisest või vahetusest. Minu ZR kogu algab aastaga 1970 kusjuures on ka üksikuid topelnumbreid põhiliselt 80-datest.
Mul algavad nad ka kuskil 70-ndatest.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta
#52

Kogun kahekrooniseid ja Eesti õlletehaste purke, mida on väga palju puudu(kui kellegil juhtub vedelema võib pakkuda)
Kui kedagi huvitab siis leidsin maalt lakapealt kastitäie ajakirju Sotsialistlik Põllumajandus ja teise Horisonte.
Vasta
#53

Tundub, et mina kogun mootorrattaid IZ.
Ajaga kogunenud neid juba 7. Mõned küll lahtisemal ja mõned komplektsemal kujul.


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#54

Kogun vene rollereid. Hetkel küll neid ainult kaks, aga lähiajal on majja tulemas uus isend.
Veel on mul huvi vanade fotode osas, kus on peal mootorrattad.
Vasta
#55

Naljakas küll mõelda,aga mina kogun vist vaenlasi tänu oma tööleBig Grin
Vasta
#56

Scania bussimudeleid, Scania nokamütse, bussipilte

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#57

Valik minu eesti puu tikutoosidest . Loodan, et on äratundmisrõõm. Kindlasti on veel mõni eesti PUUtikutoos, kuid enamus siin, mis mul on + tavalisi ja võõtkeelseid puu ja tavalisi on ka päris palju veel.
Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#58

Korjan vanu münte. Aga ainult neid, mis ise leidnud olen. Ehk siis metalliotsija kaasabil erinevatest pinnastest.
Vasta
#59

Mina kogun MINImudeleid , kuigi neid vaid 13 om, aga siiski kui päris masinat ei jöua osta, siis tuleb ajada mudelitega läbi.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#60

kogun mudelautosi. kokku üle 300 1/43 mõõdus autosi
ruumist hakkab juba puudu jääma
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne