Kes mida kogub?

Erinevate riikide rahasid, kokku on ühes parajas kirstus juba terve varandus. Hea lastega poodi mängida Smile
Vasta

Kogun välismaal käikudelt ühistranspordipileteid(olemas Soome trammipilet,Londoni metroopilet ja Tallinn-Helsinki laevapilet)
Vasta

Pontule: http://www.soov.ee/parnumaa/Looktrell_ja_kasipuur_2129601.htm?ca=1&w=3
Mõtsin tükk aega, kuhu panna, siinne kiire jälgimine tundus õigustavat järjekordset offtopicut.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Tänan vihje eest.
Pilt on küll kehva, kuid selline eksemplar on vist olemas.
Vasta

Tere.
Ise tegelen küll vanade tsiklite ja ll MS aegse kolaga aga selle trelli pildi panen ksf! pontu6`le.
[Pilt: 219738157df874_l.jpg]
[Pilt: 1]
"YANKEE"
Nr. 1555
NORTH BROS MFG.CO
PHILA.PA.USA

Riistapuu on kahe kiirusega, ümberlülitus toimub vända kinnituse juurest kangiga.
Viie käiguga: 1.nii päri kui vastupäeva, 2.ainult päripäeva, 3.ainult vastupäeva, 4.keera vänta kuhu tahad, padrun tiirleb päripäeva, 5.kõikide liikuvate osade lukustus.
Puudu on kahjuks alumine käepide. Ära pole visand, äkki on kuskil alles.
Enne akutrelli kasutasin seda riistapuud üpris sageli.
Momendil veel ei taha ära anda aga kaugel see Kurtna ka on.
Toomas.
Vasta

Ai kurja! Üks Yankee kuluks ära küll!
Igatahes kui turule tuleb, siis olen esimene huviline. Panen ennast järjekorda.
Vasta

Mida pidada kogumise all silmas?Kui asju korjatakse kindlal eesmärgil?
Hakkasin mõtlema mida olen siis kogunud.Kunagi kogusin lemmik muusikat kassetidel(päris mitu hoiukohvritäit sigines)siis tulid CD nii sai neid edasi juba CD kogutud(kokku sai kolm 60 kohaga riiulitäit ja peoga peale ka)edasi korjasin lemmik filme DVDdel(1,5m riiuli sain täis)Kogutud on veel automudeleid,sai ka ise valmitatud kaherattaliste mudeleid.
Mopeedi aeg sai kokku korjatud oma rikutud kolbe.Tehnilist kirjandust on kogutud.Ega ei meenugi kõik mida on kogutud.Viimasel ajal on tekkinud kogu LED tasku lampidest.
Tegelikult eks see kogumine ole selline oma moodi hasart mängBig Grin Vaja pole aga pean kindlasti selle saama.
Taeva väravad pidid ka sellele kergemalt avanema kel rohkem asju onBig Grin
Vasta

5 Markialbumi. ja fototehnika kaamerad ja ilmutusaparaat. Televiisori parandusseadmed. Vanad mündid

Omaette nokitseja.
Vasta

(28-01-2013, 16:30 PM)Jopakolla Kirjutas:  Kogun ka õllepurke ja kõikvõimalikku muud õllega seonduvat.(korgid,sildid kannualused, kannud-klaasid jne.) Purke on ca 2000 erinevat. Kellel midagi üle võib pakkuda. Eriti olen huvitatud 5 liitristest purkidest. Nende eest, olenevalt purgist võin vastu anda samas mahus õlut Smile

Veel võib pakkuda A le coq-i küsimuste-vastustega korke. Hetkel olemas ca 700. Kokku peaks neid 1040 olema, nii, et mõni veel puudu Big Grin
Vasta

(16-02-2013, 18:21 PM)Jopakolla Kirjutas:  
(28-01-2013, 16:30 PM)Jopakolla Kirjutas:  Kogun ka õllepurke ja kõikvõimalikku muud õllega seonduvat.(korgid,sildid kannualused, kannud-klaasid jne.) Purke on ca 2000 erinevat. Kellel midagi üle võib pakkuda. Eriti olen huvitatud 5 liitristest purkidest. Nende eest, olenevalt purgist võin vastu anda samas mahus õlut Smile

Veel võib pakkuda A le coq-i küsimuste-vastustega korke. Hetkel olemas ca 700. Kokku peaks neid 1040 olema, nii, et mõni veel puudu Big Grin

võin ka pakkuda korke, erinevaid, ca 6-7000tk, kõik ise ära joonud-selle kohta võin anda allkirja
Vasta

Trelliblogi 50! Suur juubel on nüüd siis käes. Toungue
Aga ka see ei ole veel kõik. Juba on järgmised ülespaneku ootel.
Vasta

                mul neli vaibatäit märke ja medaleid,suurem rõhk medalitel ja II maailmasõja Saksa rinnamärkidel. Samas on ka erineva kuju ja disainiga pudelid! Kohe saab üks ruum valmis kuhu kavatsen üles panna kaitseväes kasutuses olnud sidetehnika - välitelefonid,raadiojaamad, kommutaatorid jm selline!!! ja veel on lihtsalt kogunenud erinevaid pangakaarte!
Vasta

Trelliblogi 60!
Jätkub...
Vasta

Aga mina kogun vanu mootorrataid on teisi veidi üle 200. ja kanende mootoreid,kirjandust.
On veel mündikogu ja margikogu ,viimase võiks ära müüa või vahetada.Veel võin vahetada õllepokaale tsikli asjade,kirjanduse vastu.Muide on ka Estonia laevalt õllepokaal.
Vasta

(04-10-2013, 07:53 AM)Armex Kirjutas:  Aga mina kogun vanu mootorrataid on teisi veidi üle 200...
On olnud au miskit osa nendest näha, motohuviliste märg unenägu.
Vasta

Trelliblogi 75!
Jätkub...
Vasta

Kui kellelgi peaks olema üleliigsied vanemaid Eesti õllekannu aluseid, siis oleksin huvitatud kaupa tegemast.
Vasta

Kogun soovitavalt köidetud kujul Eestis ilmunud perioodikat. Erilline huvi ajaleht "Edasi" vastu. Lisaks kalkulaatoreid, mis on valmistatud enne 1985 aastat, lauaarvuteid (komplekte), mille tootmisaeg on varasem, kui 1990 ja läptoppe, mis on valmistatud enne 1993 aastat. Kui mingi ime läbi vaba aega tekib, siis tekitan enda veebi ka ülevaate olemasolevast kogust ning annan ka siin teada Smile
Vasta

Kogun teise maailmasõja aegseid militaar asju, ja suitsupakke.
Vasta

Mina kogun häid mõtteid, kuidas ratsa rikkaks saada Big Grin
Kui kellegil on mõni üleliigne, võib PSiga minu poole teele panna.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne