I: Koeru Autoremonditehas?
#21

Minu mäletamist mööda remonditi Koerus 90. aastate alguses ka RAF busse. Nimelt tegin ma 1992-1993 aastal ETV-s saadet "Eesli Televisioon", mida sai rahastatud saate pauside ajal näidatud reklaamide näitamistulust. Et reklaamid tuli meil endil välja kaubelda, külastasime me ka mingit tolleaegset autonäitust või -messi, kus saime jutule ka Koeru Autoremonditehase tolleaegse direktoriga. Tollele hakkas vist meie naisadministraator meeldima ning nii ta meie saatesse reklaamiaega ostiski. Ja kui ma õigesti mäletan, oli tolles reklaamis juttu ka RAF bussidest.
Oskab keegi midagi täpsemat lisada?
Vasta
#22

Mäletan niipalju, et Koeru oli 1990. aastate esimesel poolel, pärast taasiseseisvumist igastahes ka RAF-i Eesti müüja (kuskil peaks mul alles olema ka tol ajal ilmunud "Autolehti", kkus ühes neist see fakt ka must valgel märgitud). Viimased uued rafikud tulidki meie maile kuskil 1994. aasta kandis ja ega Koerul ning ka Jelgava tehasel pärast seda teadupärast pikka elu polnud...
Vasta
#23

Minu firmas seisab mahakantud Уаз 452 Д.Reisija poolse päikesesirmi
tagant tuli selline asi välja:
[Pilt: p1010006nn8.th.jpg]

1985 Lada 1300 SL
Vasta
#24

Üheksakümnendate algul tehti Koerus RAFidele ja hiljem ka juba lääne bussidele uusi istmeid sisse.
Vasta
#25

Huvitavat lugemist!
http://autoremonditehas.blogspot.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne