K: kuidas Moskvitchi normaalselt ekspluateerida?
#21

wax Kirjutas:Aga mulle meeldib rohkem foori tagant spurtides tagatulesid näidata ja masdakuuemehi närvi ajada.
WAX luba naerda Big Grin
Parkivale M6-le võid tulesi näidata, või tahad minuga mõõtu võtta Wink
imre@kardan.et.mossed.näitavad.tulesid.mu.6-le Cool
Vasta
#22

nymmik Kirjutas:
wax Kirjutas:Aga mulle meeldib rohkem foori tagant spurtides tagatulesid näidata ja masdakuuemehi närvi ajada.
WAX luba naerda Big Grin
Parkivale M6-le võid tulesi näidata, või tahad minuga mõõtu võtta Wink
imre@kardan.et.mossed.näitavad.tulesid.mu.6-le Cool
Ei uskunud et siinsest foorumist kohe ennast keegi puudutatuna tunneb Big Grin Aga igatahes igapäevased sõidud on näidanud et mosse hüppab esimesed kümned meetrid foori tagant tänu oma madalale momendigraafikule vägagi eduliselt teistel eest ära. Sel ajal kui esiveolised tühja kraabivad või 5000 pööret ootavad Smile
Vasta
#23

WAX-ile tagant targutuseks pajatan, mis juhtus minuga kunagi ühel siledal neljarealisel Eesti maanteel. Nimelt sõitsin mina 1971. aasta Izevski tehase 412 tüüpi sõiduautoga 110-ga, nagu lubatud. Mingi diisel Nissan pidurdas järsult minu seljataga, rebis rooli vasakula ja alustas omas reas möödasõitu, sest Mosse taga ei saa ju 110-ga sõita, muudkui paneb pidurdama. Kuna tee oli vaba, otsustasin ka pisut pedaali vajutada. Minu auto seier näitas 140 ja Nissan pidi musta tossu pilve saatel ikka mööda saama, sest Mossedest on ju vaja mööda sõita.
Seega oma põhiolemuselt on Moskvitšil ressurssi ja arengueeldusi küllaga. Paraku on enamasti need autokujulised esemed koostatud ebakvaliteetselt. Mosseliigagi on ju näidanud, et eriliselt kallilt tuunimata on võimalik sõita vägagi kiiresti.
Minu 412 võttis suviti 5,9 l/100 km, talvel koos soojendamiste ja lumes ukerdamistega muidugi rohkem. Tuunisin oma Mosse  vanade koondislaste näpunaidete järgi ja sain liigeldud küll.
Kusagil siin foorumis juba pajatasin sellest aga märksõnadena olgu loetud veel olulisemad punktid:

1. tasakaalus mootor ja kardaanid
2. tuntud firma korralikud rehvid
3. tuntud firma amordid
4. tuntud firma hõõrdkatted
5. lekete puudumine
6. korralikud määrdeained
7. korralik kütus 95 või veel parem 98
jne...


Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#24

wax Kirjutas:
nymmik Kirjutas:
wax Kirjutas:Aga mulle meeldib rohkem foori tagant spurtides tagatulesid näidata ja masdakuuemehi närvi ajada.
WAX luba naerda Big Grin
Parkivale M6-le võid tulesi näidata, või tahad minuga mõõtu võtta Wink
imre@kardan.et.mossed.näitavad.tulesid.mu.6-le Cool
Ei uskunud et siinsest foorumist kohe ennast keegi puudutatuna tunneb Big Grin Aga igatahes igapäevased sõidud on näidanud et mosse hüppab esimesed kümned meetrid foori tagant tänu oma madalale momendigraafikule vägagi eduliselt teistel eest ära. Sel ajal kui esiveolised tühja kraabivad või 5000 pööret ootavad Smile
Ei tunne ennast üldse puudutatuna Smile , sest ei usu mitte iial, et stock mootoriga mosse tulesid näitaks 2x võimsamale autole v.a. Soomlaste Batmobiil.
Vasta
#25
Question 

keegi ütles, et 5,9 liitrit sajale! Mingi test oli ökonoomsemaitele autodele ja need kah ei saand sellist tulemust päriselt, ikka oli rohkem, nii et see on kas süvavale või mingi imenipp, palun seletage veel ja põhjalikult, mis seal mootoris siis muudetud oli, kui üldse midagi
Vasta
#26

aa jah, mis asjad on hõõrdkatted?
Vasta
#27

piezvaniman Kirjutas:keegi ütles, et 5,9 liitrit sajale! Mingi test oli ökonoomsemaitele autodele ja need kah ei saand sellist tulemust päriselt, ikka oli rohkem, nii et see on kas süvavale või mingi imenipp, palun seletage veel ja põhjalikult, mis seal mootoris siis muudetud oli, kui üldse midagi
Eks vist karburaator ole vahetatud. Ja noh, kui sõita ühtlase kiirusega kusagil 70 juures, siis on see täiesti võimalik.

Maamees linnast.
Vasta
#28

piezvaniman Kirjutas:aa jah, mis asjad on hõõrdkatted?

Arvan et materjal, mis liimitakse/needitakse piduriklotsidele ja sidurikettale. Smile

Nymmik, autot ei vii edasi hobujõud, vaid moment! Big Grin Aga see selleks.
Millegipärast on kõigil eksiarvamus et kui tänaval sõidab mosse, siis on ta kiirus 30kmh. Ise olen mosse roolis suht raske jalaga, sõidan tavaliselt vooluga kaasa, kuid väga tihti üldisest voolust kiiremini. Seetõttu tundubki vist masdameestele, et ohhh nüüd peab rallit sõitma. Ja siis nad tõmblevadki iga hinna eest, higise otsa ette suurelt KOMPLEKS kirjutatud. Toungue Aga ma ei tea, võibolla on hoopis minul midagi viga Rolleyes
Vasta
#29

Onupoeg rääkis, et kuna tal vahtraleht ja mosse, et siis teda kõik mendid peatavad, Wax, sul ei ole seda probleemi, et mosse on ja ment alatasa saba peal?

Maamees linnast.
Vasta
#30

andris Kirjutas:Onupoeg rääkis, et kuna tal vahtraleht ja mosse, et siis teda kõik mendid peatavad, Wax, sul ei ole seda probleemi, et mosse on ja ment alatasa saba peal?

Poolteist aastat, mis ma igapäevaselt sõitnud olen nii Tallinnas, Võrus, kui suvel üks 1000km ring Lätis - keegi pole kordagi kinni pidanud ega kontrollinud. Smile Eks see politsei huvi oleneb ka auto korrasolekust. Kui on silmaga näha, et ilge pann, siis võid kindel olla et kaugele ei jõua Smile
Vasta
#31

wax Kirjutas:Nymmik, autot ei vii edasi hobujõud, vaid moment! Big Grin Aga see selleks.
Millegipärast on kõigil eksiarvamus et kui tänaval sõidab mosse, siis on ta kiirus 30kmh.

Teiste vanade autodega on täpselt samamoodi. Aga noh, "tavaautoga" sõites (teen seda ainult hädavajadusel, ausõna) on sama naljakad ka mosse ja 06 mehed, kes foori taga iga hinna eest tõestada üritavad, et nende sõiduk on tegelikult hoopis rakett või dragster Smile
Vasta
#32

wax Kirjutas:Nymmik, autot ei vii edasi hobujõud, vaid moment! Big Grin Aga see selleks.
Millegipärast on kõigil eksiarvamus et kui tänaval sõidab mosse, siis on ta kiirus 30kmh.
Ei hakka su usku ümber pöörama kui oled nii kindel, et Mosse näitab enamusele selle aastatuhende tehnikale tulesid. Tänaval liikumise kiirusest pole ma rääkinud. Ise kulgen Muhuga maanteel ka 90-ga aga ei väida, et kummi suitsetan ja tulesid näitan. Ja kui keegi vana-rauaga kihutab tänaval, ei tunne ma komplekse, vaid hoian just nimelt kaugemale, sest kui mõni uuem masin peaks ees pidurdama on tõenäosus suur, et paned oma rauaga tagant sisse. Mina enda Sapu pidureid 100% küll ei usalda, mis sest et kõik osad on välja vahetatud ja remonditud.

Mõni fakt:

ZAZ965
suurim võimsus 30hj / 20kw - 4000rpm
moment 53/2800rpm

Lada1600
suurim võimsus 78hj / 57kw - 5400rpm
moment 132/3400rpm

Mazda6 2.0L
suurim võimsus 141hj / 104kw - 6000rpm
moment 181/4100rpm

Mosse1500
suurim võimsus 70hj / 52kw - 5800rpm
moment 115/3400rpm

Ja ärge hakake rääkima pööretest, muidu vädate, et mosse näitab F1-le ka saba

EDIT: Diislid on ka vägevad kiirendajad, sest momenti on neil kõvasti Wink
Vasta
#33

wax Kirjutas:autot ei vii edasi hobujõud, vaid moment! Big Grin

ai, ai... kus on füüsika? Eks need hobujõud, pöördemomendid ja pöörded ole kõik omavahel kenasti võrdeliselt kokku seotud, tähtsate valemite jms-ga. Ehk paljalt pöördemomenti ei saa ju palju olla, ilma võimsuseta, kui pöörete arv sama. Lihtsalt, kui pöördemoment, selle saadavus ja käigukasti ülekanded paikas pole, ongi tulemuseks auto mis edasi ei liigu.

Ahjaa, mu mosu liigub (sry, liikus) ka kiiremini, kui mõlemad hetke igapäevaliikurid (2,0 ja 3,4D) ja tõenäoselt saaks ka kiirenduses pika puuga. Samas ei meenu pikematelt sõitudelt ühtki helgemat momenti sõidumugavuselt mis sunniks Moskvitchi, näiteks paar aastat nooremale landcruiserile eelistama. Üleõlapilke korjavad mõlemad.


Vasta
#34

piezvaniman Kirjutas:keegi ütles, et 5,9 liitrit sajale! Mingi test oli ökonoomsemaitele autodele ja need kah ei saand sellist tulemust päriselt, ikka oli rohkem, nii et see on kas süvavale või mingi imenipp, palun seletage veel ja põhjalikult, mis seal mootoris siis muudetud oli, kui üldse midagi

Selle kohta kirjutas Kalju Aleksius kunagi terve vihiku kujulise raamatu. Pealkirja ma ei mäleta, aga teema oli, et kuidas sõita mingi hulga kütusega 100 km rohkem, või midagi sellist... Tasub lugeda.

Ökonoomsus ja kiirus ei tule ainult mootorist, purjetajad pesevad isegi paati, et kiiremini edasi liikuda. Minu vana Mosse eelduseks oli ka eelmine perenaine, kes seda ainult suvel ilusa ilmaga tuulutanud oli ja muidu väga eeskujulikult hooldanud.
Mul on aega, raha ja huvi piisavalt, et mingisuguse Mossega jamada. Kui mul neid kolme komponenti poleks, siis ma ei kulutaks tohutult, mingi Mosse peale, et hiljem kütusega kokku hoida. Summa ei muutu kui investeerida tehnika parendamisse kütuse kokkuhoiu nimel või maksta kütuse eest. Loodussäästlikum oleks muidugi vähem kütust tarbida. Seega pole mõtet arutleda Mazdade ja Mossede võimekuse üle kui eesmärk on jõuda tõeni. Loomulikult on mistahes kaasaegne liisingusaan kvaliteetsem ja mugavam ühest nõukogude laiatarbe autost. Küll aga on mõnel "hullul", nagu näiteks mul, huvi tegeleda igasugu töllakustega, sealhulgas Moskvitšiga igapäevaselt sõitmine. Soovitan teistelegi soojalt! Loomulikult arvestades minu tehnikapargi suurust, ei ole ma võimeline tarbima Mosset kõikidel päevadel aastas, teistele jõuvankritele tuleb ka kohta jätta.

PS Hõõrdkatted on siduri ja piduri katted, millest sõltub kiiruse ja ökonoomsuse osas kummaliselt palju.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#35

jaa, hõõrdkatted, ja stuff, ja keegi tõesti teab mis see on. On ikka toredad ajad, ja mingi Mazdavend ajas kilovatid segi, ja keegi ikka hoolib mossedest.Nii hea tunne kohe.Ma olen siin tulevastele foorumikülastajatele palju head teinud.Loodame , et nemad teevad järgmistele.
Vasta
#36

Aga sõbrad,mida on mosses head,peale nostalgia mitte essugi!!
Ei ole mõtet rääkida et käivitub kergelt,soe ja mugav ja ökonoomne!!
Loll jutt!! Ei sõidaks päevagi IGAPÄEVASELt !! Proovige tehnikat samas aastas aga toodetud rootsis (saab),saksas (bmw)jne.siis saate kogemuse mis kinnitab,et mosse,kui nõukogude auto,pole inimestele mõeldud,vaid ....?
See on minu arvamus!

seisan Pärnurannas jalgupidi solgivees
Vasta
#37

tarmiit Kirjutas:Aga sõbrad,mida on mosses head,peale nostalgia mitte essugi!!
Ei ole mõtet rääkida et käivitub kergelt,soe ja mugav ja ökonoomne!!
Loll jutt!! Ei sõidaks päevagi IGAPÄEVASELt !!

Seda teksti ei võta ma isiklikult !!! Endal pole mossega probleeme olnud, 15 aastat sõitnud ja on olnud nii soe kui ka mugav ja käivitamisega pole samuti probleeme olnud kui hooldanud, siis kui vaja ja mida vaja.Ja ökonoomne oli samuti -linnasõidurežiimis 8-9 liitri 100-le ja maanteel 6 liitrit 100-le.JA SEE EI OLE LOLL JUTT !!!!!Kõik oli TIPPTOPP!!!-NB !!! Paralleelselt mossega olid tööautod kõik nii öelda läänekad.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne