Traktor T28
#61

Ma ei tea kas see oli sama T28 Mustla lähedal aga ühte tahtsime tallu osta aga see osutus selliseks rämpsuks et lausa õudne. peremees valas õli sisse ja kohe hakkas tilkuma igast otsast ja jäi see kaup meil katki.

Veel pole maha löödud
Vasta
#62

(27-06-2012, 20:07 PM)JaakH Kirjutas:  Ma ei tea kas see oli sama T28 Mustla lähedal aga ühte tahtsime tallu osta aga see osutus selliseks rämpsuks et lausa õudne. peremees valas õli sisse ja kohe hakkas tilkuma igast otsast ja jäi see kaup meil katki.

Selle aja peale tilguvad kõik traktorid...... ja korralikku traktorit annab ka nüüd otsida. Müüakse ikka vigadega asju. No kes see hakkab traktorit kapitaalselt remontima ja siis kohe müüki panema......et näh,tegin kap. remondi ja nüüd võtke.... Ja üldse ei tasu mõelda,et saate täiesti korraliku asja.....peate selle ise tekitama.
Aga seda Mustla traktorit müüs hoopis proua.....peremees oli surnud. Midagi mäletan,et oli vist olnud kas tööstuskooli või tehnikumi traktor kunagi.... Kahtlustan,et tegu ikka sama traktoriga. Sest keegi rohkem ei teadnud seda marki traktorit Mustla kandis.
Vasta
#63

Tundub jah et sama traktor, ma küll koha peal ei käinud vaatamas vaid tuttav käis ja laitis ostumõtte maha. Nii et rohkem kommenteerida ei oska

Veel pole maha löödud
Vasta
#64

Tervist.

Mul on isegi selline isend olemas. Hetkel tahab veidi putitamist. Hülsi veetihendid lõi ära.
Vasta
#65

Mitu raha säärane isend ka maksab?

Endal õnnestus see aasta Tartumaal kohata töökorras ja töötavat T-28d.


Vasta
#66

Tere.

Tekkis huvi küsida, et palju neid traktoreid originaalmootoriga Eestisse üldse alles jäänud on? Miskipärast on tunne, et töötavaid isendeid on alla kümne..
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne