World Jump Day
#1

http://www.worldjumpday.org

Väidetavalt siis targad teadlased tahavad 600 000 000 inimest 20. juulil hüppama panna, et siis Maa oma orbiidilt kõrvale lükata.
Eesmärk oli siis nende sõnul ära hoida kliima soojenemine.

Hakkasin siin oma väikest aju piinama ja mõtisklen, et kas see asi on üldse võimalik. Vahest mõni targem teab asjast rääkida.
Vasta
#2

Idiootsemat asja pole ennem kuulnud!

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#3

See on täpselt sama võimatu kui iseenda patsipidi üles tõstmine. Äratõuke hetkel liigub Maa hüppajale vastassuunas, kuid raskusjõud, mis su alla tagasi toob, liigutab oma endisele kohale ka Maa.
Vasta
#4

Minu arvates samuti võimatu...
Aga ma ei taha uskuda et need teadlased nüüd nii lollid on et korraldaks sellise kampaania võimatu asja jaoks....

Aga võibolla on see siis reklaaminipp (nagu Kiur Aarma Kahvlisaates ütles), et neid särke ja vidinaid müüa.
Vasta
#5

Võiks elevandid ja ninasarvikud ka samal ajal hüppama panna, oleks ikka ägedam efekt. Aga siis vist lendaks Maa orbiidilt üldse minema, sest et targad teadlased on ju välja arvutanud, et täpselt 600 miljonit ja mitte ühtegi rohkem...
Vasta
#6

Ausalt öeldes mind see kampaania veenab. Kuivõrd p'rses meie planeedi olukord on, olen nõus igasugusest hullusest ja proovist osa võtma, et asi paraneks. Ja too juulikuine üks hüpe ju suurt tükki küljest ei rebi.
Endale aga üsna arusaamatu see, kuidas on võimalik, et Maa nihkub oma planeedilt, kui samaaegselt hüpatakse kõikjal meie planeedi pinnal. Minu teooria kohaselt peaks asi siis ühele kohale jääma. Isegi lihtne katse tavalise palliga näitab seda (kahelt poolt lüües jääb kohale, ühelt poolt lüües liigub kohalt).
Tegelt eks ta üks suur utoopia ole, aga piisavalt lahe värk, et ise asjas kaasa lüüa.

Jyrka@kuu aega tagasi juba registreerunud meie planeedi päästmiseks

Pots ja postivahe.


Vasta
#7

JyrkaEE Kirjutas:kuidas on võimalik, et Maa nihkub oma planeedilt, kui samaaegselt hüpatakse kõikjal meie planeedi pinnal.

Ei hüpata kõikjal, vaid ainult teatud riikides, mis jäävad nö. ühele küljele. Hinnavaatluse foorumis on pikalt räägitud sellest, kes otsib, see leiab.
Ma ise ei usu, et asi töötab.
Vasta
#8

Ise arvan, et midagi võib toimuda ka, kuna klassivend rääkis midagi sellist, et jalgpalli EMil rahvamass läks möllama, ning tekkis väikene maavärin .
Ja kes kahtleb selles, et inimesi kokku saadakse, siis minu seisukoht on selline, et kui keegi läheb sellel päeval hüppama, siis ta pereseltsis ju ikkagi küsitakse, et kuhu Sa lähed, ning siis ütled, et hüppama. Mina arvan, et siis teevad pereliikmed ka selle "nalja pärast" kaasa Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#9

Aga sellest ma nüüd aru ei saanudki et kas need inimesed kogutakse kõik kokku ühte kohta või valitaksegi inimesed aind teatud kohast ja siis hüppavad oma kodus.
Vasta
#10

Järgmiseks ürituseks võiks olla World Fart Day, kusjuures osa võtavad KÕIK maailma inimesed, mitte ainult kümnendik. Kogu Maa rahvastik seisaks siis teatud kuupäeval seljaga lääne poole, ning olles eelnevalt ära söönud kolm liitrit hernesuppi näkku laseks kokkulepitud kellaajal oma kõhutuuled valla... Idee seisneb siis selles, et tekkiv reaktiivjõud paneb Maa kiiremini pöörlema, sest et muidu jääks see aastal 2009 seisma.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne