Capri taassünd...
#21

Küsimus, kas hakkad kunagi mõtlema selle auto puhul mustale numbrile? Eelarve oli sul ju paigas, seda sa ületada eriti ei tahtnud, pole nagu mõtet, siis juba parem osta korras masin, kirjutasid.
Kui täisoriginaali ei tule pole ju mõtet pooloriginaali teha, pigem ikka nii nagu ise tahad, sini, must valge mootor kasvõi.

muuseas sa võiksid seda projekti unicwebis kajastada.
Vasta
#22

Eesmärk on täisoriginaal. Tuuningutes ja customites ma tugev ei ole...Toungue
Ja kui mingit sellist projekti püüda oskamatult oma näo järgi "tuunida", siis lõpuks ei oma ta mitte mingit väärtust, ei ajaloolist, ei lihtsalt sõiduvahendina.
Näiteid, arvan, ei tule kaugelt otsida...

Aga samas, mingit 60ndate värve ja lakke ma kokku segama ka ei hakka: auto, mida müüdi omal ajal üle miljoni, on selleks liiga tavaline.
Kasutan ikka tänapäevaseid materjale.
Oleks tegu 1937 Bugatti Type 57SC või MB Gullwing`iga, oleks lood teised.

Niiet tuleb siin mingi komromiss leida.

Euroopa kogemus näitab, et "rahvaautod" tehakse siiski nii, nagu endale meeldib, kasutades tänapäevaseid võtteid. Olen osalenud ka mõnel läänepoolsemal taastamiskonkursil ja veendunud, et kõik sugugu ei aja mingid 100% tehaseoriginaali taga.
Tehakse isegi pisut paremini kui omal ajal tehases, ja mis põhiline, tehakse nii, et endal oleks lahe seda tööd teha.

Väike näide: Saksa üks suurimaid vanaautomüüjaid ja - taastajaid herr Mirbach müüb E-type Jaguari:

[Pilt: 5_hi.jpg]

...mille hinnaklass on "kuni 50 000 euri"
Pildil on aga igaühel näha, et voolikuklamber, mis kinnitab sisselaske külge veevoolikut, on selgelt liiga pikk ja mitteoriginaal; lisaks on kasutatud mingeid värvilisi (siniseid ja punaseid) kõrgsurvevooolikuotsi ja -stutse, värvilisi karbussiülevoole, alumiiniumist konditorusid jpm mida 63ndal aastal kohe kindlasti olemas ei olnud....
Samas, võib oletada, et kui Mirbach selle juba kord müüki on võtnud, on masin väga heas korras ja kindlasti on tal mingi garantii.
(Võid ka teisi vaadata siit: www.mirbach.de)

Niiet ma ei hakka väga tõsiselt seda tehaseasja võtma ja teen nii, nagu endale meeldib...



Mustale  numbrile ma täna veel ei mõtle. Aga kui vaadata neid masinaid lähemalt, millele see antud on, siis tundub, et Eesti komisjon läheb samuti lääne teed: nõutakse paberil küll 100%-list originaalsust, kui siiski vaadatakse pigem seda, kas on vaeva nähtud ja korralikult tehtud või mitte.



Mis eelarvesse puutub, siis pisut läheb ta ikka üle; õigemini, juba on läinud, kuna mootori remont, mida plaanisin 5000ga hakkama saada, ei õnnestunud....Nukkvõll lõi asja segamini.
Ja eks kerel tuleb neid üllatusi samuti.


Aga, robi, miks ma peaksin seda unicwebis tegema, kui on olemas automoto? Rolleyes
Vasta
#23

stihl,kui sa ei aja taga fakte,see tähendab ei soovi teda taastada selliseks nagu ta kunagi oli,siis minu soovitus selline,ära küsi teiste arvamust,tee nii nagu ise arvad.jälgides enda tundeid lood sa auto,mille on taastanud STIHL.see on ju väärtus omaette,tehes erandeid on meil mida vaadata ja millest rääkida.ei usu, et auto mis on taastatud järgides põhimõtet,enamus on teinud nii,oleks sama vaatamis väärne,kui auto mis on taastatud põhimõttel mulle meeldis nii.
edu sulle,soovisin sind lihtsalt julgustada.
Vasta
#24

Janek, tänan Sind väga toetuse eest....Toungue

Aga eks need minu teemaalgatused ole rohkem ka harivat tüüpi, et ärgitada inimesi mõtlema ja arutlema ning eestis valitsevast "silmaklapidpeas-restaureerimisest" üle olema...

Ja ega see, mis mina arvan, ei pruugi üldse õige olla; alati on keegi, kellel on veel rohkem õigus....Wink
Vasta
#25

Tore vaadata, et niipalju vaeva nähtud omapärase auto taastamisel.

Minu soovitus on, et juhul, kui ei ole päris tulihingeline uunikumiaustaja, siis pole mõtet 100% originaalsust taga ajada. Võib ju vabalt sisse viia väikseid muudatusi, mis auto ilusamaks/mugavamaks teevad. Seega tasuks ikka näiteks mootoriosad eraldi värvida ja eri värvitoonides. Ja krunt kindlasti alla panna, muidu hakkab raual roosteuss ja mujal värvi mahakoorumine toimuma.
Aga noh, eelarve, ma suht algajana olen oma paari projekti tegemisel üldiselt loobunud summasid kokku arvestamast, lihtsalt enda rahustuseks, paraku on see ikka nii, kui korralikult teha tahad, siis see ka maksab ja esialgsed prognoosid kipuvad ikka mitmekordselt lõhki minema.

See kõik on muidugi minu arvamus, eks lõppotsus sõltub sellest, mis omale kõige rohkem meeldib.

NB! Kapotialune võib ka väga ilus välja näha näiteks, siin kolmas pilt:

http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_40

Vasta
#26

janek555 Kirjutas:...vända tasakaalustamine kõrgel tasemel tallinnas ka olemas...

Räägi sellest vähe täpsemalt, kas V8 vänta kah tasakaalustavad?

edit: ja siis veel jõudu jaksu teema algatajale kah.
omalgi mootori remont aktuaalne ja hea lugeda kui asjad
sujuvad.
Vasta
#27

minu pakutavast kohast juba räägiti,stihli teises teemas,mis on "tehniline"all.aga minu teada tehakse seal ainult 4 silindrilisi.
Vasta
#28

Veel üks igati eeskujulik mitmevärviline kapotialune:

[Pilt: 3d6d9440988a200cc371a8ff0d38e552.jpg]
Vasta
#29

Noh, jah, ma saan aru küll, kuhu Sa, Rokipeer, sihid...Cool Cool

AGA...

võttes arvesse fakti, et KOGU maailm juba on täis Capreid, mille algupärased mootorid (1,1;1,3 ja 1,6) on asendatud minimaalselt kahe-, tavaliselt 2,8, harvemini kolme- ja tihti ka viieliitriste mootoritega, siis ma usun, et ma ei lähe seda teed.
Vahet pole, kas vaatad sa soomlaste, lätlaste või sakslaste caprisaite, kõikjal pidutsevad kapotialustes veekuued, pritsepihustid ja õhumõõtjad....
Ja et leida ntx internetist sellist capri pilti, millel oleks peal originaalmootor, siis pead tõsiselt vaeva nägema: internetist leidsin ntx ainult ühe pildi ja ühe foto tegin Inglismaal ise. Mistõttu leian, et pole erilist mõtet veel üht musklicaprit juurde toota ning lähen originaali, ühekuuese teed....

Teine asi on see, et peres juba on paar sellist läikiva kapotialuse ja miinimum kuuesilindrilist masinat, kõigile neile kindlustust tehes võtab naha märjaks.

Niiet jään siiski tagasihoidlikuks:

[Pilt: 305.jpg]
Vasta
#30

P.S. See raudtoru, mis kapotti hoidma pandud, on sellepärast, et kui kasutada originaal-kapotihoidjat liiga tihti (pildil puhkeasendis) , siis pika hoidmise (koguaeg tuleb ju igasugu näitustel käia...) peale, vajub suht raske kapott kõveraks, kuna toetuspunkt on ühes servas, mitte keskel...Toungue
Vasta
#31

Viisin end siin vahepeal Capri MK1 lisavarustusega kurssi, et täpsemalt oma masinat defineerida, ons ta GT, GTX või hoopis L.

Fordi erinevad allikad viitavad enam vähem sellisele lisade süsteemile:


'X' Pack - allakäivad esiistmed, 2 - tooniline signaal, topelt sisevalgustus,
liigutatav tahavaatepeegel, käsipiduri hoiatustuli,
tagurdustuli, jne.

'L' Pack - kroomitud stangekõrgendused, kroomitud kereliistud ja ilukilbid,
lukustatav kütusekork, lisaembleemid, tagapidurite vent.avade immitatsioonid.


'R' Pack - 5" plekkveljed 5e kodara immitatsiooniga, sportrool,
lisaudu- ja kaugtuled, kaardilugemislamp.

Allakäivaid istmeid mul pole, järelikult X jääb ära.
GTLR järelikult, kui kusagilt õiged lisatuled ja rooli leiab...???
  
Vasta
#32

stihl Kirjutas:P.S. See raudtoru, mis kapotti hoidma pandud, on sellepärast, et kui kasutada originaal-kapotihoidjat liiga tihti (pildil puhkeasendis) , siis pika hoidmise (koguaeg tuleb ju igasugu näitustel käia...) peale, vajub suht raske kapott kõveraks, kuna toetuspunkt on ühes servas, mitte keskel...Toungue
Kusjuures huvitav on ka see fakt, et parempoolse rooliga autodel tõuseb kapotti hoidev varras ühele poole, aga vasakpoolse rooliga autol teisele poole. Sellise lahenduse mõttekusest pole mina veel aru saanud Smile
Vasta
#33

wax Kirjutas:Kusjuures huvitav on ka see fakt, et parempoolse rooliga autodel tõuseb kapotti hoidev varras ühele poole, aga vasakpoolse rooliga autol teisele poole. Sellise lahenduse mõttekusest pole mina veel aru saanud Smile

Selleks, et teele jäädes kapotialt teele ei astuks(see jääb ju sulle ette vähemalt on mingi takistus olemas). muidu unustad et oled garaazis ja astud kummargil paar sammu tee poole. Sellise lahenduse puhul pead sa selleks, et tee poole astuda korralikult püsti tõusma ja siis on juba kõik ohud näha. Ma arvan et valmistaja on kah seda silmas pidanud.

rockandroll
Vasta
#34

rockandroll Kirjutas:
wax Kirjutas:Kusjuures huvitav on ka see fakt, et parempoolse rooliga autodel tõuseb kapotti hoidev varras ühele poole, aga vasakpoolse rooliga autol teisele poole. Sellise lahenduse mõttekusest pole mina veel aru saanud Smile

Selleks, et teele jäädes kapotialt teele ei astuks(see jääb ju sulle ette vähemalt on mingi takistus olemas). muidu unustad et oled garaazis ja astud kummargil paar sammu tee poole. Sellise lahenduse puhul pead sa selleks, et tee poole astuda korralikult püsti tõusma ja siis on juba kõik ohud näha. Ma arvan et valmistaja on kah seda silmas pidanud.


Tundub loogiline, aga pilte vaadates tundub mulle küll, et varras on pigem teisel pool st. Vasakpoolse rooliga masinatel paremal nurgal.
Vasta
#35

Tegelt jah, ega eri markidel kah erineval pool, aga uuematel on ikka teepoole.
Ja sina stihl, paistab, et mu weber ja väljalaske kolle on ikka kasutust leidnud? Ja tundub, et panen ise ikka kah 1,6 kenti peale(eks hakkan nüüd ise seda otsima, 1 komplektne teada tuleb veel läbirääkida).


rockandroll
Vasta
#36

Tundub, et see kapotivarras on neil ikka täiesti loogikavabalt küljes, siin veel üks "valepoolse" rooliga masin.
Varras on, aga, samal pool, nagu minu autolgi:

[Pilt: 315.jpg]

Mine sis võta kinni, milles asi...



rockandroll: Sinu jupid läksid loosi, jah. Karpakaane küll lõhkusin ära, aga ehk saan uue....

P.S. Kui seda oma Kenti vaatama läed ja mingil põhjusel kaup katki jääb, ole hea, anna teada, läeks kaeks ka....(vahest on tunne, nagu ma koguks neid Kent`e ....Smile )
Vasta
#37

Jätkusivad mootori kokkupaneku ettevalmistused.

Galvaanikast sain kätte mootoripoldid ja -mutrid:

[Pilt: imgp07240lo.jpg]

Tööraha 50.- tundus taas naeruväärselt odav. Nüüd jääb üle ainult see konstruktor kokku panna ...(milline polt, seib ja mutter küll kuskohas käis...?  Rolleyes )

Kangekaelselt üritasin ikka veel oma soodapritsimise tehnikat käima joosta...
Pärast arvukaid katseid selgus, et asi töötab ainult pehmemetallide peal. Alumiinium läheb selliseks:

[Pilt: imgp07292on.jpg]

Need osad, aga, mis sisaldavad peale al. ka muid metalle, ei lähe nii puhtaks:

[Pilt: imgp07172by.jpg]

ja

[Pilt: imgp07165yr.jpg]

Õli, katlakivi jms saast lendab pealt küll minema ja pind läheb täiesti puhtaks, aga mitte heledaks ja säravaks, nii, nagu ta uuest peast oli...Sad
Kasutasin tavalist poes müüdavat söögisoodat ( 4.50.- pakk), mis, tundub, et on liiga pulbriks jahvatatud....Helistasin ka maaletoojale (Haljas AS), kus aga väideti, et tooraine saabub neile juba Ukrainast jahvatatud kujul ning kui soovite jämedamat saada, peate ise sinna kohale minema...????
Ukrainasse esialgu ei plaani minna.
Jääb kaks võimalust:
1. Keegi siinsetest lugejatest pakub mingi hea idee, kust saaks jämedat söögisoodat.
2. Tuleb puhastada, nii nagu siiani kogu aeg tehtud, s.o. klaaskuulipritsiga....

Any ideas?



Vasta
#38

Sorry, et natuke OT küsimus aga kus kohas seda galvaanikat tehakse, kas kuskil tallinnas kah? Palju on tegemise hind? Sul stihl läks 50.- ja tundub, et jubinaid päris palju. Kas neil mingi kilo hind, millega teevad?
Vasta
#39

Galvaanikat teevad Vasar, Norma, Lõuna-Eestis Võru Galvaanika jpt...

Mina käin juba 5a Normas, kuigi nad lõpetasid juba ammu kollase passiveeringu (EUs keelatud, mürgine pidi olema... ) tegemise, aga õnneks on sattunud viimasel ajal vanemad masinad, niiet valge tsink on minu jaoks ok.
Vasar ja Võru teevad kollast ka...

Normas küsivad ühe kilo galvaniseerimise eest 25.- eeku.
Täiesti ametlikult ning üldse ei pea kellegi tuttav olema.
Jubinad peavad, aga, lihtsalt hästi puhastatud olema. (nii õlist, lahtisest roostest jne...)

Vasta
#40

Endiselt jätkuvad otsingud esitulede suhtes.

Polegi siiani suutnud otsustada, kumbad tuled panna, kas originaalid, kaks kandilist koos kollase või valge suunatulega (nagu siin eespool üks roheline inglise numbriga masin on) , või hoopis pisut "tjuunida" ja panna külge neli ümmargust.
Suunatuli tuleks sellisel juhul eralgi muretseda ja stange nurka kinnitada...
Viimast varianti kasutas 1973-74a ka tehas, nii et kellelgi ei tohiks ütlemist olla, et pole originaal...

On ju neli tuld ka suht sümpaatne: ???

[Pilt: tn_mk1-0018.l.jpg]

Seoses sellega on mul aga kindlasti vaja hankida need plastosad, mis tulede ümber on. (meenutavad pisut Vaz 2106 tuledevõrusid)
Leidsin sellise kontori nagu http://www.smithanddeakin.co.uk, kust peaks olema võimalik neid asju (ja ka palju muud, nagu tiivad, kapotid jms) osta.

Minu hinnapäringu peale vastasid nad aga nii:

"Hi Hart,
We have fibreglass bezels in stock they are £47-20 pair,  post to Estonia will be £34-30, total price £81-50
Regards Mike"

Ehk siis võrud on 542.-/tk + transport 789.- eeku.
Suht mõrvarlik jällegi.
Sest kui vaadata selle firma kodulehe esimest lehte, selgub, et omadele on neil ntx ühe esitiiva saatmiskulu 184.- eeku...
Need inglased kohe oskavad iga asja eest raha küsida....??? Selle asemel, et jupid oma Royal Mail`i (mis on ju ka väga töökindel organisatsioon) panna, otsivad nad mingi hirmkalli kullerifirma ja saadavad mujale euroopasse asju sellega.
Affid.

Ilmselt proovin lähiajal sakslastega asju ajada....uurin, mida http://www.oldcars.de/kataloge/capri/Capri_deutsch.htm mehed räägivad.

Ehk on kellelgi siinsetest fordimeestest nendega kogemusi?
Kui on, olge head, andke teada...



Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne