Jawa restaureerimine, link
#1

Kolades mototeemalistel lehtedes sattusin alljärgneva lingi peale:
http://www.geocities.com/MotorCity/Downs...oject.html
Järjekordne tõestus, et pole mõtet vanakesi "tuunida", piisab algupäraselt taastamisest ja tulemus on super. Kas pole kena isend, eh?
Vasta
#2

link ei tööta...

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#3

Töötab, lihtsalt suur hulk huvilisi kulutas ära kodaniku veebiteenuse pakkuja poolt talle antud võrguliikluse mahu ja leheküljele seega ajutiselt juurde ei pääse. Seal maal teenitakse selliste asjadega kasumit.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Ishijupp Kirjutas:Järjekordne tõestus, et pole mõtet vanakesi "tuunida", piisab algupäraselt taastamisest ja tulemus on super. Kas pole kena isend, eh?

Loomulikult on kena. Endalgi plaan tulevikus sellist asja teha ( mul oli Jawa 250 see "esimene ja õige")

Aga kes üldse ütles, et vanakesi on mõtet tuunida...???
Vasta
#5

Stihl- vaata siin ja muudes foorumites ringi ja leiad massiliselt "projekt- vanakese vägistamine" tüüpi kirjeldusi (vabandused ette kui keegi ennast puudutatuna tunneb Wink)
Muide- väga osavalt keerasid küsimuse otsa ringi- analoogselt juhtumile, kus keegi esitab väite, et Mari ei ole libu ning keegi teine tormab selle väite peale külavahele otsima persooni, kes Mari libuks julges nimetada Big GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#6

Noh, eks "vägistada" võib ka, aga enne peaks ikka asja tervikuna ka korda tegema.....Mis on hoopis kallim, kui see tuunimine.

Aga mul tuli neid pilte vaadates ka hirmus Jaffi (nii me neid 20a tagasi nimetasime) isu peale...
Huvitav, kas sellisele midagi tänapäeval üldse saada on....Ma mõtlen varuosi. Kolvid, leegikad, ketihammasrattad...
Kõike ju ise päris ei taasta...
Vasta
#7


saab ikke juppe ka vanema põlvkonna jawale,aga mitte kõike silindrid, sumbutid, leegikad, kolvid, rõngad, veljed jne on tsehhist tellitavad ja tellida saab tallinnas asuvast poest mis tegeleb uue põlvkonna jawade müügiga,asub Nõmme teel

ZAZ965A 1968
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne