Väga halb uudis (1958.a. LAZ vanarauaks)
#21

See küll natuke imelik,buss asus ju Tuvest residensist vaid 11 versta kaugusel. Bussi omanikud pidid 100% teadma JJ toimuwast asjast.Miks nad asja nii lõpule viisid jääb mulle natuke arusaamatuks.Tuvele soovitan pea endiselt püsti hoida!Kõik ei ole weel kadunud ,parimad päewad on weel ees!
Vasta
#22

PETSS Kirjutas:See küll natuke imelik,buss asus ju Tuvest  residensist vaid 11 versta kaugusel. Bussi omanikud pidid 100% teadma JJ toimuwast asjast.Miks nad asja nii lõpule viisid jääb mulle natuke arusaamatuks.Tuvele soovitan pea endiselt püsti hoida!Kõik ei ole weel kadunud ,parimad päewad on weel ees!

Tead, Issanda loomaaed on kirju. Kohe väga-väga kirju. Osa inimesi lihtsalt ei käitu ratsionaalsete reeglite järgi.

Osad inimesed üritavad igast tehingust rahalist kasu lõigata ehk enda mammonakukrut suurendada. Osad aga tegelda just vastupidisega - teha kõik selleks, et mingi teise inimese (kellel elus hakkab hästi minema) mammonakukkur liiga suureks ei läheks! Selle viimase juhuse alamjuhuse alla võib liigitada ka selle, et kui kellelgi hakkab mingi hobiga, elustiiliga vms-ga hästi minema, siis jumalapärast see nii ei või minna ja kõigest väest tuleb püüda temal see idüll kuidagi ära rikkuda!

Et mina ja usun et ka ülivaldav enamik kaasfoorumlasi hoiab JJTS tegemistele kahe käega pöialt, ei välista, et maailmas on hulk kodanikke, kes suhtuvad asjasse teisiti. A la: "tal seda vana roostes rauakola küll, jätku ükskord see jama järele, äkki saab liiga kuulsaks, heaks, rikkaks, ning mina asja talle enam ei anna, viin kasvõi vanarauda".

Ka mina olen oma jalgrattakogumise käigus sattunud üsna paljudel juhtudel sellise suhtumisega inimesete otsa, keda ei juhi mitte rahaahnus, vaid just kadedus. Et Sul on mitukümmend jalgratast? Mis Sa teed nendega? Niikuinii Sa ei sõida ju nendega, mis nad niisama vedelevad! Ei, mina oma oma Sulle ei anna, Sul pole seda vaja! Annan parem kunagi naabrituttavale ära kui tal pole millegagi enam sõita. Aga noh, kui tema ei taha ja keegi ei taha ja mul ees hakkab olema, siis viin prügimäele.

Oi kui palju väärtusi on sellise suhtumise tulemusena kaduma läinud... Sad

Lõpetan siiski positiivselt - mõelgem korraks sellele, kui palju on väärtusi JJTS tegevuse tulemusena päästetud! Tänu headele inimestele ja entusiastidele!

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#23

nädalavahetusel sõitsin pisut ringi ja silm märkas üsna paratamatult ka vedelevat tehnikat.
Ei avastanud midagi uut või erilist, aga ühes kohas, kus oli veel mõni aeg tagasi 2 Ikarus bussi (60? ja 630? millede pildid Valdo poolt kunagi siin üleval olid (http://forum.automoto.ee/showthread.php?...79&page=10), sealt on nüüd üks neist kadunud (võibolla samas hoovis asuvasse angaari, ei tea...).
Ei ole siin kõiki neid bussiteemasid jälginud, aga kas nende 2 bussi osas on omanikuga kontakti võetud ja silm peal hoitud?
Vasta
#24

TeeTL Kirjutas:nädalavahetusel sõitsin pisut ringi ja silm märkas üsna paratamatult ka vedelevat tehnikat.
Ei avastanud midagi uut või erilist, aga ühes kohas, kus oli veel mõni aeg tagasi 2 Ikarus bussi (60? ja 630? millede pildid Valdo poolt kunagi siin üleval olid (http://forum.automoto.ee/showthread.php?...79&page=10), sealt on nüüd üks neist kadunud (võibolla samas hoovis asuvasse angaari, ei tea...).
Ei ole siin kõiki neid bussiteemasid jälginud, aga kas nende 2 bussi osas on omanikuga kontakti võetud ja silm peal hoitud?
Ära muretse, nende busside omanikul on bussidega õiged kavatsused, st. neid kunagi taastada. Too teine buss on aga väikseks remondiks sealt mõni km eemale teise kohta veetud. Aga angaar on jah küll mõeldud nende busside edasiseks hoidmiseks.Smile

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#25

Talveralli Legendi on märgitud kaks toredat asja. Ühe omanikuga olen kokku leppinud, et laupäeval tuleb "kari hulle", teine on nii tee ääres, et Muuseumipapal tuleb endal juttu puhuma minna. Seal paistis ka muud vanatehnikat. Mõlemad seejuures bussilaadsed moodustised.
Vasta
#26

PlyVal64 Kirjutas:Talveralli Legendi on märgitud kaks toredat asja. Ühe omanikuga olen kokku leppinud, et laupäeval tuleb "kari hulle", teine on nii tee ääres, et Muuseumipapal tuleb endal juttu puhuma minna. Seal paistis ka muud vanatehnikat. Mõlemad seejuures bussilaadsed moodustised.

Sa, Priit, ära aja asja nii põnevile! Tahaks ikka mõnel öösel enne Talverallit veidi magada ka ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne