Iludus M 400-422
#1

Nagu päris Smile
Vasta
#2

Noriks natuke. Selle masina mark peaks olema Moskvitch 422.
Terv.Jaanus
Vasta
#3

Hehe tõsi ta on =) Tänan
Vasta
#4

See on jah see isend, mis Venemaal taastatud. Oleks Eestis ükski säilinud...? Kardan, et pole metallosa jäänustenagi mitte ehk 422 on täiesti hävinud... Sad

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#5

Mul on mõned vanad pildid mis kinnitavad et Eestimaa teedel on sihuke aparaat vuranud. Üks neist kuulus mu naise vanaisa õele Tartus.
Terv.Jaanus
Vasta
#6

Aga väga ilus näeb ta väljaSmile

Maamees linnast.
Vasta
#7

70tel sõitis Tallinnas Matrossovi tn. (Tondi) kandis üks sihuke ringi. Võis olla Farmaatsia tehase oma vms. Igastahes mingid kirjad olid peal küll.

Just a man!
Vasta
#8

Jaanus Kirjutas:Mul on mõned vanad pildid mis kinnitavad et Eestimaa teedel on sihuke aparaat vuranud. Üks neist kuulus mu naise vanaisa õele Tartus.

Neid vuras siin teedel 1950-60ndatel palju, aga kadumise põhjuseks oli asjaolu, et neid ei tohtinud erakätesse müüa. Nii nad hääbusidki vaikselt. On vaid pime juhus, et kusagil on selline puust kuut soojakuna alles või metallosa krundinurgas roostetamas.

Ka mina olen enam kui 20 aastat tagasi sellise puituksi peos hoidnud ja vaadanud, et huvitavad asjad. Kuna tollal ma ei teadnud, et see väärtus on, lasin kahjuks selle kõige kaduva teed minna Sad

Õhkõrn lootus on, et kaasfoorumlase Soobel poolt mõni aasta tagasi nähtud isend Raplamaal on sellise furgoonvariandi nuditud jäänus...


Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#9

Kui uskuda arve laiast interneti avarusest, siis kokku 11129tk.
Terv.Jaanus
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne