Kas eestis leidub sellist autot veel? Audi 100/200 Avant 1978-1982
#21

jutud liiguvad,et Karksi-Nuias ka selline avant ainult valget värviSmile

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#22

Tallinnas Mustamäel ühe viiekordse maja ees seisab valge sedaan. vahepeal ka sõidab.

Nii et aeg ajalt need ikka näeb, aga ega palju need ei ole...Kui ma mõni aeg tagasi käisin Läti Latgalias ning sellega piirnevatel Leedu provintsides, siis oli selline tunne, et elu on tagasi pöördunud. Selliseid Audisid ma ei mäleta, aga 80-ndate esimesest poolelt Passate ning Audi 80-90 oli väga palju, meil on need selline haruldus juba, ega naljalt üle 20 aastat vana autot meil teedel ei näe, v.a. võib olla Mersusid. Seal aga iga teine autu oli külavaheteedel selline..Samuti seal töötasid LAZ-id ning vanad Ikarused.

EDIT: Täpsete asukohtade avaldamise jutt kehtib ühtmoodi terves foorumis.

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#23

denis23 Kirjutas:Tallinnas Mustamäel ühe viiekordse maja ees seisab valge sedaan. vahepeal ka sõidab.

Nii et aeg ajalt need ikka näeb, aga ega palju need ei ole...Kui ma mõni aeg tagasi käisin Läti Latgalias ning sellega piirnevatel Leedu provintsides, siis oli selline tunne, et elu on tagasi pöördunud. Selliseid Audisid ma ei mäleta, aga 80-ndate esimesest poolelt Passate ning Audi 80-90 oli väga palju, meil on need selline haruldus juba, ega naljalt üle 20 aastat vana autot meil teedel ei näe, v.a. võib olla Mersusid. Seal aga iga teine autu oli külavaheteedel selline..Samuti seal töötasid LAZ-id ning vanad Ikarused.

EDIT: Täpsete asukohtade avaldamise jutt kehtib ühtmoodi terves foorumis.


Tänud,et silmi lahti hoiad kuid sedaaniga pole midagi peale hakata,neid siin tartusgi mõni ,kuid avante ühtki(vähemalt mulle tundub nii)

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#24

Käisin kohal see valge sedaan on kohal, aga sellega pole midagi peale hakata, see on täitsa läbi, TÜV on 2004 lõpenud


Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#25

denis23 Kirjutas:Käisin kohal see valge sedaan on kohal, aga sellega pole midagi peale hakata, see on täitsa läbi, TÜV on 2004 lõpenud

Mismõttes täitsa läbi?Kere?või üv täitsa läbiBig Grin

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#26

Tallinnas Uus-Tatari tänaval seisab korralik 200 sedaan. Rohelist värvi.
Vasta
#27

maniwald Kirjutas:Tallinnas Uus-Tatari tänaval seisab korralik 200 sedaan. Rohelist värvi.

Ega seda ei tea kas esivõrel 5T või tagaluugil?ehk see tähendab kas turboaudi?

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#28

Rufhouse Kirjutas:
maniwald Kirjutas:Tallinnas Uus-Tatari tänaval seisab korralik 200 sedaan. Rohelist värvi.

Ega seda ei tea kas esivõrel 5T või tagaluugil?ehk see tähendab kas turboaudi?
minu mäletamist mööda lihtsalt 5S. Aga võin järgi vaadata.Elan siin samas lähedal.
Vasta
#29

maniwald Kirjutas:
Rufhouse Kirjutas:
maniwald Kirjutas:Tallinnas Uus-Tatari tänaval seisab korralik 200 sedaan. Rohelist värvi.

Ega seda ei tea kas esivõrel 5T või tagaluugil?ehk see tähendab kas turboaudi?
minu mäletamist mööda lihtsalt 5S. Aga võin järgi vaadata.Elan siin samas lähedal.

Pilti ei saa teha?Rolleyes

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#30

Rufhouse Kirjutas:
maniwald Kirjutas:
Rufhouse Kirjutas:
maniwald Kirjutas:Tallinnas Uus-Tatari tänaval seisab korralik 200 sedaan. Rohelist värvi.

Ega seda ei tea kas esivõrel 5T või tagaluugil?ehk see tähendab kas turboaudi?
minu mäletamist mööda lihtsalt 5S. Aga võin järgi vaadata.Elan siin samas lähedal.

Pilti ei saa teha?Rolleyes
Kahjuks puudub hetkel digikas.Viskasin uuesti pilgu peale,iluvõre igasuguste kirjadeta.Samas märkasin, et taga on ketaspidurid.Mudugi pinlik,kui kõigil 200del kettad taga.
Vasta
#31

Jäin mõtlema,et kunagi vist Tallinnas kohanud ka 100 kupeed.Selline heleroheline oli.Kupeesi vist Eestis veel vähem.
PS üks avant seisis veel mõned aastad tagasi Männiku romula taga olevates autoremondi garaazides.
Vasta
#32

maniwald Kirjutas:Jäin mõtlema,et kunagi vist Tallinnas kohanud ka 100 kupeed.Selline heleroheline oli.Kupeesi vist Eestis veel vähem.
PS üks avant seisis veel mõned aastad tagasi Männiku romula taga olevates autoremondi garaazides.

Äkki keegi hea isik saaks pilgu peale sinna garaazi taha visataRolleyes ????Ma ise Tartu inimene nimeltSad
Ja muideks kõigil 200del taga trummlid,5 poldilisi polegi trummleid audi puhul(räägin C2 ja C3 audidest jne)

Ja sellidt rohelist sedaan kerega kupeed kohtasin ka mina Tartu Politsei autoparklas,sealt öeldi ,et tükk aega juba seisab siin,muidu oli väga korralikSmile

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#33

see politseiparklas seisnu, mis siis ühele politseinikule kuulus, ongi üks minu sõbra omadest. elab ta Tartus, aga mitte Võru tänava kandis...
Vasta
#34

Sai siis klõpsitud.
http://www.zone.ee/maniwald/P1010035.jpg
http://www.zone.ee/maniwald/P1010034.jpg
Vasta
#35

A maniwald ega sa äkki ei tea kas müügiks ka on?

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#36

üks selline sigari eelkäija 100avant seisab Tallinna ARK-i taga,roheline.met. vähemalt oli seal veel paar kuud tagasi,ja tundus,et juba pikalt seisnud seal.Speedsteri juures.
Vasta
#37

Tervist! Pole kyll suurem audi-tundja, aga Võrus peaks 2 tykki neist liikuma. On see võimalik, et 4-ratta veoga? (Piinlik, kui selle kysimusega eksin, aga, samas, sai öeldud, et pole suurem audi-tundja.)

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#38

Tambets Kirjutas:Tervist! Pole kyll suurem audi-tundja, aga Võrus peaks 2 tykki neist liikuma. On see võimalik, et 4-ratta veoga? (Piinlik, kui selle kysimusega eksin, aga, samas, sai öeldud, et pole suurem audi-tundja.)

Isegi võimalik,kuigi kahtlen,sest neliveolisi alustati 1981 aastal pealepanekuga(kui õieti mäletan siis 81 lõpp)seda on toodetud kuni 82.Eriti ei usu,aga äkki on pilti või leiad netist sama laadseRolleyes

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#39

CLASSIC Kirjutas:üks selline sigari eelkäija 100avant seisab Tallinna ARK-i taga,roheline.met. vähemalt oli seal veel paar kuud tagasi,ja tundus,et juba pikalt seisnud seal.Speedsteri juures.

See on nüüdseks minu valdustes,kuid minu teadmata võeti auto arvelt maha,nüüd tekib küsimus kas seda autot enam saab üldse kunagi arvele võtta?SadPäris omaniku pole siiani kätte saanudSad

1xc2 audi 100 avant,4xrs-09 sassiiltratorid,2x51gaz,1x53gaz...
Vasta
#40

Rufhouse Kirjutas:nüüd tekib küsimus kas seda autot enam saab üldse kunagi arvele võtta?SadPäris omaniku pole siiani kätte saanudSad
seda ütleb ARK, mitte mõni foorumikasutaja Wink
oleneb muuhulgas sellest, mis põhjendusega arvelt maha võeti (ka seda teab ARK - niiet kasuta aga oma kodanikuõigusi ning külasta vastavat asutust).

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne